2024. Szeptember 29. - 19:37:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988596 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2009. Június 14. - 16:04:33
Válasz #16995
Nem elérhető

Boresz


Hali

Reggel óta fáj a fejem,ettem ittam rendesen, 2 dilibogyót is bevettem de semmi.Délben el is szundítottam 1 órára,de még mindig fájok.

ötlete valakinek?   ?:-/
próbáld advil-lal, ha az sem hat, akkor 1 módszer marad: 1 liter víz egyszerre...
Ha az sem, akkor migréned van, arra pedig semmi nem jó...  :(

Nekem 2x volt ilyen eddig, az egyik 3-, a másik 2 napig tartott... :( de rossz is az :(
köszi , advil biztos nincs itthon,de keresek valami erőset
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 16:13:28
Válasz #16996

SheHulk

Vendég
A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..

2009. Június 14. - 16:17:30
Válasz #16997
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..

Nem hagynám el, kitartanék mellette és átvészelnénk a nehéz perceket.

2009. Június 14. - 16:18:34
Válasz #16998

SheHulk

Vendég
A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..

Nem hagynám el, kitartanék mellette és átvészelnénk a nehéz perceket.

Percek??? ****:))) Évek.

2009. Június 14. - 16:20:10
Válasz #16999
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
jó évek  ;)

2009. Június 14. - 16:22:14
Válasz #17000

SheHulk

Vendég
jó évek  ;)

A legjobb évek fájdalommal és könnyekkel telnek...

2009. Június 14. - 16:23:09
Válasz #17001
Nem elérhető

Boresz


A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..
egy ideig bírnám a helyzetet kezelni,de lehet hogy elhagynám idővel,mivel nem tudnám megjátszani hogy még mindig ő az álom számomra,sőt,lehet még mellette is bűnbe esnék,de valószínüleg azt még visszautasítanám,de a  "meg kéne beszélni" szituáció következne    :-\

jöhetnek a fikázások  :-}

mod: mivel nem vagyok ebben a helyzetben,ebbe is csak belegondoltam,élesben lehet másként látnám a világot
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 16:23:32
Válasz #17002
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
jó évek  ;)

A legjobb évek fájdalommal és könnyekkel telnek...

De ha két ember szereti egymást, akkor ne csak akkor legyenek együtt ha minden jó és szép.
 

2009. Június 14. - 16:24:09
Válasz #17003

SheHulk

Vendég
A nap kérdése.. Te elhagynád a párodat ha egy daganat miatt el kell hogy távolítsák a mellét?... És most ne jöjjön mindenki a jajj a belső értékek de fontosak és persze nem attől nő a nő és nem is azért szereted.. Hanem tessék belegondolni.. Kibírnád az összeomlását?.. Tudnád enyhítenia  fájdalmát?

mod: tételezzük fel.. ezt valahova beleszőném..
egy ideig bírnám a helyzetet kezelni,de lehet hogy elhagynám idővel,mivel nem tudnám megjátszani hogy még mindig ő az álom számomra,sőt,lehet még mellette is bűnbe esnék,de valószínüleg azt még visszautasítanám,de a  "meg kéne beszélni" szituáció következne    :-\

jöhetnek a fikázások  :-}

 

nem lesz fika részemről.. ez őszinte..

2009. Június 14. - 16:24:50
Válasz #17004

SheHulk

Vendég
jó évek  ;)

A legjobb évek fájdalommal és könnyekkel telnek...

De ha két ember szereti egymást, akkor ne csak akkor legyenek együtt ha minden jó és szép.
 

Ez természetes..

2009. Június 14. - 16:26:53
Válasz #17005
Nem elérhető

FirstLady


helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Easonnek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 16:29:16
Válasz #17006

SheHulk

Vendég
helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..

2009. Június 14. - 16:30:21
Válasz #17007
Nem elérhető

FirstLady


helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..
érdekelhet a másik oldal, nem is JE sztorija miatt írtam le... de ne csak azt láttasd velük, hogy egy levágott mellű nővel kell leélniük az életüket... szerintem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 16:31:29
Válasz #17008
Nem elérhető

Boresz


visszakérdeznék ha szabad,ha nem akkor is

SheHulk : honnan jött ez a kérdés?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 16:32:53
Válasz #17009

SheHulk

Vendég
helyreállítóműtétet is csinálnak manapság...

Jamie Eason-nek is eltávolították a mellét, utána kezdett edzeni ;)

Bocs de engem most az érdekel hogy tönkrement a testkép és kezd szétesni egy ember... Ki hogy reagál ebben a helyzetben.. Szép story szép story miss J.E.e-é de a másik oldal itt a kérdés..
érdekelhet a másik oldal, de ne csak azt láttasd velük, hogy egy levágott mellű nővel kell leélniük az életüket... szerintem...


NEM azon van a hangsúly hogy van e melle vagy nincsen!!! Hanem hogy darabokra törik a leleke!! Ki a f@szt érdekel hogy meddig kell tökéletlen testtel élni?? Ha megdöglik közben.. Helyreállító műtéttel a lelkedet NEM LEHET HELYRE RAKNI..