2024. Szeptember 30. - 17:27:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989129 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Június 23. - 18:30:29
Válasz #17295
Nem elérhető

Kozi001


hamár páran beszámoltak mi volt az edzésen én is bejelentem ( ki nem xarja le de nekem nagy dolog  !+"% ): macskapöts súllyal próbáltam (fél év szünet után,50kg) és ment a 4x 7-8 döntött törzsű evezés rúddal, talán helyre jön a derekam  ;D

Jó neked, h tudtál döntött törzsű evezést csinálni. Én tegnap sajna nem tudtam, mert annyian voltak bennt, a terembe, hogy nem volt súly...:S(jelenleg most más terembe járok, ahova jártam, az még a héten zárva van, aztán gooo!!!))
Várni meg nem vártam a súlyokra nem akartam, h kizökkentsen az edzés menetéből.. 1 max 1,5 perc pihik vannak jelenleg. :-}
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 18:30:42
Válasz #17296

Gerr

Vendég
Juteszembe..az egyébként normális, hogy a termogén zsírégetőkre 99%-ban gyomorilag rosszul reagálok? Vagyis kizárásos alapon arra gyanakszom...
Olyan érzés van tőlük a torkomban, mintha klasszik sárga C-vitamin tablettát szopogattam volna el vagy 20 szemet (nem, nem gyomorsav) emellett olyan mintha 3 hete ettem volna a beszedésük előtt. Ha ez normális, nem szóltam.  ;D

2009. Június 23. - 18:38:07
Válasz #17297
Nem elérhető

Boresz


Juteszembe..az egyébként normális, hogy a termogén zsírégetőkre 99%-ban gyomorilag rosszul reagálok? Vagyis kizárásos alapon arra gyanakszom...
Olyan érzés van tőlük a torkomban, mintha klasszik sárga C-vitamin tablettát szopogattam volna el vagy 20 szemet (nem, nem gyomorsav) emellett olyan mintha 3 hete ettem volna a beszedésük előtt. Ha ez normális, nem szóltam.  ;D
nem beszélni jól a szakmai szöveg,(ezért ne is vedd nagyon figyelembe) de nekem a tejre voltak panaszok, te iszol-é ilyent a nap során? nem lehet hogy agyi dolog lesz a ludas,placebó hatás?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 23. - 18:56:06
Válasz #17298

Gerr

Vendég
Juteszembe..az egyébként normális, hogy a termogén zsírégetőkre 99%-ban gyomorilag rosszul reagálok? Vagyis kizárásos alapon arra gyanakszom...
Olyan érzés van tőlük a torkomban, mintha klasszik sárga C-vitamin tablettát szopogattam volna el vagy 20 szemet (nem, nem gyomorsav) emellett olyan mintha 3 hete ettem volna a beszedésük előtt. Ha ez normális, nem szóltam.  ;D
nem beszélni jól a szakmai szöveg,(ezért ne is vedd nagyon figyelembe) de nekem a tejre voltak panaszok, te iszol-é ilyent a nap során? nem lehet hogy agyi dolog lesz a ludas,placebó hatás?

Tejet gyerekkorom óta iszom, imádom. Placebó? Hát gondoltam rá, de álmomból is ébredtem ilyen állapotban... :P

2009. Június 23. - 19:27:53
Válasz #17299

Gerr

Vendég
Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


2009. Június 23. - 19:47:34
Válasz #17300
Nem elérhető

Kozi001


Megjöttem.. Tejre visszatérve, én is szeretem:) Igaz most diéta alatt csak reggel iszok 2,5 dl-t, és az is 1,5%-os.. Igaz már lassan a tejet is elhagyom! :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 22:05:36
Válasz #17301
Nem elérhető

Cressler


Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


finom, szeretem :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 23. - 22:06:45
Válasz #17302
Nem elérhető

Boresz


Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 23. - 23:11:32
Válasz #17303

Gerr

Vendég
Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok

(Inter)spar, Plusz.

2009. Június 23. - 23:14:02
Válasz #17304
Nem elérhető

Boresz


Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok

(Inter)spar, Plusz.
egyet megkóstolok,köszii,  :-){ és az aminót hol?hamár itt járunk ,ott nem kérdezem  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 23. - 23:32:44
Válasz #17305

Gerr

Vendég
Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok

(Inter)spar, Plusz.
egyet megkóstolok,köszii,  :-){ és az aminót hol?hamár itt járunk ,ott nem kérdezem  ::)

Teszkó   ****:))))))
Asszem 1600 pénz.

2009. Június 23. - 23:38:17
Válasz #17306
Nem elérhető

fastor


Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok

(Inter)spar, Plusz.
egyet megkóstolok,köszii,  :-){ és az aminót hol?hamár itt járunk ,ott nem kérdezem  ::)

Teszkó   ****:))))))
Asszem 1600 pénz.
és hány gramm egy tabi? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 23. - 23:40:43
Válasz #17307

Gerr

Vendég
Ismeritek? (tuti)
Tejsavóital  ;D


ezeket hol lehet kapni? áruházra gondolok

(Inter)spar, Plusz.
egyet megkóstolok,köszii,  :-){ és az aminót hol?hamár itt járunk ,ott nem kérdezem  ::)

Teszkó   ****:))))))
Asszem 1600 pénz.
és hány gramm egy tabi? ;D

Megnézem neked ha hazamentem, fejből passzolom. Jó nagy, de lapos, így nem akad meg a torkodon mint a Szájtekes 3600.  ****:)))

2009. Június 24. - 07:13:27
Válasz #17308
Nem elérhető

FirstLady


Jó reggelt!
...már akinek...

Nem tudom, mi történt, de alig tudok mozogni... ha emelem a bal lábam, a derekamtól egy éles fájdalom végigszalad a térdemig, vagy a bokámig... nem tudom, mi lehet ez... tegnap előtt kezdődött, és mára teljesen rossz lett, aludni sem tudtam, ha megmozdultam, felébredtem az éles fájdalomra :(
asszem ma irány a doki...  ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 24. - 07:20:02
Válasz #17309

Gerr

Vendég
Jó reggelt!
...már akinek...

Nem tudom, mi történt, de alig tudok mozogni... ha emelem a bal lábam, a derekamtól egy éles fájdalom végigszalad a térdemig, vagy a bokámig... nem tudom, mi lehet ez... tegnap előtt kezdődött, és mára teljesen rossz lett, aludni sem tudtam, ha megmozdultam, felébredtem az éles fájdalomra :(
asszem ma irány a doki...  ˝=/

Mónin'!

Idő, Mg - hiány, elaludtad. Vagy egyszerre a 3. Jobbulást!  ****)