2024. Szeptember 29. - 21:36:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988668 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2009. Június 14. - 16:33:14
Válasz #17010

SheHulk

Vendég
visszakérdeznék ha szabad,ha nem akkor is

SheHulk : honnan jött ez a kérdés?

a fejemből...

2009. Június 14. - 16:33:41
Válasz #17011
Nem elérhető

lue


szijjasztok ;)

2009. Június 14. - 16:34:38
Válasz #17012
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 16:35:23
Válasz #17013
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 16:37:01
Válasz #17014
Nem elérhető

God Vazzeg


helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..

Ezt senki se tudja neked megmondani. Az biztos, hogy ha a személyisége nem változik meg, és megvan még mindig benne az a valami, amit szeretsz benne, akkor szerethető is marad, akár van melle, akár nincs, akármilyen a teste.

2009. Június 14. - 16:38:43
Válasz #17015

SheHulk

Vendég
helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..

Ezt senki se tudja neked megmondani. Az biztos, hogy ha a személyisége nem változik meg, és megvan még mindig benne az a valami, amit szeretsz benne, akkor szerethető is marad, akár van melle, akár nincs, akármilyen a teste.

Ha nincsen valami akkor nincsen semmi.. Értem én egyszerű ez.. :-}

2009. Június 14. - 16:39:15
Válasz #17016
Nem elérhető

lue


reg  nem voltam..sok mindenrol  lemaradtam... potolom ;)

2009. Június 14. - 16:40:29
Válasz #17017
Nem elérhető

FirstLady


helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..
érdekelhet a másik oldal, de ne csak azt láttasd velük, hogy egy levágott mellű nővel kell leélniük az életüket... szerintem...


NEM azon van a hangsúly hogy van e melle vagy nincsen!!! Hanem hogy darabokra törik a leleke!! Ki a f@szt érdekel hogy meddig kell tökéletlen testtel élni?? Ha megdöglik közben.. Helyreállító műtéttel a lelkedet NEM LEHET HELYRE RAKNI..
A mellrákba, ha egy nő rendesen vizsgálja magát nem hal bele... és nem törik darabokra a lelke, mert küzd, amíg meg nem gyógyul... ha meggyógyult (kemo után) jön a helyreállító műtét, pont amikor úgy érezné, hogy nem nő 1 mellel... szóval nem úgy működik ez a folyamat, ahogy mi egészséges nők elképzeljük, hogy mi lenne bennünk, ha megtudnánk, hogy gáz van... én is úgy érzem, összeomlanék... de nem így működik az ember...

Fura, hogy ilyeneken jár az eszed :D :D :D :D

de ez felvetett bennem is egy kérdést: ha a szerelmednek azt mondanák, hogy levágják a lábait, vele maradnál?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 16:40:38
Válasz #17018
Nem elérhető

God Vazzeg


helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..

Ezt senki se tudja neked megmondani. Az biztos, hogy ha a személyisége nem változik meg, és megvan még mindig benne az a valami, amit szeretsz benne, akkor szerethető is marad, akár van melle, akár nincs, akármilyen a teste.

Ha nincsen valami akkor nincsen semmi.. Értem én egyszerű ez.. :-}


 ????...

2009. Június 14. - 16:43:57
Válasz #17019
Nem elérhető

FirstLady


reg  nem voltam..sok mindenrol  lemaradtam... potolom ;)

helyes ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 16:47:07
Válasz #17020

SheHulk

Vendég
helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..
érdekelhet a másik oldal, de ne csak azt láttasd velük, hogy egy levágott mellű nővel kell leélniük az életüket... szerintem...


NEM azon van a hangsúly hogy van e melle vagy nincsen!!! Hanem hogy darabokra törik a leleke!! Ki a f@szt érdekel hogy meddig kell tökéletlen testtel élni?? Ha megdöglik közben.. Helyreállító műtéttel a lelkedet NEM LEHET HELYRE RAKNI..
A mellrákba, ha egy nő rendesen vizsgálja magát nem hal bele... és nem törik darabokra a lelke, mert küzd, amíg meg nem gyógyul... ha meggyógyult (kemo után) jön a helyreállító műtét, pont amikor úgy érezné, hogy nem nő 1 mellel... szóval nem úgy működik ez a folyamat, ahogy mi egészséges nők elképzeljük, hogy mi lenne bennünk, ha megtudnánk, hogy gáz van... én is úgy érzem, összeomlanék... de nem így működik az ember...

Fura, hogy ilyeneken jár az eszed :D :D :D :D

de ez felvetett bennem is egy kérdést: ha a szerelmednek azt mondanák, hogy levágják a lábait, vele maradnál?


Nos.. Van az a fajta rák ami csomó nélküli és egy év alatt megöl... Ez az egyik.. A másik.. Csak a filmekben szép a gyógyulás és csak ott esnek alig szét az emberek.. A harmadik pedig... Semmiképpen sem fura hogy ilyeneken jár az eszem.. És itt be is fejeztem..
Ha pedig leszedik a pasim lábait akkor nem lesz neki lába.. Majd emelgetem meg tologatom.. Ámbár nem hagyná :)
Az az abszólut lúz ha képtelen vagyok megértetni vele hogy nem omlott össze SEMMI... Csak ezentúl nem szalad utánam ha megdobálom a hamutartóval...

2009. Június 14. - 16:47:28
Válasz #17021
Nem elérhető

lue


 én  csak annyit  füznék  hozzá,,hogy  jóban rosszban.
az élet ugyis  olyan kiszámit6atlan.  percröl  percre  megváltozhat az életed,ha  esetleg lenyomorodnál, vagy a  párod  akkor  mint"selejtes" ember  keresel mást,mert  zavar a  mások"tökéletessége"????   ????...    :-O

2009. Június 14. - 16:55:17
Válasz #17022

SheHulk

Vendég
én  csak annyit  füznék  hozzá,,hogy  jóban rosszban.
az élet ugyis  olyan kiszámit6atlan.  percröl  percre  megváltozhat az életed,ha  esetleg lenyomorodnál, vagy a  párod  akkor  mint"selejtes" ember  keresel mást,mert  zavar a  mások"tökéletessége"????   ????...    :-O

Senkinek sincsen tökéletessége.. Én lelépek ha nem megy valami(soksok óra átrágás után) de nem azért lépek le ha valami hiányzik... Nagy a szakadék a 2között... Nem az kiborító hogy elhagynak, hanem hogy addig veled élt.. Veled kelt és feküdt egy üres senki .. És te észre sem vetted... Na az lehet a szopi.. És most nem egy meijedt megzavarodott emberről beszélünk hanem egy direkt tudattal lelépősről.. Az nemazért hagy el mert nincsen melled vagy lábad... Valami másért.. Ami sosem derül ki..

2009. Június 14. - 16:58:24
Válasz #17023

B1ll4

Vendég
Én pontosan az ilyen témák miatt járkálok be általában a dokijaimhoz Pesten és beszélgetünk 1-2 órát , van mikor tudok többet is diskurálni erről !

Mikor azt hiszi mindenki , hogy mennyire szar az ő élete , én is azt hittem utána , meg jajj mi lesz ... hatszor durvábbak is vannak ennél , persze oké ,joggal mondhatná az ember , mit érdekel az ő sorsa , az az ő baja , megvan a saját bajom .... Ha legalább van 1 , mégegyszer mondom 1 kivétel , akik hasonló szituban megtudták csinálni . Akkor nincs lehetetlen , mondom ezt úgy , hogy saját szememmel láttam , dokik szájából hallottam elképesztő történeteket és az emberi kapcsolatoknak többről kellene szólnia már mint egy ilyen probléma ...

Úgy kell ezt felfogni  , hogy nem te vagy a selejtes , hanem ő nem érdemel meg téged !

Mindenki maga dolga , ki hogy cselekszik . Akinek már volt benne része , teljesen máshogy látja , aki csak hebeg habog , bölcselkedik faszt se tud az egészről , csak mert ismerősöm ezt mondta azt mondta ... kurvára nem ugyanaz , minthogy benne vagy , vele élsz , megtörtént esetleg veled is . Mindenki máshogy látja és ez teljesen rendben van , ahány ember , annyi vélemény lesz , kivételek persze mindig vannak , akik erősítik a szabályt !  :-){

2009. Június 14. - 17:00:45
Válasz #17024
Nem elérhető

lue


ebben  igazad  van..  vannak megmagyaráz6atlan dolgok.. lady-tudja  miröl  beszélek   ;)
énis  most  válltottam  kb 2  hete  bnöt,és  nem azert  mert  paraszt  vagyok,  hanem  mert  hallgattam a  külsö  szemre,amit  körülveszi az embert(barátok,ismerösök,család)kicsit  kapartam még  hátha  le7  belöle  valami..de  nem  lett..és  most ott  tartok  hogy  1  angyali  lányt  találtam..aki   tökéletesen  megfelel..  szoval azt  kapom  amit szeretnék..