2024. Szeptember 29. - 21:24:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988632 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2009. Június 14. - 13:42:52
Válasz #16980

SheHulk

Vendég
Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D

Jaja... Nem vagy elég gáz.. Zsíros viszes pöppetszar mint mi mind 99%ban....

2009. Június 14. - 13:46:52
Válasz #16981
Nem elérhető

fastor


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D

Jaja... Nem vagy elég gáz.. Zsíros viszes pöppetszar mint mi mind 99%ban....
hé azt nem én írtam, szerintem itt senki nem néz ki rosszul ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 14. - 13:55:22
Válasz #16982

SheHulk

Vendég
Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D

Jaja... Nem vagy elég gáz.. Zsíros viszes pöppetszar mint mi mind 99%ban....
hé azt nem én írtam, szerintem itt senki nem néz ki rosszul ;D

jómagam is idéztem... :-}

2009. Június 14. - 13:58:28
Válasz #16983
Nem elérhető

God Vazzeg


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D

Hát bazze, esküszöm lassan vadászni fogom a szövegeidet, mert minden napra tartogatsz valami röhögnivalót  ;D

2009. Június 14. - 14:32:02
Válasz #16984
Nem elérhető

George


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D

Hát bazze, esküszöm lassan vadászni fogom a szövegeidet, mert minden napra tartogatsz valami röhögnivalót  ;D
;D

2009. Június 14. - 14:45:30
Válasz #16985
Nem elérhető

Jordan


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;


Emelsz a csoki, chips adagon?  :o ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 14. - 14:47:22
Válasz #16986
Nem elérhető

fastor


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;


Emelsz a csoki, chips adagon?  :o ;D
neeem, ezek elavultak!
napi 6 csomag gumicukrot fogok enni, ezek úgyis 90% os szénhidrát források! jobb mint a rízs!
abban úgyis túl sok a fehérje!
és én nem akarok úgy felfújva lenni mint ti, de így nyár végére olyan leszek, mint Vin Diesel, aki szintén naturál
 ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 14. - 15:36:44
Válasz #16987
Nem elérhető

FirstLady


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D
Jajj, hagyjátok má, biztos kap majd segítséget priviben ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 15:36:56
Válasz #16988
Nem elérhető

Jman


Rendben. Amúgy már nem arra gondolok. Hanem valaki tud 8 hónapig valami edzéstervet, aztán utána keresek már pénzt, és, majd veszek ilyen-olyan dolgokat. ÉS, tudom, hogy úgy nem fogok kinézni. De mondanátok, akkor edzéstervet, étkezést stb. 8 hónapra. Aztán utána milyen szereket meg ilyesmiket ajánlotok? Mert azt sem tudom. Tehát addig, hogy valamilyen formám, addigra legyen, bár ahogy mondjátok nem sokat fogok változni. De, azért mondanátok edzéstervet étrendet? Aztán az utánra edzéstervet és étkezést miután keresek pénzt, és, hogy milyen dolgokat, termékeket vegyek. Protein, stb. És nagyon kérlek segítsetek, mert tényleg szeretnék testépítő lenni, de egyáltalán nem értek hozzá. Úgyhogy, ha elmondanátok, hogy milyen edzés, stb? Mert, nagyon szeretnék testépítő leni. És, ha lehet , akkor amit tegnap írtak hozzám, azt magyarul leírnátok? Mert nem angolul beszélek.  Légyszi segítsetek. Amúgy meg csak egy olyan oldalt keresek, ahol leírják, hogy mit, hogyan kell csinálnom, stb. Mert, ahogy látom, ti már elég régóta edzetek, és gondolom tudtok segíteni.

2009. Június 14. - 15:37:57
Válasz #16989
Nem elérhető

FirstLady


átrakjam a humortopicba? ;D
beengedtem ide, mert feldobja a vasárnapot... ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 15:38:30
Válasz #16990

SheHulk

Vendég
A CocaCola Light nagy találmány  :-oD :-oD :-oD

2009. Június 14. - 15:39:48
Válasz #16991

SheHulk

Vendég
átrakjam a humortopicba? ;D
beengedtem ide, mert feldobja a vasárnapo... ****:)))

gondoltam h te voltál ;D
ez a kisfickó azt hiszi csak úgy kiadjuk a műhelytitkokat anélkül hogy medolgozna érte >:D

2009. Június 14. - 15:41:15
Válasz #16992
Nem elérhető

FirstLady


átrakjam a humortopicba? ;D
beengedtem ide, mert feldobja a vasárnapo... ****:)))

gondoltam h te voltál ;D
ez a kisfickó azt hiszi csak úgy kiadjuk a műhelytitkokat anélkül hogy medolgozna érte >:D
szóljak neki, hogy van egy mindenről mindent tudó, aki viszont csak priviben szokott segíteni? ;D ;D ;D ;D

és hogy csak akkor válaszol, ha napi 20 privit ír neki minimum... ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 15:59:37
Válasz #16993
Nem elérhető

Boresz


Hali

Reggel óta fáj a fejem,ettem ittam rendesen, 2 dilibogyót is bevettem de semmi.Délben el is szundítottam 1 órára,de még mindig fájok.

ötlete valakinek?   ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 16:02:26
Válasz #16994
Nem elérhető

FirstLady


Hali

Reggel óta fáj a fejem,ettem ittam rendesen, 2 dilibogyót is bevettem de semmi.Délben el is szundítottam 1 órára,de még mindig fájok.

ötlete valakinek?   ?:-/
próbáld advil-lal, ha az sem hat, akkor 1 módszer marad: 1 liter víz egyszerre...
Ha az sem, akkor migréned van, arra pedig semmi nem jó...  :(

Nekem 2x volt ilyen eddig, az egyik 3-, a másik 2 napig tartott... :( de rossz is az :(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady