2024. Október 02. - 14:37:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990699 alkalommal)

0 Felhasználó és 88 vendég van a témában

2009. Július 07. - 09:16:35
Válasz #17925
Nem elérhető

hopika


Ki?Én? @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 07. - 09:17:08
Válasz #17926
Nem elérhető

George



2009. Július 07. - 09:52:28
Válasz #17927
Nem elérhető

FirstLady


Jóreggelt boyz & girlz! :)

De trendi vagy korán reggel !+"% :D
ugye? ;D
én reggel vagyok a toppon, aztán ez fokozatosan csökken, egészen addig, hogy estére már teljesen vaskalapos leszek ;D
Ha kicsit később kelnél, akkor estig tartana a lendület 8-} Mondták már, hogy hiperaktív vagy? :D
neeeem, még soha, senki ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 10:14:19
Válasz #17928
Nem elérhető

Kozi001


Jóóó reggelt all!! :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 12:14:25
Válasz #17929
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 12:17:01
Válasz #17930

Zsuzsi

Vendég

2009. Július 07. - 12:18:04
Válasz #17931
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 12:18:20
Válasz #17932
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 12:24:05
Válasz #17933
Nem elérhető

Boresz


jajj de rendesek vagytok  Łł=  :-*

tegnap felment a pumpám mert kicsit összekülönböztünk a lakószövetkezet elnökével,de lehiggadtam ,ma délelőtt viszont a tegnapi beszélgetés volt a fejemben amíg sétálgattam az erdőben ez megint kicsit megdobta a vérnyásomat

most meg mehetek apámmal bútort cipelni

Kozi nemtom mi volt tegnap álmomban mert nem emlékszem semmire,de nem lehetett rossz,mert táboroztam reggelre  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 12:25:58
Válasz #17934
Nem elérhető

Kozi001


 ;D
Boresz, szerintem fogd fel pozitívan a dolgokat.. Mert ha csak idegeskedsz, stb.. az még több idegeskedést fog maga után vonni! ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 12:27:54
Válasz #17935
Nem elérhető

Boresz


;D
Boresz, szerintem fogd fel pozitívan a dolgokat.. Mert ha csak idegeskedsz, stb.. az még több idegeskedést fog maga után vonni! ****:))))))
én pozitívan álltam a dologhoz,de az ő szemlélete az ami kivágja a biztosítékot,mert elvei vannak, 8 embernek szép,jó,örül amit kap,csak ő neki van kifogása,és nem is akar megoldást rá
nahmost erre mit lehet mondani?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 12:29:03
Válasz #17936

Torony

Vendég
jajj de rendesek vagytok  Łł=  :-*

tegnap felment a pumpám mert kicsit összekülönböztünk a lakószövetkezet elnökével,de lehiggadtam ,ma délelőtt viszont a tegnapi beszélgetés volt a fejemben amíg sétálgattam az erdőben ez megint kicsit megdobta a vérnyásomat


én egy olyan mandróval szoktam szájkaratézni, aki kibaszott okos, mindent jobban tud, mindenről van véleménye - csak épp nem lakik ott, ki van adva a lakása. Na amikor ez próbál beleugatni a dolgokba, akkor szokott lemállani rólam a civilizáció vékony (és újabban egyre inkább repedezett) máza.

Legutóbb valami felújítás miatt okoskodott, halkan megjegyeztem, hogy én értem, hogy okos, csak erre jogszabály van. Erre beszól:

- tán jogász vagy?!
- ja.
- ... ööö ... khm ...

Ennyiben maradtunk. Igazi idióta.

2009. Július 07. - 12:31:01
Válasz #17937
Nem elérhető

Kozi001


;D
Boresz, szerintem fogd fel pozitívan a dolgokat.. Mert ha csak idegeskedsz, stb.. az még több idegeskedést fog maga után vonni! ****:))))))
én pozitívan álltam a dologhoz,de az ő szemlélete az ami kivágja a biztosítékot,mert elvei vannak, 8 embernek szép,jó,örül amit kap,csak ő neki van kifogása,és nem is akar megoldást rá
nahmost erre mit lehet mondani?

értelek.. háát mondani nem sok mindent !+"% idióták mindíg is voltak, vannak , lesznek(sajnos) :-\
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 12:33:42
Válasz #17938
Nem elérhető

Boresz


;D
Boresz, szerintem fogd fel pozitívan a dolgokat.. Mert ha csak idegeskedsz, stb.. az még több idegeskedést fog maga után vonni! ****:))))))
én pozitívan álltam a dologhoz,de az ő szemlélete az ami kivágja a biztosítékot,mert elvei vannak, 8 embernek szép,jó,örül amit kap,csak ő neki van kifogása,és nem is akar megoldást rá
nahmost erre mit lehet mondani?

értelek.. háát mondani nem sok mindent !+"% idióták mindíg is voltak, vannak , lesznek(sajnos) :-\
emberileg nincs bajom vele,csak a kifogásával,magyarázatával,nézetével
köszönés,kézfogás megvan ,csak ez a begyöpösödött indoklás aaaaaaaaz  ˝=/

Torony, az magas laszti volt keményen  Łł=  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 12:59:12
Válasz #17939

Torony

Vendég
hát, kapufát lőtt...