2024. Szeptember 30. - 05:31:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988830 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2009. Június 17. - 19:17:20
Válasz #17130

B1ll4

Vendég
Kösz Steve a tippet a ketchupra ! Találtam a Sparba ugyanolyan Felixeset !  ;-oo-; @:-)

2009. Június 17. - 19:24:11
Válasz #17131
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kösz Steve a tippet a ketchupra ! Találtam a Sparba ugyanolyan Felixeset !  ;-oo-; @:-)
Váljon egészségedre!

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 19:24:41
Válasz #17132
Nem elérhető

Cressler


leégtem, annyira de annyira ....
ELROMLOTT A NAP!!!!!!!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 17. - 19:25:00
Válasz #17133

B1ll4

Vendég
Kösz Steve a tippet a ketchupra ! Találtam a Sparba ugyanolyan Felixeset !  ;-oo-; @:-)
Váljon egészségedre!

 :D

De nem jó ... :D a többiek nem értik ! Tehát a lényeg cukormentes ketchup amit találtunk ! :D

2009. Június 17. - 19:29:37
Válasz #17134

Torony

Vendég
leégtem, annyira de annyira ....
ELROMLOTT A NAP!!!!!!!

elromlott? nemtom, itt világít...

2009. Június 17. - 19:32:01
Válasz #17135
Nem elérhető

Cressler


leégtem, annyira de annyira ....
ELROMLOTT A NAP!!!!!!!

elromlott? nemtom, itt világít...
el bizony, túl erős lett
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 17. - 19:34:56
Válasz #17136
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
leégtem, annyira de annyira ....
ELROMLOTT A NAP!!!!!!!

elromlott? nemtom, itt világít...
el bizony, túl erős lett
Viszont tapasztalataim alapján nem különösebben barnít... Itt még a Nap is szar.  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 19:53:57
Válasz #17137
Nem elérhető

endre66


Kösz Steve a tippet a ketchupra ! Találtam a Sparba ugyanolyan Felixeset !  ;-oo-; @:-)
Váljon egészségedre!

 :D

De nem jó ... :D a többiek nem értik ! Tehát a lényeg cukormentes ketchup amit találtunk ! :D
Én ilyet nyomok!  ****:))))))    /7%

2009. Június 17. - 19:57:55
Válasz #17138

Torony

Vendég
Kösz Steve a tippet a ketchupra ! Találtam a Sparba ugyanolyan Felixeset !  ;-oo-; @:-)
Váljon egészségedre!

 :D

De nem jó ... :D a többiek nem értik ! Tehát a lényeg cukormentes ketchup amit találtunk ! :D
Én ilyet nyomok!  ****:))))))    /7%

tisztán vagy jéggel?  ;D

2009. Június 17. - 19:59:50
Válasz #17139
Nem elérhető

endre66


True Mass-szel!  8-}
Csíííírkével... /:-)
 @-o

2009. Június 17. - 20:06:03
Válasz #17140
Nem elérhető

God Vazzeg


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/

2009. Június 17. - 20:15:06
Válasz #17141
Nem elérhető

FirstLady


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/
vegyél paradicsomszószt (pl üveges, figyelj az összetevőkre, csak paradicsom és só legyen benne) tegyél bele kakukkfüvet, oregánót, bazsalikomot ;) és kész az olaszos mártás (akár össze is forralhatod, de nem muszáj)  /7%
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 20:16:08
Válasz #17142
Nem elérhető

God Vazzeg


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/
vegyél paradicsomszószt (pl üveges, figyelj az összetevőkre, csak paradicsom és só legyen benne) tegyél bele kakukkfüvet, oregánót, bazsalikomot ;) és kész az olaszos mártás (akár össze is forralhatod, de nem muszáj)  /7%

Oké, köszi  :-){

2009. Június 17. - 20:21:14
Válasz #17143
Nem elérhető

FirstLady


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/
vegyél paradicsomszószt (pl üveges, figyelj az összetevőkre, csak paradicsom és só legyen benne) tegyél bele kakukkfüvet, oregánót, bazsalikomot ;) és kész az olaszos mártás (akár össze is forralhatod, de nem muszáj)  /7%

Oké, köszi  :-){
Ja, és ez így savanykás-paradicsomos lesz, ha teszel bele édesítőt (vagy cukrot ;) ), akkor édeskés lesz ;)

Plusz egy másik, ami eszembe jutott, a cézársaláta öntet:
1 tojás sárgája
1 teáskanál dijoni mustár
olaj, felesben ét- és oliva
3 bors fűszerkeverék
1csipet oregánó
1csipet bazsalikom
1csipet petrezselyem
1-2 gerezd fokhagyma
1 nyelet citromlé
1-2 csipet só
kb 1dl tejszín (vagy joghurt + pici tej)
pici reszelt parmezánsajt

 /7%
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 20:22:38
Válasz #17144
Nem elérhető

God Vazzeg


Erről jut eszembe, vettem valami joghurtos mártást, és esküszöm olyan íze volt, mintha ecetet kanalaztam volna, ilyet se veszek többet. Tudtok olyat mondani, ami enyhén édeskés/savanykás, akár olaszos/paradicsomos ízű?  ˝=/
vegyél paradicsomszószt (pl üveges, figyelj az összetevőkre, csak paradicsom és só legyen benne) tegyél bele kakukkfüvet, oregánót, bazsalikomot ;) és kész az olaszos mártás (akár össze is forralhatod, de nem muszáj)  /7%

Oké, köszi  :-){
Ja, és ez így savanykás-paradicsomos lesz, ha teszel bele édesítőt (vagy cukrot ;) ), akkor édeskés lesz ;)

Plusz egy másik, ami eszembe jutott, a cézársaláta öntet:
1 tojás sárgája
1 teáskanál dijoni mustár
olaj, felesben ét- és oliva
3 bors fűszerkeverék
1csipet oregánó
1csipet bazsalikom
1csipet petrezselyem
1-2 gerezd fokhagyma
1 nyelet citromlé
1-2 csipet só
kb 1dl tejszín (vagy joghurt + pici tej)
pici reszelt parmezánsajt

 /7%

Na ezért majd az asszony fog hálát rebegni  ****:)))