2024. Szeptember 28. - 20:13:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987764 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Január 18. - 22:34:21
Válasz #690
Nem elérhető

Raymond


Nem látta valaki mostanában Tomi-mastert?
Lehet felfalta az én nyeremény fehérjémet is és akkorára nőtt,hogy nem tud eljutni egy számítógépig... @-o

Vagy őt is elkapták a rendőrök C-vitaminnal......... ;D ;D ;D ;D

2008. Január 19. - 05:10:01
Válasz #691
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hopika topikjából...

Jay-nek is akkora hombárfeje van,hogy lepattanna róla egy traktor-mégsem szólok be neki!
Grrrrr....
Jay beregisztrált anno a getbig.com-on a fórumra, hogy néha majd ott is válaszol a rajongóknak. 2-3 oldal után elkezdtek beszólogatni neki...ott is hagyta a fórumot 1 hét után. Vissza nem térő alkalom...szóljuk be Cutler-nek az internetes fedezékből! Nevetséges!
Mint mindenhol, ezen a fórumon is vannak gyerekesek, frusztáltak, unatkozók, irigyek, idióták nem is egy...és én pl. kapok is tőlük heti 2-3 mínuszt (néha napi 2-3-mat  ;D ). De én el is várom, engem nyugodtan baszogathattok mínuszokkal...személyesen úgysem mertek megszólalni...de hogy még beírni sem vagytok képesek csak "titokban" dobni egy mínuszt... !+"%...unalmas kis életetek lehet.

De a lényeg a lényeg...OK, nekem dobáljátok a mínuszokat...de hopika, jana és a többiek ugyan mivel idegesítenek titeket???

 
?:-) ?:-/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 10:02:58
Válasz #692
Nem elérhető

kovpeter


Hopika topikjából...

Jay-nek is akkora hombárfeje van,hogy lepattanna róla egy traktor-mégsem szólok be neki!
Grrrrr....
Jay beregisztrált anno a getbig.com-on a fórumra, hogy néha majd ott is válaszol a rajongóknak. 2-3 oldal után elkezdtek beszólogatni neki...ott is hagyta a fórumot 1 hét után. Vissza nem térő alkalom...szóljuk be Cutler-nek az internetes fedezékből! Nevetséges!
Mint mindenhol, ezen a fórumon is vannak gyerekesek, frusztáltak, unatkozók, irigyek, idióták nem is egy...és én pl. kapok is tőlük heti 2-3 mínuszt (néha napi 2-3-mat  ;D ). De én el is várom, engem nyugodtan baszogathattok mínuszokkal...személyesen úgysem mertek megszólalni...de hogy még beírni sem vagytok képesek csak "titokban" dobni egy mínuszt... !+"%...unalmas kis életetek lehet.

De a lényeg a lényeg...OK, nekem dobáljátok a mínuszokat...de hopika, jana és a többiek ugyan mivel idegesítenek titeket???

 
?:-) ?:-/
:-){ <3!


Szerelmes vagy?  ;D

2008. Január 19. - 12:12:28
Válasz #693

X fuell

Vendég
Hopika topikjából...

Jay-nek is akkora hombárfeje van,hogy lepattanna róla egy traktor-mégsem szólok be neki!
Grrrrr....
Jay beregisztrált anno a getbig.com-on a fórumra, hogy néha majd ott is válaszol a rajongóknak. 2-3 oldal után elkezdtek beszólogatni neki...ott is hagyta a fórumot 1 hét után. Vissza nem térő alkalom...szóljuk be Cutler-nek az internetes fedezékből! Nevetséges!
Mint mindenhol, ezen a fórumon is vannak gyerekesek, frusztáltak, unatkozók, irigyek, idióták nem is egy...és én pl. kapok is tőlük heti 2-3 mínuszt (néha napi 2-3-mat  ;D ). De én el is várom, engem nyugodtan baszogathattok mínuszokkal...személyesen úgysem mertek megszólalni...de hogy még beírni sem vagytok képesek csak "titokban" dobni egy mínuszt... !+"%...unalmas kis életetek lehet.

De a lényeg a lényeg...OK, nekem dobáljátok a mínuszokat...de hopika, jana és a többiek ugyan mivel idegesítenek titeket???

 
?:-) ?:-/
:-){ <3!


Szerelmes vagy?  ;D
Nem  ;D !
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Január 19. - 18:17:42
Válasz #694
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem én is tudnék mesélni a "beszólogatásokról" de nem itt, ezeket máshol kaptam és kapom, de egyetlen egy dolgot ne feledjünk el! Azok akik titokban minuszolgatnak és cseszegetnek mindenkit, csak egyszer próbáljanak minimum olyan szintre eljutni, mint az akit csesztetnek. Ez sajna nem csak itt van, de azt hiszem, legyen a Jay, vagy Németh Pisti, vagy akárki, ha valaki odajön és megmondja mivel vívta ki az a valaki kompromitációt, azt el lehet fogadni és még akár tanúlni is lehet belőle, de ha sutyiban csinálják, annak semmi eredménye nem lesz....


 8-)
Ja és látlak titeket

2008. Január 20. - 07:55:39
Válasz #695
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy szösszenet a körlevelekről:

"KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS

Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik ebben AZ évben is megörvendeztettek a számtalan körlevéllel és a "küldd tovább" típusú e-mailekkel.
Sokat változtattatok AZ életemen!

* Azóta nem iszom Colát, amióta megtudtam, hogy AZ wc tisztításra is alkalmas.
* Azóta nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.
* Azóta nem használok izzadásgátlót, mert rákot okoz.
* Azóta nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
* Azóta a gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elöl, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
* Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak oztam, annak a szegény gyermeknek, aki már legalább a 70. szervének átültetésére vár, és aki nem öregszik, hiszen 1995 óta egyfolytában 7 éves!
* Lelkesen feliratkoztam amellé a 30milló ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak, de sajnos még nem kaptam meg a beigért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandbe szóló ingyenbelépőket sem!
* Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni.
* Hála nektek, hogy immáron 700-adszor is megtudhattam, hogy a http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli AZ összes mailemet, és AZ is megszünteti a tagságomat, de ez azóta sem történt meg.
* Várakozásai ellenére nem osztotta meg velem Bill Gates a vagyonát !
* Sosem történt velem csodálatos dolog 8 másodpercen belül, amikor azonnal 15-200 példányban továbbküldtem Buddha, Mohamed vagy a Dalai Láma életbölcsességekkel átitatott gondolatait!
* Viszont megúsztam mind AZ 5000 szerencsétlenséget, ami kellett volna hogy érjen, és még mindíg élek, holott minimum 100-szor kellett volna már meghalnom!

Szóval menjetek It a bús p........ba!!! De nagyon vigyázzatok, mert ha nem külditek tovább ezt a levelet 10 percen belül legalább 555 embernek, akkor holnap kaptok postán egy három hónapos Roma csecsemőt, amit ha du. 2-ig nem vesztek át, másnap postázzák AZ egész családot!"

 :-)!


2008. Január 20. - 10:11:26
Válasz #696
Nem elérhető

Lalika85


Igazad van. Annyi baromságot küldenek,hogy az hihetetlen.
Van az embereknek ilyen hülyeségekre ideje???

Nem, hogy valami hasznosabbal töltenék el az idejüket.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 20. - 10:23:50
Válasz #697
Nem elérhető

kovpeter


Igazad van. Annyi baromságot küldenek,hogy az hihetetlen.
Van az embereknek ilyen hülyeségekre ideje???

Nem, hogy valami hasznosabbal töltenék el az idejüket.

Most az a legújabb, hogy az e-mail címemre, különböző női neveken leveleket küldözgetnek, amiben warez oldalakat reklámoznak...  :-/--

2008. Január 20. - 10:28:31
Válasz #698
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tőlem lehetne bene minden warez oldal, ha össze is jönnének azok a csajok akik nevében írogatnak! :-){

2008. Január 20. - 10:57:16
Válasz #699
Nem elérhető

Lalika85


 ;D Úgy már engem sem zavarna.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 20. - 11:36:34
Válasz #700
Nem elérhető

Jordan


Tőlem lehetne bene minden warez oldal, ha össze is jönnének azok a csajok akik nevében írogatnak! :-){

Dany, bazzeg!

Neked nagyon hiányod van, ahogy kiveszem az írásaidból!  :-)(-:
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 20. - 12:36:28
Válasz #701
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tudod ez a sok fehérje......

2008. Január 21. - 20:55:52
Válasz #702
Nem elérhető

Bubee


Vigyázzatok! Közöttünk van Rambó János  :-O  --)  !+"% ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 09:25:01
Válasz #703
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Fiat 500 bemutatóján jártunk  :-)!
 
http://www.autogear.hu/index.php?sect=hirek&id=1067


2008. Január 23. - 15:38:05
Válasz #704
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Napi humorbonbonjaim ezen a szép tavaszi napon    ;D  :

Senki se lehet tökéletes... Belőlem is hiányzik a hiba   !+"% ;D

Ez most már örökké jó lesz egy darabig.

Miért nem szerepelt Bruce Willis a Titanicban? Mert mindenkit kimentett volna.  ˝=/ ;D

 Honnan jött ez, hogy mindent becsmérel?  ;D
- Ócsáról.

Hogyan lehet egyszerűen repülőt hajtogatni?
- Repülő, repülő, repülő...

A hóhért grimaszversenyre küldték. Eszméletlen fejeket tud vágni!

Tiszta víz a ruhám, és ez a te lelkeden szárad!

Utánanéztem a családfámnak és rájöttem hogy én vagyok a gyökér

Finom a kindertojás csak a kék kapszulát nehéz lenyelni!

Mi a különbség a víz és az ikrek között?
A víz H2O, az ikreknél: Ó, há kettő?

Miért csukták le a drogos papot?
Szertartásért!!!   :-)-> ;D

Én nem tudnék optimista lenni.Nekem az úgyse menne...


Ki az abszolút bátor ember?
- Aki hashajtóra altatót vesz be.  Łł= ;D

Az ido pénz - gondolta a pincér, és hozzáadta a számlához a dátumot.  @-o ;D