2024. Október 01. - 01:46:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989400 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2009. Június 25. - 20:56:35
Válasz #17415

SheHulk

Vendég
tele a púpom, hogy fél napot nem bír ki az időjárás eső nélkül  :-Đ,pedig olyan szép napos volt


Teljesen áprilisi az idő. Már uncsi.

Én csípom.. Szép az ég.. Meg kell a földnek..

2009. Június 25. - 20:58:01
Válasz #17416
Nem elérhető

Boresz


tele a púpom, hogy fél napot nem bír ki az időjárás eső nélkül  :-Đ,pedig olyan szép napos volt


Teljesen áprilisi az idő. Már uncsi.

Én csípom.. Szép az ég.. Meg kell a földnek..
ahogyan a szép nyári meleg napod idő is,heti 1-2 zuhé még nem is zavarna,de hogy rendszeresen vastagon felhős az ég,az már sok
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 25. - 21:03:21
Válasz #17417

Gerr

Vendég
tele a púpom, hogy fél napot nem bír ki az időjárás eső nélkül  :-Đ,pedig olyan szép napos volt


Teljesen áprilisi az idő. Már uncsi.

Én csípom.. Szép az ég.. Meg kell a földnek..
ahogyan a szép nyári meleg napod idő is,heti 1-2 zuhé még nem is zavarna,de hogy rendszeresen vastagon felhős az ég,az már sok

A páratartalom a baj, tiszta Laosz.

2009. Június 25. - 21:10:57
Válasz #17418
Nem elérhető

Cressler


baszki mekkora fekete felhők, villámok, vihar  @-o félek XD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 25. - 21:12:17
Válasz #17419

Zsuzsi

Vendég
baszki mekkora fekete felhők, villámok, vihar  @-o félek XD


Apokalipszis,armageddon ...

2009. Június 25. - 21:13:14
Válasz #17420
Nem elérhető

Boresz


baszki mekkora fekete felhők, villámok, vihar  @-o félek XD
gyerekgyártó idő  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 25. - 21:29:21
Válasz #17421
Nem elérhető

fastor


Edzés Johhnynál....Rencsyvel....elfáradtunk....jóvolt :-} ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 25. - 21:31:51
Válasz #17422
Nem elérhető

Cressler


Edzés Johhnynál....Rencsyvel....elfáradtunk....jóvolt :-} ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
ki volt a hús :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 25. - 21:42:23
Válasz #17423
Nem elérhető

fastor


Edzés Johhnynál....Rencsyvel....elfáradtunk....jóvolt :-} ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
ki volt a hús :D
tessék? :o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 25. - 21:52:35
Válasz #17424

Gerr

Vendég
A fórum engine-t nem köllene apgrédelni? Nincs közöm hozzá csak úgy érdekel.  :P
1.1.9 a latest.

2009. Június 25. - 22:00:47
Válasz #17425
Nem elérhető

Boresz


A fórum engine-t nem köllene apgrédelni? Nincs közöm hozzá csak úgy érdekel.  :P
1.1.9 a latest.
azután is ugyan ilyen szórakoztató lesz a koxtopik?  !+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 26. - 00:26:10
Válasz #17426
Nem elérhető

fastor


meghalt Michael Jackson :-O
RIP!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 26. - 00:29:23
Válasz #17427

B1ll4

Vendég
meghalt Michael Jackson :-O
RIP!


Legenda most már ! A véletlenek műve , pont Michael Jackson számokat hallgattam , edzés után , szerettem a Will you be There című számát , a Szabadítsátok ki Willi végéből való ... sajnálom nagyon ! Nyugodj békében Jacko , bármit is művelt , ami az embereket irritálta , nem ok nélkül persze... de akkor is amit ő alkotott az legendás és az is marad nagyon hosszú ideig !  :-){ :-){ :-){

2009. Június 26. - 00:33:36
Válasz #17428
Nem elérhető

fastor


meghalt Michael Jackson :-O
RIP!


Legenda most már ! A véletlenek műve , pont Michael Jackson számokat hallgattam , edzés után , szerettem a Will you be There című számát , a Szabadítsátok ki Willi végéből való ... sajnálom nagyon ! Nyugodj békében Jacko , bármit is művelt , ami az embereket irritálta , nem ok nélkül persze... de akkor is amit ő alkotott az legendás és az is marad nagyon hosszú ideig !  :-){ :-){ :-){
egyetértek ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 26. - 02:24:25
Válasz #17429
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."