2024. Szeptember 28. - 16:17:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987620 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Január 11. - 19:12:37
Válasz #630
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem ez csak néhány nagyon gyengeelméjű ember fejében működik így, sajnos. A probléma, hogy egy pár igazán gyengeelméjű kezében van egy kevéske "hatalom" - ha ezt egyáltalán annak lehetne nevezni -, amiről azt hiszi, hogy számít valamit, de fel kellene ébrednie az teljesen elferdült álmából. Ennyi.

Jah, kb. Ezzel csak az a gond h megosztja a hazai testépítésnek élőket, legyen az versenyző vagy hobbiedző.

Nem is beszélve róla, ha valaki ezt látja "amott" mint kezdő fórumos, és azt hiszi ez a normális. Én szerencsére egy nagyon kultúr oldalon kezdtem a fórumozást, sokat is köszönhetek neki, mondhatom hogy az egyéniségem is formálta. Itt ezen a fórumon szerencsére látom az összetartást, jó a légkör, szívesen van itt az ember. Maradjon is így  8-)

2008. Január 11. - 19:14:25
Válasz #631
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kínai horoszkóp szerint a nyúl évében születtem. Ez ugye nem gond?

2008. Január 11. - 19:15:14
Válasz #632
Nem elérhető

Bubee


A kínai horoszkóp szerint a nyúl évében születtem. Ez ugye nem gond?

Dehogynem!  :-O Te vagy a főpatesz  :-O  !+"% Sőőőt! Te vagy a pateszok ISTENE!  :-O  !+"% !+"% !+"%  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 19:18:22
Válasz #633
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy Isten vagyok? Ez jól hangzik! A pateszok egy népcsoport?  !+"% ;D

2008. Január 11. - 19:18:28
Válasz #634
Nem elérhető

God Vazzeg


A kínai horoszkóp szerint a nyúl évében születtem. Ez ugye nem gond?

Én meg a ló évében, na nem is akarom ezt ragozni, hogy hol látszik rajtam  Łł=  ;D (gyk: nem az arcomon  :-Đ  :-)- )

2008. Január 11. - 19:19:48
Válasz #635
Nem elérhető

Bubee


Egy Isten vagyok? Ez jól hangzik! A pateszok egy népcsoport?  !+"% ;D

Igen, az, bakker  !+"% ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 19:20:46
Válasz #636
Nem elérhető

Jordan


Nekem ez az egyetlen magyar fórum, amin szoktam írogatni, mert szerintem jó a társaság.
Nem mondom a "sárgaoldalon" is regisztrálatam, évekkel ezelott, de egy sort sem írtam mert mindeki (tisztelet a kivételeknek) felvette egy bizonyos ember stílusát. Nem mondom meg kiét...  ;D És nekem ez a stílus nem jott be, hogy minden szar kivéve amit az "Istenuk" mond.  :----
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 19:23:07
Válasz #637
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kínai horoszkóp szerint a nyúl évében születtem. Ez ugye nem gond?

Én meg a ló évében, na nem is akarom ezt ragozni, hogy hol látszik rajtam  Łł=  ;D (gyk: nem az arcomon  :-Đ  :-)- )

Várjál kitalálom....nyerítve élvezel?  ˝=/ !+"% ;D

2008. Január 11. - 19:29:13
Válasz #638
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képzeld el, amikor eljönne az "ilyesmi kisistenek" ideje és kitiltanának a Corából, mert láttak az Auchan-ba bemenni vagy a tesco körül járkálsz.  :D Vagy rádlőnének a suzukinál, mert láttak wolksvagent nézegetni és beszéltél ott egy eladóval.  ;D Az ilyen fazonok, ha hatalom kerülne a kezükbe más területen, akkor ezt próbálnák játszani mindenhol. Sajnos van pár cég, ahol teljesen elferdült emberek jutnak be a menedzsmentbe. Az isten óvja a mi cégeinket az ilyentől!

A világ nem fekete fehér...de jó lenne, ha többen tudnák ezt...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 19:30:00
Válasz #639
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A kínai horoszkóp szerint a nyúl évében születtem. Ez ugye nem gond?

Én meg a ló évében, na nem is akarom ezt ragozni, hogy hol látszik rajtam  Łł=  ;D (gyk: nem az arcomon  :-Đ  :-)- )

Várjál kitalálom....nyerítve élvezel?  ˝=/ !+"% ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 19:30:51
Válasz #640
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs még egy kis off...de már diétázok  ;D

http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=2914  !+"%

2008. Január 11. - 19:35:12
Válasz #641
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 19:35:33
Válasz #642
Nem elérhető

endre66


Nagyon szerteágazó az érdeklődési köröd. Szerteágazó, vagy különleges, különös?
(szerintem a chat szobát nem lehet szétoffolni)

2008. Január 11. - 19:39:31
Válasz #643
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja télleg...milyen volt a pizza és a burger Endre?  ;D

Ez most így on?  ;D

Ui: Mosmá' beszélgessünk már másról...ez egy elit úriemberekből álló fórum...nem szabad hogy a fontos témákról bármi elterelje a figyelmünket és nem szabad hogy feszültségszítással vádolják meg bármelyik kedves kollegát. Tehát Európai rovatvezető hatalmamnál fogva  !+"% ;D kérek minden véleményilvánítást jól megfontolni...különben a júzert törlöm a monitoromról.  ;D ...és büntetés képpen még egy vírusírtót is átfuttatok rajta.  @-o ;D

2008. Január 11. - 19:54:20
Válasz #644
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kicsit más de érdekes: http://kuruc.info/r/1/20083/