2024. Szeptember 28. - 16:19:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987627 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Január 10. - 22:39:59
Válasz #615
Nem elérhető

Jordan


Hello!
Aki mostanában repült,vagy tudja segítsen lécci.
Milyen dolgokat vihetek magammal a repcsin és mi az aminek nem örülnének/kidobatnak velem? : másolt zenei cd-k, spray-k,asztmás pipa,illetve egyéb alap gyógyszerek pl. 1-2 tasak algopirin,aspirin meg ilyesmi.
Esetleg országonként is változó?
Csá!

Zenei cd-k mehetnek, lehetoleg gyujtoben (én úgy szoktam), asztmás pipa csak orvosi igazolással (papirral), gyógyszerekbol egy-egy FELBONTATLAN(!!!) tasak mehet.
A gázos spray-ket lehetoleg hanyagold! Tápkieg szintén csak bontatlanúl. Bár.......
Tolem a múltkór bontatlan aminosavat vettek el, mert gyanus volt!  ;D Azt mondták: -ez vagy itt marad, vagy itt ulsz 2-3 napot míg kiderítjuk mi az!!!  :D :-OO
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 22:45:53
Válasz #616
Nem elérhető

endre66


(tudtam, hogy lesz nálam normálisabb válaszoló is)   ;-oo-;

2008. Január 10. - 22:48:19
Válasz #617
Nem elérhető

Jordan


(tudtam, hogy lesz nálam normálisabb válaszoló is)   ;-oo-;

Én normálisabb???  @-o Akkor még nem ismersz.  ;D
De én mostanába túl sokat utazgatok, innen tudom.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 23:30:21
Válasz #618
Nem elérhető

pókerarc


Köszi a választ!

Azért kivan a faszom,hogy még 1 nyamvadt sprayt se vihetek,ha összejönne.Bár még elég sok szervezés lesz... :-\

Tényleg ha már nyitva az információs iroda... ;D ti mit tudtok a külföldi mobilnetes lehetőségekről,pl ha vinnék ki laptopot.Mert itt bementem a vodához és csak pilogott a csaj h európán kívül ne is álmodjak róla,meg amúgy is horror árban van még itt a közelben is.Ja amúgy Thaiföldről lenne szó,Bangkok (körül).

2008. Január 10. - 23:41:54
Válasz #619
Nem elérhető

Jordan


Köszi a választ!

Azért kivan a faszom,hogy még 1 nyamvadt sprayt se vihetek,ha összejönne.Bár még elég sok szervezés lesz... :-\

Tényleg ha már nyitva az információs iroda... ;D ti mit tudtok a külföldi mobilnetes lehetőségekről,pl ha vinnék ki laptopot.Mert itt bementem a vodához és csak pilogott a csaj h európán kívül ne is álmodjak róla,meg amúgy is horror árban van még itt a közelben is.Ja amúgy Thaiföldről lenne szó,Bangkok (körül).

Hát erre azt tudom mondani, hogy én is laptoppal a hónom alatt járok mindenhova, de mindenhol a helyi szolgáltatókat használom. (Az igaz hogy nem mobilnet, mert tényleg nem érné meg, pedig nekem is ez volt az elso ottletem.) Az árakról viszont azt tudom mondani, hogy nem sokkal drágább mint magyarországon, legalább is ahol eddig én mostanában megfordúltam. (írország, svédország, anglia, hollandia) Az hogy Bankok kornyéken, hogy adják elo, az már tényleg fogós kérdés!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 23:51:41
Válasz #620
Nem elérhető

pókerarc


Na igen ez a gáz,hogy nem annyira ismert ország és ezért idegesít még 1-2 apróság is.
Na mind1,nem az ilyen apróságok miatt fogok nemmel dönteni az biztos.
Kösz mégegyszer a válaszokat! /:-) :-!!!

2008. Január 10. - 23:54:45
Válasz #621
Nem elérhető

Jordan


Na igen ez a gáz,hogy nem annyira ismert ország és ezért idegesít még 1-2 apróság is.
Na mind1,nem az ilyen apróságok miatt fogok nemmel dönteni az biztos.
Kösz mégegyszer a válaszokat! /:-) :-!!!

Ha van még valami kérdésed majd szólj!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 00:00:07
Válasz #622
Nem elérhető

Jordan


A picsába, most nézem mennyi helyen megfordúltam az utóbbi 3-4 hónapban, és 2 napra nem tudtam hazamenni karácsonyra.......... :-Đ (Meg mielott még valaki irigyelne) És ahogy most kinéz, május végéig, ennél délebre nem is fogok jutni.  :-[
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 16:52:49
Válasz #623
Nem elérhető

Seth


Lehet nem ide tartozik de akkor is megkérdem. Voltam egy másik fórumon regisztrált tag 5 csillaggal. 2 hónapja nem, hogy nem offoltam még hozzá se szóltam a témákhoz. (korábban is ha tehettem segítettem mindenkinek)... Szóval csak olvasgattam 2 hónapja. Ma be akarok lépni és az alábbi felirat vár:

Sajnos Moderátorunk tiltólistára tett (Ban-List). Ha nem értesz egyet a döntésével, írj egy mailt a webmaster@musclebuilder.hu-ra, és indokold meg, miért.
Öööö. Lehet, hogy lesz olyan is, hogy aki renitenskedik, és az alsó két Off-témán kívül is offol, az kap majd a Moderátortól figyelmeztetés után 1-2-3 napos eltiltást. Ekkor egy "jóleszek"-ígérettevõ levél lehet, hogy segít majd :D Véglegesen kitiltásra kerültél. Ha az adminisztrátornak volt ehhez hozzáfûznivalója, akkor azt itt lent olvashatod.

...úgy látszik valami olyat tehettem ami miatt végleges listára kerültem.

Nem érzem magam valami bűnösnek. Sőt, de ze nem ide tartozik most...

 ˝=/ :-/-- :-/-- ?:-/ :-Đ

2008. Január 11. - 17:11:47
Válasz #624
Nem elérhető

Jordan


Lehet nem ide tartozik de akkor is megkérdem. Voltam egy másik fórumon regisztrált tag 5 csillaggal. 2 hónapja nem, hogy nem offoltam még hozzá se szóltam a témákhoz. (korábban is ha tehettem segítettem mindenkinek)... Szóval csak olvasgattam 2 hónapja. Ma be akarok lépni és az alábbi felirat vár:

Sajnos Moderátorunk tiltólistára tett (Ban-List). Ha nem értesz egyet a döntésével, írj egy mailt a webmaster@musclebuilder.hu-ra, és indokold meg, miért.
Öööö. Lehet, hogy lesz olyan is, hogy aki renitenskedik, és az alsó két Off-témán kívül is offol, az kap majd a Moderátortól figyelmeztetés után 1-2-3 napos eltiltást. Ekkor egy "jóleszek"-ígérettevõ levél lehet, hogy segít majd :D Véglegesen kitiltásra kerültél. Ha az adminisztrátornak volt ehhez hozzáfûznivalója, akkor azt itt lent olvashatod.

...úgy látszik valami olyat tehettem ami miatt végleges listára kerültem.

Nem érzem magam valami bűnösnek. Sőt, de ze nem ide tartozik most...

 ˝=/ :-/-- :-/-- ?:-/ :-Đ

Seth!

Csak annyi tortént hogy rájottek, te egy igazi bajkevero vagy!   :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:22:47
Válasz #625
Nem elérhető

Bubee


Lehet nem ide tartozik de akkor is megkérdem. Voltam egy másik fórumon regisztrált tag 5 csillaggal. 2 hónapja nem, hogy nem offoltam még hozzá se szóltam a témákhoz. (korábban is ha tehettem segítettem mindenkinek)... Szóval csak olvasgattam 2 hónapja. Ma be akarok lépni és az alábbi felirat vár:

Sajnos Moderátorunk tiltólistára tett (Ban-List). Ha nem értesz egyet a döntésével, írj egy mailt a webmaster@musclebuilder.hu-ra, és indokold meg, miért.
Öööö. Lehet, hogy lesz olyan is, hogy aki renitenskedik, és az alsó két Off-témán kívül is offol, az kap majd a Moderátortól figyelmeztetés után 1-2-3 napos eltiltást. Ekkor egy "jóleszek"-ígérettevõ levél lehet, hogy segít majd :D Véglegesen kitiltásra kerültél. Ha az adminisztrátornak volt ehhez hozzáfûznivalója, akkor azt itt lent olvashatod.

...úgy látszik valami olyat tehettem ami miatt végleges listára kerültem.

Nem érzem magam valami bűnösnek. Sőt, de ze nem ide tartozik most...

 ˝=/ :-/-- :-/-- ?:-/ :-Đ

Megmondom neked miért van ez (csak azért tudom mert én is így jártam és pontosan tudom ki volt aki ezt tette): azért mert patkány lettél. Hogy miért? Azért mert erre a fórumra (is) regisztráltál. Remélem tudni fogod h mi az ábra ennyiből  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 18:53:13
Válasz #626
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lehet nem ide tartozik de akkor is megkérdem. Voltam egy másik fórumon regisztrált tag 5 csillaggal. 2 hónapja nem, hogy nem offoltam még hozzá se szóltam a témákhoz. (korábban is ha tehettem segítettem mindenkinek)... Szóval csak olvasgattam 2 hónapja. Ma be akarok lépni és az alábbi felirat vár:

Sajnos Moderátorunk tiltólistára tett (Ban-List). Ha nem értesz egyet a döntésével, írj egy mailt a webmaster@musclebuilder.hu-ra, és indokold meg, miért.
Öööö. Lehet, hogy lesz olyan is, hogy aki renitenskedik, és az alsó két Off-témán kívül is offol, az kap majd a Moderátortól figyelmeztetés után 1-2-3 napos eltiltást. Ekkor egy "jóleszek"-ígérettevõ levél lehet, hogy segít majd :D Véglegesen kitiltásra kerültél. Ha az adminisztrátornak volt ehhez hozzáfûznivalója, akkor azt itt lent olvashatod.

...úgy látszik valami olyat tehettem ami miatt végleges listára kerültem.

Nem érzem magam valami bűnösnek. Sőt, de ze nem ide tartozik most...

 ˝=/ :-/-- :-/-- ?:-/ :-Đ

Megmondom neked miért van ez (csak azért tudom mert én is így jártam és pontosan tudom ki volt aki ezt tette): azért mert patkány lettél. Hogy miért? Azért mert erre a fórumra (is) regisztráltál. Remélem tudni fogod h mi az ábra ennyiből  ::)

Ez most komoly?

A legamatőrebb dolog, amit valaha hallottam.

Képzeld el, hogy a getbig fórumáról kitiltanának, ha írsz a bodybuilding.com vagy az anabolicminds fórumra. Kurva nagy vicc lenne, nem? Csak full idióták csinálnának ilyet...

Valaki nagyon nagy hatalmat akar gyakorolni a látogatói felett és a kisistent próbálja játszani biztos. De az is biztos, hogy ez az egyik legbiztosabb út a bukáshoz...Az amatőrök pedig művészek azoknak a dolgoknak a megbuktatásában, amit éppen csinálnak...Magyarország 2008. :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 18:57:57
Válasz #627
Nem elérhető

Bubee


Lehet nem ide tartozik de akkor is megkérdem. Voltam egy másik fórumon regisztrált tag 5 csillaggal. 2 hónapja nem, hogy nem offoltam még hozzá se szóltam a témákhoz. (korábban is ha tehettem segítettem mindenkinek)... Szóval csak olvasgattam 2 hónapja. Ma be akarok lépni és az alábbi felirat vár:

Sajnos Moderátorunk tiltólistára tett (Ban-List). Ha nem értesz egyet a döntésével, írj egy mailt a webmaster@musclebuilder.hu-ra, és indokold meg, miért.
Öööö. Lehet, hogy lesz olyan is, hogy aki renitenskedik, és az alsó két Off-témán kívül is offol, az kap majd a Moderátortól figyelmeztetés után 1-2-3 napos eltiltást. Ekkor egy "jóleszek"-ígérettevõ levél lehet, hogy segít majd :D Véglegesen kitiltásra kerültél. Ha az adminisztrátornak volt ehhez hozzáfûznivalója, akkor azt itt lent olvashatod.

...úgy látszik valami olyat tehettem ami miatt végleges listára kerültem.

Nem érzem magam valami bűnösnek. Sőt, de ze nem ide tartozik most...

 ˝=/ :-/-- :-/-- ?:-/ :-Đ

Megmondom neked miért van ez (csak azért tudom mert én is így jártam és pontosan tudom ki volt aki ezt tette): azért mert patkány lettél. Hogy miért? Azért mert erre a fórumra (is) regisztráltál. Remélem tudni fogod h mi az ábra ennyiből  ::)

Ez most komoly?

A legamatőrebb dolog, amit valaha hallottam.

Képzeld el, hogy a getbig fórumáról kitiltanának, ha írsz a bodybuilding.com vagy az anabolicminds fórumra. Kurva nagy vicc lenne, nem? Csak full idióták csinálnának ilyet...

Valaki nagyon nagy hatalmat akar gyakorolni a látogatói felett és a kisistent próbálja játszani biztos. De az is biztos, hogy ez az egyik legbiztosabb út a bukáshoz...Az amatőrök pedig művészek azoknak a dolgoknak a megbuktatásában, amit éppen csinálnak...Magyarország 2008. :D

Persze hogy komoly. Odaát ez így működik. Nem állhatsz pozitívan mindkét oldalon illetve középen, a két fél között. El kell dönteni h melyik oldalra állsz, mert ez egy háború  ˝=/ Sajna ez a valóság. Bár nagyon sok mindent nem értek még én ebben az egészben, de már nem is érdekel.

Ja, és nagyon kiváncsi lennék egy-két nagynevű ember véleményére ezzel kapcsolatosan, mert bizony a kisemberek nem állhatnak mindkét oldalon, de vannak olyan "nagyok" akik mégse patkányok, pedig...  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 19:04:24
Válasz #628
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem ez csak néhány nagyon gyengeelméjű ember fejében működik így, sajnos. A probléma, hogy egy pár igazán gyengeelméjű kezében van egy kevéske "hatalom" - ha ezt egyáltalán annak lehetne nevezni -, amiről azt hiszi, hogy számít valamit, de fel kellene ébrednie a teljesen elferdült álmából. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 19:06:08
Válasz #629
Nem elérhető

Bubee


Szerintem ez csak néhány nagyon gyengeelméjű ember fejében működik így, sajnos. A probléma, hogy egy pár igazán gyengeelméjű kezében van egy kevéske "hatalom" - ha ezt egyáltalán annak lehetne nevezni -, amiről azt hiszi, hogy számít valamit, de fel kellene ébrednie az teljesen elferdült álmából. Ennyi.

Jah, kb. Ezzel csak az a gond h megosztja a hazai testépítésnek élőket, legyen az versenyző vagy hobbiedző.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index