2024. Október 01. - 19:21:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990036 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 01. - 09:47:59
Válasz #17640

csery

Vendég
Edzés forever.

2009. Július 01. - 09:57:05
Válasz #17641
Nem elérhető

lue


forever love...

2009. Július 01. - 09:58:13
Válasz #17642
Nem elérhető

FirstLady


forever love...
hú, de jó ez a kép! Be is raktam a gyűjteményembe ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 10:06:07
Válasz #17643
Nem elérhető

lue


Jo bizony...  remélem megélem ;)
minden rendben amugy  lady?

2009. Július 01. - 10:18:13
Válasz #17644
Nem elérhető

FirstLady


Jo bizony...  remélem megélem ;)
minden rendben amugy  lady?
aha, köszi :)
Bár most ez a derék-lábfájás nem öröm (a keresztcsont becsípett egy ideget), de javulgat szerencsére :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 10:27:53
Válasz #17645
Nem elérhető

Boresz


Jo bizony...  remélem megélem ;)
minden rendben amugy  lady?
aha, köszi :)
Bár most ez a derék-lábfájás nem öröm (a keresztcsont becsípett egy ideget), de javulgat szerencsére :)

kellett neked terminátorkodni a minap :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 01. - 10:27:59
Válasz #17646
Nem elérhető

lue


gyogyulgass :-*

2009. Július 01. - 11:30:40
Válasz #17647
Nem elérhető

zotja


Mozilla 3.5  ****:))))))  ***))

2009. Július 01. - 11:52:11
Válasz #17648
Nem elérhető

FirstLady


Jo bizony...  remélem megélem ;)
minden rendben amugy  lady?
aha, köszi :)
Bár most ez a derék-lábfájás nem öröm (a keresztcsont becsípett egy ideget), de javulgat szerencsére :)

kellett neked terminátorkodni a minap :D
azóta javul, mióta edzeni voltam... előtte menni nem tudtam, mostmár tudok menni, csak terminátorban ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 12:09:47
Válasz #17649
Nem elérhető

Boresz


Jo bizony...  remélem megélem ;)
minden rendben amugy  lady?
aha, köszi :)
Bár most ez a derék-lábfájás nem öröm (a keresztcsont becsípett egy ideget), de javulgat szerencsére :)

kellett neked terminátorkodni a minap :D
azóta javul, mióta edzeni voltam... előtte menni nem tudtam, mostmár tudok menni, csak terminátorban ****:)))
mindenkiben a célpontot látod, széééép mondhatom   !+"% ,sokat gépezik a néni ,tessék pihenni is  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 01. - 12:12:50
Válasz #17650
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tud nekem valaki mondani valamit a HTC Touch HD telefonról. Please olyan aki ért is hozzá! THX

2009. Július 01. - 12:17:17
Válasz #17651

Torony

Vendég
rendszeresen lefagy, illetve a bluetooth üzemeltetése külön diplomát igényel. Ettől eltekintve nem rossz kütyü.

2009. Július 01. - 12:17:40
Válasz #17652
Nem elérhető

Boresz


Tud nekem valaki mondani valamit a HTC Touch HD telefonról. Please olyan aki ért is hozzá! THX
én nem de egy magyar teszt igen: http://mobilarena.hu/teszt/htc_touch_hd_nagykepu/bevezeto_csomagolas.html jó hosszú és színvonalas
a fórum része ahol a használók tárgyalják ki a telefont: http://mobilarena.hu/tema/re_htc_touch_hd_nagykepu/friss.html
remélem segítettem  :)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 01. - 12:37:05
Válasz #17653
Nem elérhető

tockon2


Tud nekem valaki mondani valamit a HTC Touch HD telefonról. Please olyan aki ért is hozzá! THX
Érintőt szokni kell, bár a Touch HD-n elég jól szuperál, de Iphone-nak a közelében sincs. Fél órát nyomogattam, nagy tepsi, de elegáns. Én személy szerint gyűlölöm a WinMo-s gépket és még a TouchFlo se sokat segít rajta. SMS bajnok nem leszel vele, nagy felbontású videót elfelejtheted, a Nokiád közelébe sem ér a képminőség. Egyébként fasza kis telefon, jó nagy, összekarcolnivaló kijelzője van.  ;D

2009. Július 01. - 14:02:26
Válasz #17654
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tud nekem valaki mondani valamit a HTC Touch HD telefonról. Please olyan aki ért is hozzá! THX
Érintőt szokni kell, bár a Touch HD-n elég jól szuperál, de Iphone-nak a közelében sincs. Fél órát nyomogattam, nagy tepsi, de elegáns. Én személy szerint gyűlölöm a WinMo-s gépket és még a TouchFlo se sokat segít rajta. SMS bajnok nem leszel vele, nagy felbontású videót elfelejtheted, a Nokiád közelébe sem ér a képminőség. Egyébként fasza kis telefon, jó nagy, összekarcolnivaló kijelzője van.  ;D

Videózni van kamerám, és nem is szoktam max a Bélánál, ha balfaszkodik. Sms bajnok sajna egyik érintőképernyőssel sem leszek, de nem is szoktam nagyon sok sms-t írni. Viszont ezerszer többet tud és kezelhetőbb illetve biztonságosabb mint a nokiám (volt). Valakinek volt is ilyen telója???