2024. Szeptember 30. - 07:24:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988871 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Június 17. - 20:23:44
Válasz #17145
Nem elérhető

FirstLady


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/
vegyél paradicsomszószt (pl üveges, figyelj az összetevőkre, csak paradicsom és só legyen benne) tegyél bele kakukkfüvet, oregánót, bazsalikomot ;) és kész az olaszos mártás (akár össze is forralhatod, de nem muszáj)  /7%

Oké, köszi  :-){
Ja, és ez így savanykás-paradicsomos lesz, ha teszel bele édesítőt (vagy cukrot ;) ), akkor édeskés lesz ;)

Plusz egy másik, ami eszembe jutott, a cézársaláta öntet:
1 tojás sárgája
1 teáskanál dijoni mustár
olaj, felesben ét- és oliva
3 bors fűszerkeverék
1csipet oregánó
1csipet bazsalikom
1csipet petrezselyem
1-2 gerezd fokhagyma
1 nyelet citromlé
1-2 csipet só
kb 1dl tejszín (vagy joghurt + pici tej)
pici reszelt parmezánsajt

 /7%

Na ezért majd az asszony fog hálát rebegni  ****:)))
ha anyukám csuklani fog, tudom mit esztek vacsira ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 20:26:20
Válasz #17146
Nem elérhető

Boresz


Ha egy banki folyószámlára akarok befizetni, ahol viszont semmi közöm a bankhoz,azt simán meglehet oldani egy pénzbefizetési papír kitöltésével, jól gondolom? Vagy a banki bürokraták megkavarják az egyszerű dolgokat?

nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 17. - 20:28:32
Válasz #17147
Nem elérhető

FirstLady


Ha egy banki folyószámlára akarok befizetni, ahol viszont semmi közöm a bankhoz,azt simán meglehet oldani egy pénzbefizetési papír kitöltésével, jól gondolom? Vagy a banki bürokraták megkavarják az egyszerű dolgokat?


jól tudod :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 20:48:41
Válasz #17148
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha egy banki folyószámlára akarok befizetni, ahol viszont semmi közöm a bankhoz,azt simán meglehet oldani egy pénzbefizetési papír kitöltésével, jól gondolom? Vagy a banki bürokraták megkavarják az egyszerű dolgokat?



Minden további nélkül  8-)

2009. Június 17. - 21:58:59
Válasz #17149
Nem elérhető

Cressler


leégtem, annyira de annyira ....
ELROMLOTT A NAP!!!!!!!

elromlott? nemtom, itt világít...
el bizony, túl erős lett
Viszont tapasztalataim alapján nem különösebben barnít... Itt még a Nap is szar.  ****:)))
ha a jelenlegi vörös állapotom színt vált holnapra akkor majd kiderül.... amúgy idén már 3 különböző pólószabásminta barnult rám...  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 18. - 06:05:06
Válasz #17150
Nem elérhető

H. Laci


sziasztok
de sokan vagyunk  !+"%

2009. Június 18. - 11:59:00
Válasz #17151
Nem elérhető

fastor


sziasztok
de sokan vagyunk  !+"%
jóreggelt
mért, ki hiányzik? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 18. - 14:45:09
Válasz #17152
Nem elérhető

Kozi001


Hali mindenkinek =/+'
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 18. - 20:17:23
Válasz #17153
Nem elérhető

zotja


Mi ez a csöndesség?  :D

2009. Június 18. - 20:27:02
Válasz #17154
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 18. - 20:41:49
Válasz #17155
Nem elérhető

H. Laci


Én speciel fel, utána meg le pakoltam ma egy futónyi cementet (50kg/zsák), utána meg 3 méter magasan egyensúlyoztam egy 25cm széles gerendán. Alattam meg beton.  ;D  Fenn voltam olyan 1,5 órát egyensúlyozgatva, utána el pakoltam 50 kis bálás szalmát. Le mostunk egy kocsit, meg lenyírtam kb 300 négyzetméter füvet, amit utána be is locsoltam.  Most egész csendben vagyok.  :)
Nem vagyok hozzá szokva a melóhoz. Nem is kell ennyit dolgozni sosem, csak a mai nap volt ilyen.
Kezdek álmos lenni.  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 18. - 20:44:26
Válasz #17156
Nem elérhető

mack


Mi ez a csöndesség?  :D

psssszzzzt! Csitt!  ;D

2009. Június 18. - 20:57:37
Válasz #17157

Torony

Vendég
Mi ez a csöndesség?  :D

psssszzzzt! Csitt!  ;D

beleélted magad a csemdkirályosdiba, mi? :)

2009. Június 19. - 05:36:13
Válasz #17158
Nem elérhető

leopard22


Újból kettecskén, ezt ki nem magyarázzuk Lady ;)

2009. Június 19. - 05:46:10
Válasz #17159
Nem elérhető

FirstLady


Újból kettecskén, ezt ki nem magyarázzuk Lady ;)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hááát, még hívd is fel rá a többiek figyelmét ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady