2024. Október 01. - 11:35:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989813 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2009. Június 29. - 18:49:58
Válasz #17535

Gerr

Vendég
Ma edzésen fekvenyomásnál valami kurvanagyot pattant a nyakamban, azóta olyan érzésem van mintha ezer hangya marná....fájni nem fáj, de rettenetes érzés.  @-o
Mi történhetett?  ????...

2009. Június 29. - 18:58:49
Válasz #17536

B1ll4

Vendég
Ma edzésen fekvenyomásnál valami kurvanagyot pattant a nyakamban, azóta olyan érzésem van mintha ezer hangya marná....fájni nem fáj, de rettenetes érzés.  @-o
Mi történhetett?  ????...

Ha megengeded , hogy egy ilyen zöldfülü kiskölök beleszóljon . Idegbecsípődés lesz , vagy valami csigolya melletti izom becsípett valamit ! Ezért ez a bizsergő érzés !

Mondjuk nálam nagyon sokszor előjön , de van egy nagyon rendes dokim aki felírogat néhanapján Sirdaludot  aminek a hatóanyaga a Tizanidine ! De elfog múlni ne aggódj !   ;-oo-;

2009. Június 29. - 19:00:45
Válasz #17537

Gerr

Vendég
Ma edzésen fekvenyomásnál valami kurvanagyot pattant a nyakamban, azóta olyan érzésem van mintha ezer hangya marná....fájni nem fáj, de rettenetes érzés.  @-o
Mi történhetett?  ????...

Ha megengeded , hogy egy ilyen zöldfülü kiskölök beleszóljon . Idegbecsípődés lesz , vagy valami csigolya melletti izom becsípett valamit ! Ezért ez a bizsergő érzés !

Mondjuk nálam nagyon sokszor előjön , de van egy nagyon rendes dokim aki felírogat néhanapján Sirdaludot  aminek a hatóanyaga a Tizanidine ! De elfog múlni ne aggódj !   ;-oo-;

Megnyugodtam... ****:))))))
Zöldfülű az én vagyok a kihagyott 10 évemmel  ;)

2009. Június 29. - 19:02:21
Válasz #17538

B1ll4

Vendég
Ma edzésen fekvenyomásnál valami kurvanagyot pattant a nyakamban, azóta olyan érzésem van mintha ezer hangya marná....fájni nem fáj, de rettenetes érzés.  @-o
Mi történhetett?  ????...

Ha megengeded , hogy egy ilyen zöldfülü kiskölök beleszóljon . Idegbecsípődés lesz , vagy valami csigolya melletti izom becsípett valamit ! Ezért ez a bizsergő érzés !

Mondjuk nálam nagyon sokszor előjön , de van egy nagyon rendes dokim aki felírogat néhanapján Sirdaludot  aminek a hatóanyaga a Tizanidine ! De elfog múlni ne aggódj !   ;-oo-;

Megnyugodtam... ****:))))))
Zöldfülű az én vagyok a kihagyott 10 évemmel  ;)

Áhh , néha mikor már azt hiszem , hogy valamit tudok . Akkora faszságot tudok művelni , hogy az agyam eldobom ! Ezért vagyunk emberek !  ;-oo-;

2009. Június 29. - 19:20:34
Válasz #17539

Gerr

Vendég
Blogot nem írok, a napi edzéseimet sem írnám inkább le sőt az általam elfogyasztott tápkieg tipusoktól is megkímélnélek titeket...úgy gondolom kevés vagyok egy ilyen bejegyzés létrehozásához és napi frissítéséhez, lévén naturál vagyok (messze még a plató), nem versenyzem, magyarul "hobbigyúrós" lennék..
Mégis kíváncsi lennék a véleményetekre..
A sztori extraröviden : egy halom baleset után (a testem szinte minden pontján) 10 év kihagyással, túlsúllyal (most is van) márciusban edzeni kezdtem újra. Before képek nincsenek (nem is raknám föl, mert durva  ;D), ellenben az after képekkel kacsolatban minden kritikát elfogadok.
A képek tré minőségűek, mindenféle póz nélkül, majd - talán - csinálok még párat ha lesz időm. Ha gáz a pillanatnyi állapot nyugodtan mondjátok az arcomba, öröm tőletek tanulni. Ha érdektelen a post, skip it!  ;)
Amit nem árt tudni, a térdem anno eléggé szétment (más sport), szóval a láb olyan amilyen. Szálkás nem vagyok ellenben "kissé" fedett igen.  :D
Fehérjéken, kreatinon, aminón kívül nem nagyon fogyasztok mást, a kajámra próbálok maximálisan figyelni (más kérdés, hogy a munkám miatt ez igen nehéz).



2009. Június 29. - 19:22:14
Válasz #17540
Nem elérhető

fastor


nem rossz ez, ahhoz képest,hogy 10 évet kihagytál, meg föleg @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 29. - 19:25:57
Válasz #17541
Nem elérhető

Boresz


Blogot nem írok, a napi edzéseimet sem írnám inkább le sőt az általam elfogyasztott tápkieg tipusoktól is megkímélnélek titeket...úgy gondolom kevés vagyok egy ilyen bejegyzés létrehozásához és napi frissítéséhez, lévén naturál vagyok (messze még a plató), nem versenyzem, magyarul "hobbigyúrós" lennék..
Mégis kíváncsi lennék a véleményetekre..
A sztori extraröviden : egy halom baleset után (a testem szinte minden pontján) 10 év kihagyással, túlsúllyal (most is van) márciusban edzeni kezdtem újra. Before képek nincsenek (nem is raknám föl, mert durva  ;D), ellenben az after képekkel kacsolatban minden kritikát elfogadok.
A képek tré minőségűek, mindenféle póz nélkül, majd - talán - csinálok még párat ha lesz időm. Ha gáz a pillanatnyi állapot nyugodtan mondjátok az arcomba, öröm tőletek tanulni. Ha érdektelen a post, skip it!  ;)
Amit nem árt tudni, a térdem anno eléggé szétment (más sport), szóval a láb olyan amilyen. Szálkás nem vagyok ellenben "kissé" fedett igen.  :D
Fehérjéken, kreatinon, aminón kívül nem nagyon fogyasztok mást, a kajámra próbálok maximálisan figyelni (más kérdés, hogy a munkám miatt ez igen nehéz).



mi a foglalkozásod? kovács? 10 év kihagyás, most pár hónap kondi után egész jó a karod meg a vállad már amit látni belőle előlröl ****:))))))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 29. - 19:27:14
Válasz #17542
Nem elérhető

FirstLady


Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 29. - 19:27:58
Válasz #17543

Gerr

Vendég
Blogot nem írok, a napi edzéseimet sem írnám inkább le sőt az általam elfogyasztott tápkieg tipusoktól is megkímélnélek titeket...úgy gondolom kevés vagyok egy ilyen bejegyzés létrehozásához és napi frissítéséhez, lévén naturál vagyok (messze még a plató), nem versenyzem, magyarul "hobbigyúrós" lennék..
Mégis kíváncsi lennék a véleményetekre..
A sztori extraröviden : egy halom baleset után (a testem szinte minden pontján) 10 év kihagyással, túlsúllyal (most is van) márciusban edzeni kezdtem újra. Before képek nincsenek (nem is raknám föl, mert durva  ;D), ellenben az after képekkel kacsolatban minden kritikát elfogadok.
A képek tré minőségűek, mindenféle póz nélkül, majd - talán - csinálok még párat ha lesz időm. Ha gáz a pillanatnyi állapot nyugodtan mondjátok az arcomba, öröm tőletek tanulni. Ha érdektelen a post, skip it!  ;)
Amit nem árt tudni, a térdem anno eléggé szétment (más sport), szóval a láb olyan amilyen. Szálkás nem vagyok ellenben "kissé" fedett igen.  :D
Fehérjéken, kreatinon, aminón kívül nem nagyon fogyasztok mást, a kajámra próbálok maximálisan figyelni (más kérdés, hogy a munkám miatt ez igen nehéz).



mi a foglalkozásod? kovács? 10 év kihagyás, most pár hónap kondi után egész jó a karod meg a vállad már amit látni belőle előlröl ****:))))))

Nem, egy multinál dolgozom vezetőként (egész nap ülök egy kurva fotelben)  ;D
Nagyapám asszem kovács volt. ****:)))

2009. Június 29. - 19:28:42
Válasz #17544

Gerr

Vendég
nem rossz ez, ahhoz képest,hogy 10 évet kihagytál, meg föleg @:-)

 :-){

2009. Június 29. - 19:32:56
Válasz #17545

Gerr

Vendég
Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)

Hát igen...recseg-ropog mindenem a teremben ha edzem, olyan vagyok mint egy kétlábonjáró kisértetház.  @-o

2009. Június 29. - 19:35:58
Válasz #17546
Nem elérhető

FirstLady


Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)

Hát igen...recseg-ropog mindenem a teremben ha edzem, olyan vagyok mint egy kétlábonjáró kisértetház.  @-o
****:))) ****:))) ****:)))
Én tegnap edzettem újra először... úgy mozgok, mint a Terminátor ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 29. - 19:39:25
Válasz #17547

Gerr

Vendég
Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)

Hát igen...recseg-ropog mindenem a teremben ha edzem, olyan vagyok mint egy kétlábonjáró kisértetház.  @-o
****:))) ****:))) ****:)))
Én tegnap edzettem újra először... úgy mozgok, mint a Terminátor ****:)))

Az a terminátorcsaj az uccsó Arnoldos moziban (Kristanna Loken)...ő is terminátorosan mozgott mégis..ööö baromiszexi volt.  ;D

2009. Június 29. - 19:40:43
Válasz #17548
Nem elérhető

FirstLady


Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)

Hát igen...recseg-ropog mindenem a teremben ha edzem, olyan vagyok mint egy kétlábonjáró kisértetház.  @-o
****:))) ****:))) ****:)))
Én tegnap edzettem újra először... úgy mozgok, mint a Terminátor ****:)))

Az a terminátorcsaj az uccsó Arnoldos moziban (Kristanna Loken)...ő is terminátorosan mozgott mégis..ööö baromiszexi volt.  ;D
Ő igen 8-)  ;D
nekem kevésbé áll jól :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 29. - 19:58:05
Válasz #17549
Nem elérhető

Kicsibors


Gerr, "visszajönni" sokkal nehezebb, mint rendszeresen járni...

émmá csak tudom ;)

Hát igen...recseg-ropog mindenem a teremben ha edzem, olyan vagyok mint egy kétlábonjáró kisértetház.  @-o
****:))) ****:))) ****:)))
Én tegnap edzettem újra először... úgy mozgok, mint a Terminátor ****:)))

Az a terminátorcsaj az uccsó Arnoldos moziban (Kristanna Loken)...ő is terminátorosan mozgott mégis..ööö baromiszexi volt.  ;D
Ő igen 8-)  ;D
nekem kevésbé áll jól :D :D :D :D

Na de ki merne beszólni az egy kezes-fűrészeléses-34 kilósas súlyzós kép után?!  ;D 8-)