2024. Szeptember 29. - 23:30:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988695 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Június 14. - 18:11:02
Válasz #17055

B1ll4

Vendég
És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Ez a fórum 2. generációja. Az első generáció sajnos teljesen kipusztult mivel ők kísérletezték ki a dolgokat. Egyedül Steve maradt meg, de a titkot őrzi, társai emlékére.

Jman, most komolyan. Csüccs le és kezdd el az egész fórumot elolvasni( a szex topicot kihagyhatod), eltart majd egy darabig, de ha végeztél valószínűleg kevesebb illetve minőségibb kérdéssel fogsz jelentkezni. (optimális esetben)


Leo , eszméletlen nagy diplomata vagy ! Bravo !

2009. Június 14. - 18:11:32
Válasz #17056

B1ll4

Vendég
És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Bazmeg hasznald mar a gogglet, olvasgass ebben a temaban barmit, mert itt annyi hulyeseget kerdezel minden utannajaras nelkul hogy senki nem akar neked segiteni! Segits magadon az isten is megsegit!!!

Es most szevassz!

Jordan , meg hozza a formáját !  @:-) @:-) Te corki bika ! :D Te állat :D

2009. Június 14. - 18:27:03
Válasz #17057
Nem elérhető

darknight


Csak nagyra nyitottam a számat :)  Hangot nem adtam ki :)
http://www.youtube.com/watch?v=_gniUaq5Lew

Nincs ám rossz dolga nálam, ki is használja a gyengeségem táp helyett csirkemell megy neki 70%-ban :)

 :-)! ****:)))))) (:-)

A francia bulldogok a legnagyobb istenkirály ebek <3! <3! <3!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Június 14. - 18:31:13
Válasz #17058
Nem elérhető

leopard22


Csak nagyra nyitottam a számat :)  Hangot nem adtam ki :)
http://www.youtube.com/watch?v=_gniUaq5Lew

Nincs ám rossz dolga nálam, ki is használja a gyengeségem táp helyett csirkemell megy neki 70%-ban :)

 :-)! ****:)))))) (:-)

A francia bulldogok a legnagyobb istenkirály ebek <3! <3! <3!

  >:D >:D >:D

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= ****:)))))) ****:))))))

2009. Június 14. - 18:45:13
Válasz #17059
Nem elérhető

George


És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Belegondolok , mennyi ilyen ember lehet még akit személyi edző halálra szopat és lehúz anyagilag ! Elképesztő jó pénz lehet ebben ! :D
Sajnos egy részében igazad van, egy részében meg nem. Ott a baj, hogy túl sok az edző - olyanok, akiknek köze nincs a sporthoz, nem csak ehhez, hanem semmihez sem. Csak manapság divat edzőnek lenni.

2009. Június 14. - 18:46:25
Válasz #17060

B1ll4

Vendég
És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Belegondolok , mennyi ilyen ember lehet még akit személyi edző halálra szopat és lehúz anyagilag ! Elképesztő jó pénz lehet ebben ! :D
Sajnos egy részében igazad van, egy részében meg nem. Ott a baj, hogy túl sok az edző - olyanok, akiknek köze nincs a sporthoz, nem csak ehhez, hanem semmihez sem. Csak manapság divat edzőnek lenni.

Jaja , ez természetesnek értettem , hogy mindenki szakértő ! Érted látja a lehetőséget , hogy ebből pénzt csinálhat , csak előadja , hogy ő a Messiás ! :D

2009. Június 14. - 20:51:09
Válasz #17061
Nem elérhető

Kicsibors


Sziasztok!
Na pont egy ilyen téma, ami nagyon bosszant... Én legalább végeztem valami edzői félét (plussz tesitanári diploma) és még valamennyit konyítok is a sporthoz, de mivel ismeretségem nincs, f@szán nem tudok így elhelyezkedni...
Ja meg hogy manapság az is gáz, hogy ha az edzőn látszik is hogy edz, mert most divat ez a wellness szemlélet és állítólag ettől az emberek megijednek...  ????...
Én nem tudom, valahogy én olyan emberhez mennék oda személyi edzés ügyben, akin látom, hogy van valami köze a testformáláshoz...  :angry:

2009. Június 14. - 20:52:11
Válasz #17062
Nem elérhető

Kicsibors


(Mármint az izmosságtól ijednek meg.)

2009. Június 14. - 21:05:52
Válasz #17063
Nem elérhető

zotja


én nem ilyedek meg  :P  :D

2009. Június 14. - 22:43:14
Válasz #17064
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Na pont egy ilyen téma, ami nagyon bosszant... Én legalább végeztem valami edzői félét (plussz tesitanári diploma) és még valamennyit konyítok is a sporthoz, de mivel ismeretségem nincs, f@szán nem tudok így elhelyezkedni...
Ja meg hogy manapság az is gáz, hogy ha az edzőn látszik is hogy edz, mert most divat ez a wellness szemlélet és állítólag ettől az emberek megijednek...  ????...
Én nem tudom, valahogy én olyan emberhez mennék oda személyi edzés ügyben, akin látom, hogy van valami köze a testformáláshoz...  :angry:
Sztem ilyenkor általában az a helyzet, hogy meglátnak egy "túl izmos" edzőt és bepánikolnak, hogy akkor ők is ilyen izmosak lesznek majd... ;D ;D ;D

Én már az Extremefit Áruházban is mondtam egy-két géniusznak, hogy ne féljen, nem fog úgy felébredni egy reggel, hogy "bassza meg mekkora izmaim vannak már...120 kg vagyok 5% testzsírral, 55-ös karral...na neeeeee!" Ez nem fog előfordulni, de ha mégis, akkor van egy nagyon tuti hiperkatabolikus cuccom és 1-2 hét alatt újra átlagos testalkatú lesz.

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 15. - 09:52:11
Válasz #17065
Nem elérhető

Boresz


szép napot

fejfájásom elmúlt,csak 8 óra alvás kellett neki,nem 4 gyóccer  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 15. - 09:54:02
Válasz #17066
Nem elérhető

FirstLady


szép napot

fejfájásom elmúlt,csak 8 óra alvás kellett neki,nem 4 gyóccer  ;D
éljeeen!  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 15. - 09:58:04
Válasz #17067
Nem elérhető

mack


szép napot

fejfájásom elmúlt,csak 8 óra alvás kellett neki,nem 4 gyóccer  ;D

nekem szokott ilyen lenni....persze buli után ha korán keltem...vagy le sem feküdtem  ;D az alvás kurvajó fejfájáscsillapító  ****:))))))

2009. Június 15. - 09:58:57
Válasz #17068
Nem elérhető

Boresz


szép napot

fejfájásom elmúlt,csak 8 óra alvás kellett neki,nem 4 gyóccer  ;D
éljeeen!  ;D
az 1 liter víz húzóra meg sem fordult a fejemben (ez amúgy miért működött volna?) ,közérzetem is rossz volt
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 15. - 10:11:41
Válasz #17069
Nem elérhető

mack


megoldható lédy?  ?:-/