2024. Szeptember 30. - 19:24:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989214 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Június 24. - 08:37:33
Válasz #17325
Nem elérhető

zotja


Ömlik a kurva eső  :-Đ   :-Đ

2009. Június 24. - 08:39:41
Válasz #17326

Torony

Vendég
a derékból lábba lesugárzó fájdalom általában valami porckorong-problémára utal... (volt benne részem párszor, kibaszottul nem kellemes) úgyhogy irány a doki. Ha lépsz, tehát előre emeled a lábad, akkor "húzza" a derekad?
Aha, a derekamat is, meg a farizmot is (de csak a fájós oldalon)...  :-\

az porckorong lesz, vagy "idegbecsípődés" - ahogy tetszik, már nem akarlak elkeseríteni... doki azt fogja mondani, hogy leszúr valami fájdalomcsillapítóval, én sose hagyom, az én gerincem mellé ne bökdössenek semmit.

Röntgen jól jön, hogy lássák, van-e baj (kint van-e a porckorong, ami kurva gáz, vagy nincs kint, csak valamitől kimozdult és megnyomott egy ideget, amit utána az izmok befogtak. Ez utóbbi a kisebb baj, a röntgenen úgy jelentkezik, hogy a porckorong és a csigolya között a szokottnál kicsitt nagyobb hézag van, de a porckorong e helyén van.

Részvétem, ismerem az érzést...
Na, hála istennek... mondjuk az fájdalomcsillapító nekem se kell, magas a fájdalomküszöböm, és félek a fájdalomcsillapítóktól... két napja már fáj, azóta ez csak romlott...
ráadásul, amilyen lúzer vagyok, tegnap, el is estem, ahogy felkaptam a lábam a fájdalomnál, csak raktam le a másik lábam olyan gyorsan ˝=/ ****:)))

Mindegy, kivárok: C-t meg Mg-t tolok, igyekszem pihenni, aztán meglátjuk mi lesz, ha kicsiket lépek, akkor nem is fáj annyira :D :D :D :D Mondjuk a legrosszabb fekvésből felkelni, vagy köhögni, tüsszenteni, akkor is fáj...

a wc is egy élmény lesz  ;D ;D ;D

azt tudom mondni, mint Godnak... rantudil, Mydeton...
Nem akarok gyógyszert szedni :( utálom...
megpróbálom valahogy anélkül... csontkovács nem jó rá?

akkor szedjél csontkovácsot :) én nem bízom bennük, illetve zsákbamacska a dolog. Csatári Ervin is azért került majdnem tolószékbe, mert hozzá nem értő kiropraktorhoz ment... ha jól rémilik.

egyébként meg kell nézni a legnépszerűbb überkirály netes badibilding szappanopera deréknyújtásról szóló részét, az mindent megold, ott a tudás  ;D ;D ;D ;D

2009. Június 24. - 08:47:46
Válasz #17327

Torony

Vendég
Ömlik a kurva eső  :-Đ   :-Đ

itt nem. Itt csak tökéletesen áll a levegő, és 100% a páratartalom... hulljanak az asztmások...

2009. Június 24. - 08:48:32
Válasz #17328
Nem elérhető

FirstLady



Nekem úgy fájt nemrég, hogy mindent odaadtam volna egy fájdalomcsillapítóért  :-\ Most meg szinte semmi  ????... Érdekes  ::)
Az a "baj", hogy nekem annyira magas a fájdalomküszöböm, hogy ha én azt mondom fáj, akkor nagy baj van...  :-\

Szóval nekem máshogy van a mérce... sokszor futottam bele abba, amikor kisebb voltam, hogy a dokik nem hitték el, hogy bajom van, mert ha fájt valami, és vizsgáltak, húzták-vonták-nyomták, hogy mennyire fáj, én pedig mondtam, hogy fáj, így jobban, stb. Aztán amikor kiderült, hogy mi bajom van, azt mondták, hogy már agonizálnom kellene a fájdalomtól, hogy a jóistenbe nem visítok vagy sírok, vagy valami, és hogy sajátlábon mentem be, ez kész, nem is gondolták volna... meg mindig azzal poénkodtak, hogy a szülés nekem meg se fog kottyanni ****:))) ****:))) ****:)))

Viszont pont ezért nem akarok fájdalomcsillapítót szedni (fejfájásra is nagyon ritkán szoktam), mert félek, hogy ez befolyásolja valahogy majd ezt a fájdalomküszöböt, mert megmondom őszintén, ez nekem így azért kényelmes, hogy nem érzem csak, ha tényleg nagyon-nagyon fáj :D

Szóval lehet, hogy normál estben, én is már "sírnék" a fájdalomcsillapítóért... nem tudom :)


Torony: inkább Kozaróczy Tibi nyújtósvideóját néztem meg, megvárom, amíg a jóanyám hazaér (bár most harcolunk, hogy menjek be mindenképpen, mert pánikol, tudja, hogy valszeg nagyabaj, meg mondtam neki, hogy fáj, igyekszem meggyőzni, hogy nem kell bemenni :D ), aztán megkérem, hogy segítsen a lenyújtani, mert már próbáltam, de egyedül nem megy :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 08:52:21
Válasz #17329

Torony

Vendég

Nekem úgy fájt nemrég, hogy mindent odaadtam volna egy fájdalomcsillapítóért  :-\ Most meg szinte semmi  ????... Érdekes  ::)
Az a "baj", hogy nekem annyira magas a fájdalomküszöböm, hogy ha én azt mondom fáj, akkor nagy baj van...  :-\

Szóval nekem máshogy van a mérce... sokszor futottam bele abba, amikor kisebb voltam, hogy a dokik nem hitték el, hogy bajom van, mert ha fájt valami, és vizsgáltak, húzták-vonták-nyomták, hogy mennyire fáj, én pedig mondtam, hogy fáj, így jobban, stb. Aztán amikor kiderült, hogy mi bajom van, azt mondták, hogy már agonizálnom kellene a fájdalomtól, hogy a jóistenbe nem visítok vagy sírok, vagy valami, és hogy sajátlábon mentem be, ez kész, nem is gondolták volna... meg mindig azzal poénkodtak, hogy a szülés nekem meg se fog kottyanni ****:))) ****:))) ****:)))

Viszont pont ezért nem akarok fájdalomcsillapítót szedni (fejfájásra is nagyon ritkán szoktam), mert félek, hogy ez befolyásolja valahogy majd ezt a fájdalomküszöböt, mert megmondom őszintén, ez nekem így azért kényelmes, hogy nem érzem csak, ha tényleg nagyon-nagyon fáj :D

Szóval lehet, hogy normál estben, én is már "sírnék" a fájdalomcsillapítóért... nem tudom :)


Torony: inkább Kozaróczy Tibi nyújtósvideóját néztem meg, megvárom, amíg a jóanyám hazaér (bár most harcolunk, hogy menjek be mindenképpen, mert pánikol, tudja, hogy valszeg nagyabaj, meg mondtam neki, hogy fáj, igyekszem meggyőzni, hogy nem kell bemenni :D ), aztán megkérem, hogy segítsen a lenyújtani, mert már próbáltam, de egyedül nem megy :)

ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...

2009. Június 24. - 09:00:14
Válasz #17330
Nem elérhető

FirstLady


ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 09:10:17
Válasz #17331

Torony

Vendég
ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


az is benne lehet, hogy eddig is sokat ültél, de legalább volt mellette edzés, amennyire tudom... mostanában meg ha jól emléxem, nem.

3 hónap az MRI? Kemény. Nekem csak 3 órát kellett várni...

2009. Június 24. - 09:13:25
Válasz #17332
Nem elérhető

FirstLady


ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


az is benne lehet, hogy eddig is sokat ültél, de legalább volt mellette edzés, amennyire tudom... mostanában meg ha jól emléxem, nem.

3 hónap az MRI? Kemény. Nekem csak 3 órát kellett várni...
Hát igen...  ˝=/

Oké, de ott más volt a szitu :D most mindenki időpontot kap, aztán nem lehet csak úgy berakni valakit...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 09:15:03
Válasz #17333
Nem elérhető

God Vazzeg


ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


Vegyél térdeplő széket, én is gondolkodom rajta  ****:))))))

2009. Június 24. - 09:15:40
Válasz #17334

Torony

Vendég
ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


az is benne lehet, hogy eddig is sokat ültél, de legalább volt mellette edzés, amennyire tudom... mostanában meg ha jól emléxem, nem.

3 hónap az MRI? Kemény. Nekem csak 3 órát kellett várni...
Hát igen...  ˝=/

Oké, de ott más volt a szitu :D most mindenki időpontot kap, aztán nem lehet csak úgy berakni valakit...

milyen jó, hogy saját eü-központunk van.

szóval változatlanul azt mondom, hogy doki!

2009. Június 24. - 09:16:29
Válasz #17335

Torony

Vendég
ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


Vegyél térdeplő széket, én is gondolkodom rajta  ****:))))))

na azt a labdát nem ütöm le, pedig ooooolllllyan magaslabda, hogy ihaj... ;D

2009. Június 24. - 09:19:20
Válasz #17336
Nem elérhető

FirstLady


ja, ha nem muszáj, ne ülj, a legrosszabb testtartás illyenkor (gondolom most is a gép előtt ülsz). Anyudhoz érdemes bemenni, jó lenne tudni, mekkora a baj, akkor is, ha a kocsiba beülés az külön szar lesz, a kiszállás még rosszabb és minden úthiba olyan érzés, mintha valaki gerincen rúgna...
Nem ülök sose (napi 12-14 óránál többet :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az a baj, hogy valszeg úgyis MRI-re küldenének, dehát akkor meg tök mindegy, mert úgyis 3 hónapos a várólista, azzal meg sokra megyek  ˝=/

Hát igen, a vezetés is necces... főleg mert a kuplungot is csak úgy tudom rendesen nyomni, hogy közben "besírok", annyira fáj :-\


Vegyél térdeplő széket, én is gondolkodom rajta  ****:))))))

na azt a labdát nem ütöm le, pedig ooooolllllyan magaslabda, hogy ihaj... ;D
****:))) ****:))) ****:)))

Régen a műkörmösömnek volt ilyen egyébként, de nekem a térdem is tré, szóval egyiknek ad, másikból elvesz ****:))) ****:))) ****:)))

Nem megyek dokihoz szerintem, csak ha visszajön a dokinő, ő a legjobb, nem adom lejjebb  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 10:14:15
Válasz #17337
Nem elérhető

Boresz


a derékból lábba lesugárzó fájdalom általában valami porckorong-problémára utal... (volt benne részem párszor, kibaszottul nem kellemes) úgyhogy irány a doki. Ha lépsz, tehát előre emeled a lábad, akkor "húzza" a derekad?
nekem ebben az esetben állapították meg a lumbágót ,elmozdult egy csigolyám a sorból ,pedig előtte nem csináltam semmi megterhelőt, sima focimeccset játszottam végig (2x20 P) ,másnap jött a fájdalom
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 24. - 10:17:08
Válasz #17338
Nem elérhető

FirstLady


a derékból lábba lesugárzó fájdalom általában valami porckorong-problémára utal... (volt benne részem párszor, kibaszottul nem kellemes) úgyhogy irány a doki. Ha lépsz, tehát előre emeled a lábad, akkor "húzza" a derekad?
nekem ebben az esetben állapították meg a lumbágót ,elmozdult egy csigolyám a sorból ,pedig előtte nem csináltam semmi megterhelőt, sima focimeccset játszottam végig (2x20 P) ,másnap jött a fájdalom
jóvan... szép kilátásaim vannak, de azért megmaradok, ugye? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 10:19:34
Válasz #17339

Torony

Vendég
a derékból lábba lesugárzó fájdalom általában valami porckorong-problémára utal... (volt benne részem párszor, kibaszottul nem kellemes) úgyhogy irány a doki. Ha lépsz, tehát előre emeled a lábad, akkor "húzza" a derekad?
nekem ebben az esetben állapították meg a lumbágót ,elmozdult egy csigolyám a sorból ,pedig előtte nem csináltam semmi megterhelőt, sima focimeccset játszottam végig (2x20 P) ,másnap jött a fájdalom
jóvan... szép kilátásaim vannak, de azért megmaradok, ugye? ;D

meg, persze, csak kissé nem leszel aktív egy jó ideig...