2024. Szeptember 28. - 18:23:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987697 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. Január 12. - 00:05:50
Válasz #660
Nem elérhető

fastor


ilyenkor van az amikor elgondolkodom hogy mért az egészséges fejbört meg az iyleneket tiltják be, és iylenek mért emhetnek le a médiában?
nem vagoyk rasszista félre ne értsetek...de ehhez füznék egy gondolatot...ahol lakom van egy rocker törzshely...a környéken nicnsnenk famillárisan hiperpigmentáltak...egyszer bezárt úgy tudta midneki véglegesen...nem telt bele egy hét, már ellepték.
3 hét mulva újra kinyitott...azóta megint csendes a tér...
tehét végülis jók vagy rosszak az iylen "közösségek"(skinhead,rocker stb)??
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 12. - 00:28:33
Válasz #661
Nem elérhető

Jordan


ilyenkor van az amikor elgondolkodom hogy mért az egészséges fejbört meg az iyleneket tiltják be, és iylenek mért emhetnek le a médiában?
nem vagoyk rasszista félre ne értsetek...de ehhez füznék egy gondolatot...ahol lakom van egy rocker törzshely...a környéken nicnsnenk famillárisan hiperpigmentáltak...egyszer bezárt úgy tudta midneki véglegesen...nem telt bele egy hét, már ellepték.
3 hét mulva újra kinyitott...azóta megint csendes a tér...
tehét végülis jók vagy rosszak az iylen "közösségek"(skinhead,rocker stb)??


Azok jók!!!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 12. - 08:48:25
Válasz #662
Nem elérhető

Telipó



[/quote]

midnennap arra járok, és elég sok barátom köztük lányok...ha már most ezt icsnálja, ráadásul SZTÁROLJÁK a tv ben akkor mit fog késöbb? és ez csak egyre rosszabbleszz! :---- :-/- :-/-
[/quote]

Szerintem eltelik pár év és el fogja követni az első gyilkosságot :-/- ˝=/ főleg hogy már most késelt, de azt nem hiszem el, hogy nem lehet elvinni nevelőintézetbe, bár onnét meg lehet perceken belül megszökne vagy kiírtaná a bentlakókat. !+"%

2008. Január 12. - 12:44:55
Válasz #663
Nem elérhető

Jordan


Meg tudja nekem mondani valaki a szám címét, eloadóját
ami kb a 10. másodpercnél kezdodik?

http://ie.youtube.com/watch?v=VcJdntRbf6A

Elore is koszonom!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 12. - 13:11:28
Válasz #664
Nem elérhető

God Vazzeg


http://youtube.com/watch?v=vK9lDS52fhc&feature=related
itt a teljes videó ˝=/

Ciánt neki  >:D Nekem nem a bőrszínével van gondom (több barátom is van cigó) hanem a gusztustalan, gátlástalan viselkedésükkel. Régen elég sokat volt összetűzésem ilyenekkel, egyszerűen rossz helyen voltam rossz időben (szórakozóhely). Megszúrni nem szúrtak meg sose, mindig hamarabb elszaladtam  ;D

2008. Január 12. - 13:20:03
Válasz #665
Nem elérhető

Jordan


Meg tudja nekem mondani valaki a szám címét, eloadóját
ami kb a 10. másodpercnél kezdodik?

http://ie.youtube.com/watch?v=VcJdntRbf6A

Elore is koszonom!  ;)
Jordan, szerintem Linkin Park... Ha az, estére megtudakolom neked  ;D

Biztos nem, az de azért koszi!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 12. - 13:32:48
Válasz #666
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Örömhír a bodybuilding.hu-nak is!

Megszületett Jeskó Máté Tamás,Jeskó Tomi ex versenyzőnk és nemzetközi bírónk kisfia! (4300 gramm 57 cm)

Gratulálok Tomiéknak!

 ;-oo-; :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Január 12. - 13:38:44
Válasz #667
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
GRATULÁLUNK!

2008. Január 12. - 14:12:54
Válasz #668
Nem elérhető

kovpeter


Kicsit más de érdekes: http://kuruc.info/r/1/20083/

Nekem már volt "szerencsém" a kis tetűhöz. Pár hónapja az Oktogonra jártam edzeni esténként, a Blahától mentem oda 4/6-os vilivel. A Blaha villamosmegállójában azzal szórakozott a gyerek(4-5 idősebb cigánykölökkel), hogy a villamosmegálló mellett álló, pirosnál várakozó autók ablakán próbált beköpdösni. Na az egyikbe sikerült is neki gondolom, mert az autóból a következő reakció érkezett: "Büdös cigány!" Na erre a gyerek nekiállt ököllel ütni a kocsit, mire az autós beletaposott a gázba mert közben zöldre váltott a lámpa.
Ez a törvény meg egyenes szánalmas, hogy 14 év alatt büntetlenül csinálhat bármit, még intézetbe sem zárathatják. Megáll az eszem...  :-Đ

2008. Január 12. - 14:32:56
Válasz #669
Nem elérhető

Bubee


http://www.hirszerzo.hu/cikk.szabadlabon_a_12_eves_blaha_lujza_teri_keselo_.53961.html
 :----

Lehet h az "élet" megoldja majd a problémát és majd valamelyik nap holtan találnak rá. Túl sokáig nem fogják elviselni az emberek ezt...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 12. - 14:36:37
Válasz #670
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 12. - 14:39:31
Válasz #671
Nem elérhető

Bubee


http://www.hirszerzo.hu/cikk.szabadlabon_a_12_eves_blaha_lujza_teri_keselo_.53961.html
 :----

Lehet h az "élet" megoldja majd a problémát és majd valamelyik nap holtan találnak rá. Túl sokáig nem fogják elviselni az emberek ezt...
főleg, hogy a csapból is ez a kiskölyök folyik.... biztos felfigyelt már re egy két szélsőjobbos társulat...

Hát ha az én gyerekemmel csinálta volna akkor valószínüleg nem ültem volna tétlenül. Meg nem öltem volna, mert nem tudnék embert ölni - max ha az életemre törnek -, de  félholtra vertem volna az biztos. Gyerekkorúság ide vagy oda.

Akiben gyerekként ilyen gonoszság van, abból később se fogják kiölni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 12. - 14:40:31
Válasz #672
Nem elérhető

pókerarc


Az a baj h elviselik.És az a baj h egyre több ilyen lesz.Híradót már nem is érdemes nézni mert folyamatosan ökölbe szorul a kezed.
Én azt nem értem ,h akkor ha te azt mondod egy ilyen kis féregnek h itt ez a pisztoly,menj szépen nyírd ki vele a miniszterelnök bácsit,akkor ha megteszi,semmi se történik?Vagy mi a rák ez a törvény?Nagyon szomorú ami itt van :angry:

2008. Január 12. - 15:42:44
Válasz #673
Nem elérhető

izomboy


Bevallom  én félek tőle,
 és hogy legyen haszna ennek a kis trubadúrnak, felhasználom inspirációnak.

OLYAN KEMÉNYRE gyúrom a combom hogy a kése lepatannyjon róla,  @-o(merthogy combszúrás volt).

2008. Január 12. - 16:15:38
Válasz #674
Nem elérhető

Jordan


  L!!!
Olyan sápadt lettél!!!  ????...
Szeded te rendesen a vitaminokat????
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)