2024. Szeptember 29. - 17:27:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988531 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Június 13. - 23:39:22
Válasz #16965
Nem elérhető

Gabe


Helo!
Nem tudom, hogy hova írhatnám, de szeretnék testet építeni. Most kezdeném. Még tanulok. Tehát egyelőre még nincs nagyon pénzem. Hanem, majd olyan 8-10 hónap múlva kapom meg az első fizetésemet. Na szóval, mivel, amelyik fórumban szerettem volna ezt írni, az eléggé kihalt. Úgyhogy ide írom, remélem tudtok segíteni. Egyelőre nem tudok venni semmi kiegészítőt. Meg nem is szeretnék szteroidot szedni. Hanem természetes izmokat szeretnék. Szeretnék minél hamarabb minél nagyobb izmokat. Persze tudom, hogy évekig eltart ez a folyamat. De, ha valaki letudná írni, hogy mi kell hozzá,  milyen edzésterv, étrend stb, az nagyon jó lnne. Leírom, hogy, hogyan is szeretném: Szeretnék minél rövidebb idő alatt, valami iylesmi izmokat: http://3.bp.blogspot.com/_rDNyQdDXib8/SH6n8TDFPBI/AAAAAAAABvc/DUODzdsszJ8/s320/Morph-2_0027_4220.jpg
Tehát minél nagyobbat. Komoly testépítő szeretnék lenni. És ehhez a testalkathoz, hogy valami ilyesmi legyek, ahhoz van valami külön edzéstervetek? Mert én egy edzéstervet sem tudok. Kockahas, meg iylesmi. Ha lehet, akkor még nagyobb izmokat szeretnék a kezeken, mint Ronnie Coleman. És, hogy ez mennyi idő alatt valósul meg meg ilyenek. És, ha lehet ciklusokra is tudnátok osztani? Hogy az első évben mit kell csinálni, aztán a következőben, És, ha lehet akkor képeket is, hogy mennyivel nőne az izmom egy év alatt? :) Na, szóval mindent edzéstervet, étrendet, mennyi idő, meg ilyesmit, mindent amit tudnátok mondani. Ahogy látom, neked is sok idődbe telhetett kiépítened ezeket az izmokat motivációs manager . Légy szíves ne röhögjetek ki. Én komolyan szeretném ezt venni, csak sietek, úgyhogy lehet, hogy lesz a szövegben jó pár hiba és nem értelmes valami. De remélem értitek majd.
****:)))

"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 13. - 23:40:57
Válasz #16966
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve , nem jó ! ALARM ! :D

Ronnie -> Túl sok Olympiát nyert , feka és most rottyon van ... nem fog neki tetszeni ...

Arnold -> Túl sokat nyert , rottyon van ő is .. ez sem .

Valami aktívat nyomjál neki ! :D


OK, OK...



Szex, drogok és rock&roll.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 23:42:24
Válasz #16967
Nem elérhető

fastor


Steve , nem jó ! ALARM ! :D

Ronnie -> Túl sok Olympiát nyert , feka és most rottyon van ... nem fog neki tetszeni ...

Arnold -> Túl sokat nyert , rottyon van ő is .. ez sem .

Valami aktívat nyomjál neki ! :D


OK, OK...



Szex, drogok és rock&roll.
bazd hirtelen azthittem, énvagyok !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 13. - 23:43:04
Válasz #16968
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve , nem jó ! ALARM ! :D

Ronnie -> Túl sok Olympiát nyert , feka és most rottyon van ... nem fog neki tetszeni ...

Arnold -> Túl sokat nyert , rottyon van ő is .. ez sem .

Valami aktívat nyomjál neki ! :D


OK, OK...



Szex, drogok és rock&roll.
bazd hirtelen azthittem, énvagyok !+"%
Majd 30 év múlva...


 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 23:44:27
Válasz #16969

B1ll4

Vendég
Steve , nem jó ! ALARM ! :D

Ronnie -> Túl sok Olympiát nyert , feka és most rottyon van ... nem fog neki tetszeni ...

Arnold -> Túl sokat nyert , rottyon van ő is .. ez sem .

Valami aktívat nyomjál neki ! :D


OK, OK...



Szex, drogok és rock&roll.

Nah ez már elég fasza !  :--:

2009. Június 13. - 23:47:29
Válasz #16970
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 14. - 00:09:36
Válasz #16971
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=+%09+uiztu%40yahoo.com&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=&aq=f&oq=
2.találat.:) :D :D :D ****:)))
Uhh baszki...

Jópár oldalt átnéztem itt a google-ben...egy igazi beteg emberrel van dolgunk.  ****:))))))


De először is egy új pólóra lesz szükséged...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 00:19:23
Válasz #16972
Nem elérhető

Boresz


bazz, mindenről kimaradok   ˝=/

de ennyit a hamarizmosakaroklennimerténnagyonodateszemmagamat-ra



uff, most bunkó voltam
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 14. - 00:57:20
Válasz #16973
Nem elérhető

fastor


ideges vagyok ,és szomorú
szar dolog a szerlem
nátronlúg, tudom, már mártozom is :-/]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 14. - 00:59:17
Válasz #16974

B1ll4

Vendég
Gyere Steve , meghívlak egy kancsó vörösborra :D :D Szombat este van bázze

2009. Június 14. - 01:06:24
Válasz #16975
Nem elérhető

Gabe


Áhhh Jman!  !+"%

Valami gyerekkori frusztráció lehet ennek a hátterében!  :D

"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 14. - 05:19:09
Válasz #16976
Nem elérhető

FirstLady


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}
úgy ám, Vista Home Prof, 32 bit :)

Gondoltam.. Aero képes lapikhoz mindhez ezt adják  ;)
Nem, adnakk Vista Home Basicet is :D

Home basic nem tud aerot  ))=/
De az én profom tud, jól választottam, pedig nem voltam benne biztos, hogy kell nekem a prof...  juhéjj   :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 13:31:58
Válasz #16977

SheHulk

Vendég
Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..

2009. Június 14. - 13:37:24
Válasz #16978
Nem elérhető

fastor


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 14. - 13:40:25
Válasz #16979
Nem elérhető

George


Te Fasztor..
Nem tervezel egy tömegezést? Mert ez siralmas... Semmi baszogatás csak alultápláltnak tűnsz... Meg nádszálnak..
tudom hogy nem baszogatás, észleltem magamon, tervezek ;-oo-;

Na ez az, mert így csak max búvárpipa vagy, lehetnél már végre rendes búvárruha :D ;D