2024. Szeptember 29. - 23:28:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988692 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Június 14. - 17:33:31
Válasz #17040
Nem elérhető

leopard22


Lady te egész szépet szakítasz itt mint moderátor.


2009. Június 14. - 17:36:01
Válasz #17041
Nem elérhető

FirstLady


Lady te egész szépet szakítasz itt mint moderátor.


hááát hogyne, miből venném meg az új házat, meg a x5-ös bmw-met !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 17:39:27
Válasz #17042
Nem elérhető

George


A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..
Seggpárti vagyok teljesen, ezt mindig éreztetem is ;D A mellet oda-vissza lehet variálni, de egy jó segg az isteni ajándék :-){ Amíg ezzel tisztában van, addig nem érdekli a melle ;)

2009. Június 14. - 17:46:29
Válasz #17043
Nem elérhető

fastor


én  csak annyit  füznék  hozzá,,hogy  jóban rosszban.
az élet ugyis  olyan kiszámit6atlan.  percröl  percre  megváltozhat az életed,ha  esetleg lenyomorodnál, vagy a  párod  akkor  mint"selejtes" ember  keresel mást,mert  zavar a  mások"tökéletessége"????   ????...    :-O

Senkinek sincsen tökéletessége.. Én lelépek ha nem megy valami(soksok óra átrágás után) de nem azért lépek le ha valami hiányzik... Nagy a szakadék a 2között... Nem az kiborító hogy elhagynak, hanem hogy addig veled élt.. Veled kelt és feküdt egy üres senki .. És te észre sem vetted... Na az lehet a szopi.. És most nem egy meijedt megzavarodott emberről beszélünk hanem egy direkt tudattal lelépősről.. Az nemazért hagy el mert nincsen melled vagy lábad... Valami másért.. Ami sosem derül ki..
na ez az...
Nekem azért furcsa a kérdés, mert nem tudom elképzelni azt, hogy otthagynám a Drágámat csak azért, mert megváltozik a külseje...
viszont néha meglepődöm, amikor változtatok magamon valamit, és megkérdezem tőle, hogy tetszik-e, és azt válaszolja, hogy igen. Megkérdezem, hogy melyik volt jobb, most vagy előtte, és erre azt válaszolja, hogy "nekem így is, és úgy is tetszik"...

Miért? Milyen választ szeretnél?  !+"%
én az őszinte választ szeretem, mindegy, hogy az nekem fáj vagy nagyon jól esik... :)
ennek nyilván örültem ;)

Azt írtad, hogy meglepődtél. Ezt nem értettem.. Nincs ezen meglepő, mi nem akadunk ki azon, ha a csaj levágatja a haját, vagy akármi, mert ti csajok nap mint nap ezt csináljátok. Nekem viszont volt olyan csajom, hogy elhagyott hasonló miatt. Ez mutatja a hölgy értékét is  ;D
nekem is volt olyan,aki frankón besértödött,mert le mertem vágatni a hajam !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 14. - 17:46:55
Válasz #17044
Nem elérhető

leopard22


Lady te egész szépet szakítasz itt mint moderátor.


hááát hogyne, miből venném meg az új házat, meg a x5-ös bmw-met !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Hát Bodza szedésből, mint Sztojka Elvtárs :)

2009. Június 14. - 17:49:42
Válasz #17045
Nem elérhető

FirstLady


Lady te egész szépet szakítasz itt mint moderátor.


hááát hogyne, miből venném meg az új házat, meg a x5-ös bmw-met !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Hát Bodza szedésből, mint Sztojka Elvtárs :)
ja, az a másodállásom !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 17:52:29
Válasz #17046
Nem elérhető

FirstLady


De várjá Leo, miért ordibálsz azzal az aranyos kis kutyával? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 17:58:26
Válasz #17047
Nem elérhető

leopard22


Csak nagyra nyitottam a számat :)  Hangot nem adtam ki :)
http://www.youtube.com/watch?v=_gniUaq5Lew

Nincs ám rossz dolga nálam, ki is használja a gyengeségem táp helyett csirkemell megy neki 70%-ban :)

2009. Június 14. - 18:03:40
Válasz #17048
Nem elérhető

Jman


És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

2009. Június 14. - 18:03:45
Válasz #17049

B1ll4

Vendég
Beszarás ez a kutya ! !!!! ! !

MÁS : KÉSZÜL VALAMIRE , ÁLLÍTSÁTOK MEG ! :D

Jman      18:02:53     Új témát hoz létre itt: Minden más

2009. Június 14. - 18:04:37
Válasz #17050

B1ll4

Vendég
És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Belegondolok , mennyi ilyen ember lehet még akit személyi edző halálra szopat és lehúz anyagilag ! Elképesztő jó pénz lehet ebben ! :D

2009. Június 14. - 18:05:01
Válasz #17051
Nem elérhető

FirstLady


Csak nagyra nyitottam a számat :)  Hangot nem adtam ki :)
http://www.youtube.com/watch?v=_gniUaq5Lew

Nincs ám rossz dolga nálam, ki is használja a gyengeségem táp helyett csirkemell megy neki 70%-ban :)
Nagyon aranyoooos! <3! :)

nyugi billa, azt nem hagyom, hogy új témát is nyisson :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 18:09:33
Válasz #17052
Nem elérhető

leopard22


És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Ez a fórum 2. generációja. Az első generáció sajnos teljesen kipusztult mivel ők kísérletezték ki a dolgokat. Egyedül Steve maradt meg, de a titkot őrzi, társai emlékére.

Jman, most komolyan. Csüccs le és kezdd el az egész fórumot elolvasni( a szex topicot kihagyhatod), eltart majd egy darabig, de ha végeztél valószínűleg kevesebb illetve minőségibb kérdéssel fogsz jelentkezni. (optimális esetben)

2009. Június 14. - 18:10:28
Válasz #17053
Nem elérhető

H. Laci


Csak nagyra nyitottam a számat :)  Hangot nem adtam ki :)
http://www.youtube.com/watch?v=_gniUaq5Lew

Nincs ám rossz dolga nálam, ki is használja a gyengeségem táp helyett csirkemell megy neki 70%-ban :)
Fasza a kiskutya.
Mennyi pénz, egy ilyen véreb?  ;D

2009. Június 14. - 18:10:52
Válasz #17054
Nem elérhető

Jordan


És nekem nem akarna segíteni valaki? Csak szeretnék egy edzéstervet, amivetől elkezdhetnék edzeni, de nem tudok, ha nem mond senki semmit. És, azért írom, mindenhova a szöveget. De senki sem mond semmit. Mert titkos meg iylesmi. De, akkor mégis akkor ti kitől tudtátok meg, vagy honnan? Csak segítséget kérek.

Bazmeg hasznald mar a gogglet, olvasgass ebben a temaban barmit, mert itt annyi hulyeseget kerdezel minden utannajaras nelkul hogy senki nem akar neked segiteni! Segits magadon az isten is megsegit!!!

Es most szevassz!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)