2024. Október 01. - 09:20:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989734 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Június 28. - 08:28:21
Válasz #17505
Nem elérhető

mack


Az mennyire normális, hogy a 20 évesen szarrátört (de szépen meggyógyult) vállam a válledzésektől egyre jobban kezd fájni?  :'(

nálam az a poén, hogy nekem volt ecce olyan balesetem amiben a bal vállam szétment, helyrerakták, 1-1,5 évig alig bírtam felemelni. Aztán elkezdtem edzeni....a másik vállam bírta szarabbul ami a jobbik. Mostmár semmi baja egyiknek sem.

2009. Június 28. - 09:47:08
Válasz #17506
Nem elérhető

fastor


JÓREGGELT ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 28. - 10:28:08
Válasz #17507

Gerr

Vendég
Az mennyire normális, hogy a 20 évesen szarrátört (de szépen meggyógyult) vállam a válledzésektől egyre jobban kezd fájni?  :'(

nálam az a poén, hogy nekem volt ecce olyan balesetem amiben a bal vállam szétment, helyrerakták, 1-1,5 évig alig bírtam felemelni. Aztán elkezdtem edzeni....a másik vállam bírta szarabbul ami a jobbik. Mostmár semmi baja egyiknek sem.

Remélem én is csak megerőltettem... ::)

2009. Június 28. - 11:12:35
Válasz #17508
Nem elérhető

kiskar


Boldog Szülinapot Kiskar  ;-oo-; elhuzzuk a nótád  :violinplay3:  ****:)))

Köszönöm nes!   :) oké, szóljá a nótás mérinek  ****:))) @:-) ;-oo-;

Boldogot, innentől legyen a neved Nagykar  @:-)

vagy, negyven valamennyi hideg :D

Köszi God és H.Laci! :) God, még nem lehet nagy, nincs 50es :P  8-)  ;D

Még mindig nincs 50-es?  :-O Há micsinász??!  **:))))*  :D

áh, tod túl feltűnő lenne pár hét alatt feltúrnám 50re :D  ****:))) Szóval csak ésszel tolom a "táplálékkiegészítőket" :D


Aki GASP trikóban megy a "diszkóba" az ne szóljon semmit  ;D

Ja, GASP trikóba elmegy és ő a "legkisebb"  ****:))) Amúgy mostanában nemis voltam egyáltalán dizsibe  8-) Amit láttál az még tavalyi kép  ***)))

Azért elég durva az, riadtak a csajok mi?  :D Ha majd nekem is ilyen jó karjaim lesznek, lehet megyek én is trikóba a dizsibe  ****:)))

Durva? áh, ez még semmi, akkor lesz jó amikor már a kidobók is megijednek tőlük! :D  ****:))) De tecsak nepanaszkodjál, nekedis van azért rajta massza na :P  8-)

Bahh, az enyém nem ilyen látványos, mert párizsi  ;D  8)

Nembaj, soha ne add fel! Lesz az még jobb is csak kurva sok kemény melo..  ****:))))))

2009. Június 28. - 11:26:44
Válasz #17509
Nem elérhető

fastor


mais elmarad az edzés ˝=/
majd kedden :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 28. - 11:54:04
Válasz #17510
Nem elérhető

FirstLady


mais elmarad az edzés ˝=/
majd kedden :-[
nekem viszont nem ;D
Zsuzsi kiképzőtiszt-gyógytornász segít nekem ma, hogy holnap ne a derekam miatt szenvedjek, hanem az izomláztól ****:)))))) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 28. - 13:00:31
Válasz #17511
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Június 28. - 13:04:48
Válasz #17512
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 28. - 13:06:51
Válasz #17513
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Június 28. - 13:09:04
Válasz #17514
Nem elérhető

H. Laci



2009. Június 28. - 13:13:25
Válasz #17515
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Június 28. - 13:21:54
Válasz #17516

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 28. - 13:48:51
Válasz #17517
Nem elérhető

H. Laci


csak nekem tűnt fel hogy skl kollega sehol sincs?  8-}

2009. Június 28. - 15:06:35
Válasz #17518

Gerr

Vendég
Asszem ebbe a topikba belefér....
Adjatok már légyszi (egyszerűen elkészíthető) "recept" ötleteket tojásfehérje felhasználására. Lehet édes és sós is, olyan amit baromigyorsan össze lehet ütni.
Thanks in advance!  :-){

2009. Június 28. - 15:47:58
Válasz #17519
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Asszem ebbe a topikba belefér....
Adjatok már légyszi (egyszerűen elkészíthető) "recept" ötleteket tojásfehérje felhasználására. Lehet édes és sós is, olyan amit baromigyorsan össze lehet ütni.
Thanks in advance!  :-){

Édes: ezt elég régen csináltam már, de jó volt. tojásfehérje + csokis proti összekever, bele egy tálba és az be a mikróba pár percre. asszem ez elég gyors.  :D Ha belefér egy kis gyümölcs, akkor mehet hozzá az is, vagy aki édesebben szereti az édesitőt is rakhat a tojásfehérjéhez.

Sós: nálam a hagymás a favorit, hagymakarikák lepirit, rá 15 tojásfehérje, csipet csökkentett nátrium tartalmú só, teflonban kisüt és megesz. ennyi. gyors, és finom. de mehet bele zab is, ha belefér a napi CH-ba, vagy egyéb fűszerek. de volt, hogy ettem hozzá vörösbabot, vagy salit, brokkolit.