2024. Szeptember 29. - 21:34:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988657 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2008. Február 03. - 20:04:31
Válasz #810
Nem elérhető

Seth


http://blog.builder.hu/blogs/index.php?blog=17&title=saflve_fa_ve_vagy_nyerseny_dedascikk&more=1&c=1&tb=1&pb=1

-a hozzászólok írói piros nagykutya sárga nagykutya a fekete nagykutyát idézve  ;D ;D

2008. Február 03. - 20:14:52
Válasz #811
Nem elérhető

George


Sztem meg mindenki foglalkozzon a saját házával...innen is meg onnan is lehetne mit vesézni, ha csak egy-egy részletet ragadunk ki valahonnan.

2008. Február 03. - 20:20:01
Válasz #812
Nem elérhető

God Vazzeg


Sztem meg mindenki foglalkozzon a saját házával...innen is meg onnan is lehetne mit vesézni, ha csak egy-egy részletet ragadunk ki valahonnan.

Nem beszélve róla, hogy egy viccesnek szánt hsz-t adnak elő komolynak beállítva, ehhez kell ám értelem. Legalább utána nézne valaki miről van szó  :-p  !+"%

2008. Február 03. - 20:39:56
Válasz #813
Nem elérhető

Raymond


Nekem van egy érzésem azzal kapcsolatban hogy ki írta azt a degenerált cikket.................(inkább nem mondom a nevét)....a hsz-ekről meg ne is beszéljünk

2008. Február 03. - 20:41:35
Válasz #814
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sztem meg mindenki foglalkozzon a saját házával...innen is meg onnan is lehetne mit vesézni, ha csak egy-egy részletet ragadunk ki valahonnan.

Nem beszélve róla, hogy egy viccesnek szánt hsz-t adnak elő komolynak beállítva, ehhez kell ám értelem. Legalább utána nézne valaki miről van szó  :-p  !+"%

Olvas, de nem érti, hogy mit olvas. Ha jól emlékszem, ezt nevezik funkcionális analfabétának. És tényleg azt hiszik, hogy mindenki hülye... :D Jók ezek a "szuper tudósok" által írt blogok... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 03. - 20:45:26
Válasz #815
Nem elérhető

endre66


Én úgy tudom, hogy a funkcionális analfabéta valamikor tudott olvasni, de már elfelejtette. Amit te mondassz, az szimpla szövegértési zavarral küzdő, vagy esetleg diszfunkcionális analfabéta egyén  (most mekkora hülyeséget hordtam össze !+"% ) @-o   

2008. Február 03. - 21:06:02
Válasz #816
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én úgy tudom, hogy a funkcionális analfabéta valamikor tudott olvasni, de már elfelejtette. Amit te mondassz, az szimpla szövegértési zavarral küzdő, vagy esetleg diszfunkcionális analfabéta egyén  (most mekkora hülyeséget hordtam össze !+"% ) @-o   

Azt is jelenti, amit te írtál, egy bizonyos definíció szerint és azt is, amire én utaltam. Röviden,egy bizonyos értelmezésben, "szövegértelmezési képtelenséget" jelent, az én szótáramban.

Például, ha egy ember nem érti vagy nem fogja fel, hogy egy szöveg vicces környezetben vagy előzményekkel nem éppen komoly vagy tudományos célzatú és az érteleme pont az ellenkezője, mintha más környezetben lenne ugyanaz a szöveg.

Például a "mi atyánk ki vagy a mennyekben..." Hofi Géza szájából mást jelent a vidám szinpadon, mint II. János Pál pápa szájából a Vatikánban...A funkcionális analphabéta nem mindig képes kiszúrni az általa olvasott szövegben nyílvánvaló dolgokat és ezért nem képes pontosan értelmezni azt. Ez a fajta funkcionális analfabétizmus sokszor még elég képzett emberekre is jellemző. (Ezt csak egy szélsőséges példaként írtam)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 03. - 21:57:00
Válasz #817
Nem elérhető

fastor


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 14:29:13
Válasz #818
Nem elérhető

God Vazzeg


Lee Priest rendben van, a hír kacsa!! Ha valaki nem olvasta volna még  @-o Nagyon örülök neki, egyik kedvencem (volt)  =/+'  :-){

2008. Február 04. - 14:42:26
Válasz #819
Nem elérhető

Jordan


Lee Priest rendben van, a hír kacsa!! Ha valaki nem olvasta volna még  @-o Nagyon örülök neki, egyik kedvencem (volt)  =/+'  :-){
Nekem még mindig a kedvenceim közé tartozik.  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 15:42:20
Válasz #820
Nem elérhető

lawes


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!


Engem érdekelne...

2008. Február 04. - 16:43:40
Válasz #821
Nem elérhető

Johnnyx


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!


Na erre én is kíváncsi vagyok...
Egyetek zabot!

2008. Február 04. - 17:39:11
Válasz #822
Nem elérhető

Tasman


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!



Engem is érdekelne!

Ismerősöd volt a csaj?  ;D

2008. Február 04. - 17:48:25
Válasz #823
Nem elérhető

Jordan


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!


Dobd be!  ;D
Had legyünk okosabbak mi is!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 18:35:13
Válasz #824
Nem elérhető

fastor


nem ide tartozik de emlékzetek a izom diszmorfiás cikkre? ::)
elbeszélgettem az újságíró csajjal aki írta...felettéb értelmes nöszemély, és kiviláglott hogy relatív jól felkészült, pechjére rossz "szaktekintélyeket" kérdezett meg:S
ha érdekli a fórumtagozókat bemásolom a levelezést!


Dobd be!  ;D
Had legyünk okosabbak mi is!  ;)
oké, pár perc most jut eszembe ,még nem is vaálszoltam:D
am nem ismim, csak egy másik fórumon megtalálta egy haver, és én írtam mint ügyeletes midnen lében kanál !+"% ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó