2024. Október 02. - 12:22:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990525 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2009. Július 06. - 22:02:40
Válasz #17895
Nem elérhető

csaba.r


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 06. - 22:04:08
Válasz #17896
Nem elérhető

fastor


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer
méterben gondoltam, sajnos a legtöbb esetben igazad van :-\
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 06. - 22:09:37
Válasz #17897
Nem elérhető

Kicsibors


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer

Akkor a botkormányra nem buknak?!...  ;D ;D ;D

2009. Július 06. - 22:11:21
Válasz #17898
Nem elérhető

lue


 na  ezismegvóót...Jó éjt mindenkinek!

2009. Július 06. - 22:14:26
Válasz #17899
Nem elérhető

Kozi001


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer
méterben gondoltam, sajnos a legtöbb esetben igazad van :-\
Hú erről van egy jó sztorim, még a suliba a lelkészünk mesélte..((igaz olyan mintha egy vicc lenne de.. elvileg megtörtént)) Egyik srác, menni akart este az Atlantisba((disco)), de sajna az autó bedöglött.. Az édesapja teherfuvarozó volt, és mondja neki, h sebaj fiam, elviszlek én az ifámmal.. A srác nem akarta de belement..
Vitte is a vaterja, mondja neki a srác, h jó jó, elég leesz a kanyarig ha elviszi, ne vigye be a parkolóig.. De a vaterja nem engedett a 21ből.. mondta h fiam hát ilyen sötétbe mászkálni.. elviszlek.. nem probléma... Jó  már a hawerok látták h megjön a srác.. Nagy nevetés..--> 1. felvonás..
2---> Csajozás.. discoba bennt.. Odamegy a csaj hozzá, igaz a csaj olyan volt, h mindegy h néz ki csak pénze legyen. Elkezdtek dumálni, megkérdezi a csaj autóval jöttél?! Srác, igen.. na és milyen autó? milyen színű... Kék.. feleli.. Hány személyes, kérdi a csaj.. 2 Mondja a fiú.. Milyen kipufogó van rajta(csaj) Húú hát nagyon nagy((fiú)) Hány cm3-es((csaj)) 6000 mondja a fiú.. Már a csaj elvolt ájulva, h megfogta az isten lábát ;D ;D A végén azt mondja a csaj, h na mostmár áruld el végre milyen autó ez, mert már nagyon kíváncsi vagyok.. A srác nagynehezen kinyögte hogy:IFA. NA a csaj úgy ott hagyta, h rá se nézett egész végig ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:14:50
Válasz #17900
Nem elérhető

Kozi001


na  ezismegvóót...Jó éjt mindenkinek!

Neked is!! {-)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:20:45
Válasz #17901
Nem elérhető

Kozi001


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer

Akkor a botkormányra nem buknak?!...  ;D ;D ;D

Buuknak arra is hidd el, de nem ez az elsődleges célpont...  :violinplay3: Sajna a mai világba, kevés a rendes, normális csaj.. Sokaknál, a pénz, a buli, a pia, a cigi a minden... :-[
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:23:55
Válasz #17902
Nem elérhető

Gabe


Az igazi csajoknak még mindig a botkormány az első!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 06. - 22:26:33
Válasz #17903
Nem elérhető

Kozi001


Az igazi csajoknak még mindig a botkormány az első!  ****:))))))

Eez igaz ;D, csak sajnos kevés számban lehet őket megtalálni ;D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:31:03
Válasz #17904
Nem elérhető

Kicsibors


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer

Akkor a botkormányra nem buknak?!...  ;D ;D ;D

Buuknak arra is hidd el, de nem ez az elsődleges célpont...  :violinplay3: Sajna a mai világba, kevés a rendes, normális csaj.. Sokaknál, a pénz, a buli, a pia, a cigi a minden... :-[

Én benne vagyok abban a 10%-ban akiket ezek a dolgok egyáltalán nem érdekelnek. :)
A pénzre is csak azért gondolok most, mert nincsen...  :D

2009. Július 06. - 22:31:41
Válasz #17905
Nem elérhető

csaba.r


nézzetek discoverit most gyorsan schnell schnell
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 06. - 22:37:10
Válasz #17906
Nem elérhető

Kozi001


Ja a New York maratont????
Mondjuk az ilyen lányok csupa belső értékekre buknak, Sportkormány, Bőrülés, hifirendszer

Akkor a botkormányra nem buknak?!...  ;D ;D ;D

Buuknak arra is hidd el, de nem ez az elsődleges célpont...  :violinplay3: Sajna a mai világba, kevés a rendes, normális csaj.. Sokaknál, a pénz, a buli, a pia, a cigi a minden... :-[

Én benne vagyok abban a 10%-ban akiket ezek a dolgok egyáltalán nem érdekelnek. :)
A pénzre is csak azért gondolok most, mert nincsen...  :D

Ennek örülök, jó tudni h vannak ilyen lányok, akarom mondani Nők :) ;)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:37:24
Válasz #17907
Nem elérhető

Kozi001


nézzetek discoverit most gyorsan schnell schnell

Okés.. melyiket? ;D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 06. - 22:43:11
Válasz #17908
Nem elérhető

Gabe


Kicsibors for girlpresident!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 06. - 22:45:16
Válasz #17909
Nem elérhető

csaba.r


Azt a dokumentum csatornát "kölyöképű testépítők"
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz