2024. Szeptember 29. - 17:36:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988545 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2009. Június 13. - 10:22:07
Válasz #16950
Nem elérhető

God Vazzeg


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}
úgy ám, Vista Home Prof, 32 bit :)

Gondoltam.. Aero képes lapikhoz mindhez ezt adják  ;)
Nem, adnakk Vista Home Basicet is :D

Home basic nem tud aerot  ))=/

2009. Június 13. - 16:37:33
Válasz #16951
Nem elérhető

Jordan


Hogyan terjed a sertésinfluenza!  !+"%

:---- :---- :----
Uuuuuu de gusztustalan, a ku...eletbe!
Szegeny csaj..... :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 13. - 19:55:55
Válasz #16952
Nem elérhető

Jman


Helo!
Nem tudom, hogy hova írhatnám, de szeretnék testet építeni. Most kezdeném. Még tanulok. Tehát egyelőre még nincs nagyon pénzem. Hanem, majd olyan 8-10 hónap múlva kapom meg az első fizetésemet. Na szóval, mivel, amelyik fórumban szerettem volna ezt írni, az eléggé kihalt. Úgyhogy ide írom, remélem tudtok segíteni. Egyelőre nem tudok venni semmi kiegészítőt. Meg nem is szeretnék szteroidot szedni. Hanem természetes izmokat szeretnék. Szeretnék minél hamarabb minél nagyobb izmokat. Persze tudom, hogy évekig eltart ez a folyamat. De, ha valaki letudná írni, hogy mi kell hozzá,  milyen edzésterv, étrend stb, az nagyon jó lnne. Leírom, hogy, hogyan is szeretném: Szeretnék minél rövidebb idő alatt, valami iylesmi izmokat: http://3.bp.blogspot.com/_rDNyQdDXib8/SH6n8TDFPBI/AAAAAAAABvc/DUODzdsszJ8/s320/Morph-2_0027_4220.jpg
Tehát minél nagyobbat. Komoly testépítő szeretnék lenni. És ehhez a testalkathoz, hogy valami ilyesmi legyek, ahhoz van valami külön edzéstervetek? Mert én egy edzéstervet sem tudok. Kockahas, meg iylesmi. Ha lehet, akkor még nagyobb izmokat szeretnék a kezeken, mint Ronnie Coleman. És, hogy ez mennyi idő alatt valósul meg meg ilyenek. És, ha lehet ciklusokra is tudnátok osztani? Hogy az első évben mit kell csinálni, aztán a következőben, És, ha lehet akkor képeket is, hogy mennyivel nőne az izmom egy év alatt? :) Na, szóval mindent edzéstervet, étrendet, mennyi idő, meg ilyesmit, mindent amit tudnátok mondani. Ahogy látom, neked is sok idődbe telhetett kiépítened ezeket az izmokat motivációs manager . Légy szíves ne röhögjetek ki. Én komolyan szeretném ezt venni, csak sietek, úgyhogy lehet, hogy lesz a szövegben jó pár hiba és nem értelmes valami. De remélem értitek majd.

2009. Június 13. - 20:00:08
Válasz #16953
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez egy photoshoppolt kép, hasonló figura szerintem nincs is, de ha van, minimum rommá van anyagozva  ;D

2009. Június 13. - 20:01:44
Válasz #16954
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helo!
Nem tudom, hogy hova írhatnám, de szeretnék testet építeni. Most kezdeném. Még tanulok. Tehát egyelőre még nincs nagyon pénzem. Hanem, majd olyan 8-10 hónap múlva kapom meg az első fizetésemet. Na szóval, mivel, amelyik fórumban szerettem volna ezt írni, az eléggé kihalt. Úgyhogy ide írom, remélem tudtok segíteni. Egyelőre nem tudok venni semmi kiegészítőt. Meg nem is szeretnék szteroidot szedni. Hanem természetes izmokat szeretnék. Szeretnék minél hamarabb minél nagyobb izmokat. Persze tudom, hogy évekig eltart ez a folyamat. De, ha valaki letudná írni, hogy mi kell hozzá,  milyen edzésterv, étrend stb, az nagyon jó lnne. Leírom, hogy, hogyan is szeretném: Szeretnék minél rövidebb idő alatt, valami iylesmi izmokat: http://3.bp.blogspot.com/_rDNyQdDXib8/SH6n8TDFPBI/AAAAAAAABvc/DUODzdsszJ8/s320/Morph-2_0027_4220.jpg
Tehát minél nagyobbat. Komoly testépítő szeretnék lenni. És ehhez a testalkathoz, hogy valami ilyesmi legyek, ahhoz van valami külön edzéstervetek? Mert én egy edzéstervet sem tudok. Kockahas, meg iylesmi. Ha lehet, akkor még nagyobb izmokat szeretnék a kezeken, mint Ronnie Coleman. És, hogy ez mennyi idő alatt valósul meg meg ilyenek. És, ha lehet ciklusokra is tudnátok osztani? Hogy az első évben mit kell csinálni, aztán a következőben, És, ha lehet akkor képeket is, hogy mennyivel nőne az izmom egy év alatt? :) Na, szóval mindent edzéstervet, étrendet, mennyi idő, meg ilyesmit, mindent amit tudnátok mondani. Ahogy látom, neked is sok idődbe telhetett kiépítened ezeket az izmokat motivációs manager . Légy szíves ne röhögjetek ki. Én komolyan szeretném ezt venni, csak sietek, úgyhogy lehet, hogy lesz a szövegben jó pár hiba és nem értelmes valami. De remélem értitek majd.
O0

Köszi a képet Sagi Kalev-ről... Valamiért mikor Dallas-ban dumáltam vele csak harmad ekkora volt. Az egy dolog, hogy nem értem mi értelme ilyen fotókat kreálni...de azt még inkább nem értem, hogy hogyan tudjátok elhinni, hogy ezek igaziak...  ????...

Egy komoly versenyzői fizikum felépítése min. 10 év. Kemény edzés, rengeteg kaja és táplálékkiegészítők...jah és naturálon nem megy. A legalábbis a komoly szint nem.

De egyébként Te hol tartasz egyáltalán? Hány éves vagy? Hányszor edzettél már életedben? Hány gramm a napi fehérjebeviteled?


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 20:02:26
Válasz #16955
Nem elérhető

JelcY=)


Hogyan terjed a sertésinfluenza!  !+"%



Istenem... :-O................ :violinplay3:
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2009. Június 13. - 22:43:41
Válasz #16956
Nem elérhető

Jman


Helo!!
Én majdnem 22. És 8 hónap múlva remélhetőleg megkapom az első fizetésem. És azalatt szeretnék felszedni minél több izmot.  És, akkor írnátok valami olyan edzéstervet, amivel ilyesmi fizikumot vagy még nagyobbat lehet kiépíteni? Mert én halottam olyan edzéstervről ami 20 hónapos, mondjuk napi 5-8 órát kell edzeni. De nekem ez sem baj. Akár napi 12 órát is edzek, csak legyen valami olyasmi testépítő alakom És azalatt testépítőt lehet faragni az emberből. Persze nem akkora izmokat amekkorát én szeretnék, de valami olyasmi edzéstervet mondanátok, amivel minél gyorsabban lehet izmosodni? 8 hónapig, aztán veszek utána dolgokat, csak addig nem tudok. Tehát tudtok segíteni? ilyen éves szinten? És raknátok be egy-két évente egy képet, hogy mekkora lesz az izmom. Vagy mekkorának kéne lennie? Csak, azért hogy viszonyítsam magamhoz. Tehát tudnátok segíteni?

2009. Június 13. - 22:47:08
Válasz #16957
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 13. - 22:48:00
Válasz #16958
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helo!!
Én majdnem 22. És 8 hónap múlva remélhetőleg megkapom az első fizetésem. És azalatt szeretnék felszedni minél több izmot.  És, akkor írnátok valami olyan edzéstervet, amivel ilyesmi fizikumot vagy még nagyobbat lehet kiépíteni? Mert én halottam olyan edzéstervről ami 20 hónapos, mondjuk napi 5-8 órát kell edzeni. De nekem ez sem baj. Akár napi 12 órát is edzek, csak legyen valami olyasmi testépítő alakom És azalatt testépítőt lehet faragni az emberből. Persze nem akkora izmokat amekkorát én szeretnék, de valami olyasmi edzéstervet mondanátok, amivel minél gyorsabban lehet izmosodni? 8 hónapig, aztán veszek utána dolgokat, csak addig nem tudok. Tehát tudtok segíteni? ilyen éves szinten? És raknátok be egy-két évente egy képet, hogy mekkora lesz az izmom. Vagy mekkorának kéne lennie? Csak, azért hogy viszonyítsam magamhoz. Tehát tudnátok segíteni?
:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 22:50:10
Válasz #16959
Nem elérhető

Raymond


Helo!!
Én majdnem 22. És 8 hónap múlva remélhetőleg megkapom az első fizetésem. És azalatt szeretnék felszedni minél több izmot.  És, akkor írnátok valami olyan edzéstervet, amivel ilyesmi fizikumot vagy még nagyobbat lehet kiépíteni? Mert én halottam olyan edzéstervről ami 20 hónapos, mondjuk napi 5-8 órát kell edzeni. De nekem ez sem baj. Akár napi 12 órát is edzek, csak legyen valami olyasmi testépítő alakom És azalatt testépítőt lehet faragni az emberből. Persze nem akkora izmokat amekkorát én szeretnék, de valami olyasmi edzéstervet mondanátok, amivel minél gyorsabban lehet izmosodni? 8 hónapig, aztán veszek utána dolgokat, csak addig nem tudok. Tehát tudtok segíteni? ilyen éves szinten? És raknátok be egy-két évente egy képet, hogy mekkora lesz az izmom. Vagy mekkorának kéne lennie? Csak, azért hogy viszonyítsam magamhoz. Tehát tudnátok segíteni?

 --) --) o--O o--O ˝=/

2009. Június 13. - 23:19:27
Válasz #16960
Nem elérhető

Jman


Helo!
Légy szíves segítsetek. Vagy mondjátok el, ha valamit nem jól tudok. Mert biztos, hogy van oylan. És én komolyan szeretnék testépítő lenni, úgyhogy, hogyha mondanátok valami edzéstervet és képet mutatnátok, hogy milyen leszek, azzal az edzéstervvel, azt megköszönném.

2009. Június 13. - 23:24:02
Válasz #16961
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helo!
Légy szíves segítsetek. Vagy mondjátok el, ha valamit nem jól tudok. Mert biztos, hogy van oylan. És én komolyan szeretnék testépítő lenni, úgyhogy, hogyha mondanátok valami edzéstervet és képet mutatnátok, hogy milyen leszek, azzal az edzéstervvel, azt megköszönném.
Monday: Back

Deadlifts - 805lbs - 4 sets - 6-12 reps
Barbell rows - 585lbs - 3 sets - 10-12 reps
T-bar rows - 585lbs - 3 sets - 10 - 12 reps
One-arm dumbbell rows - 200lbs - 3 sets 10-12 reps

Biceps

Barbell curls - 200lbs - 4 sets -12 reps
Seated alternate dumbbell curls - 90lbs - 12 reps
Cambered-bar preacher curls - 150lbs - 12 reps
Standing cable curls - 200lbs

Shoulders

Military presses - 315lbs - 4 sets - 10-12 reps
Seated dumbbell presses - 170lbs - 4 sets - 12 reps
superset with
Front dumbbell presses - 60lbs - 4 sets - 12 reps

Tuesday : Legs

Squats - 800lbs - 5-6 sets - 2-12 reps
Leg presses - 2,500 lbs - 4 sets - 12 reps
Parking-lot lunges - 315lbs - 2 sets - 100 yards
Stiff-leg deadlifts - 315lbs -3 sets - 12 reps
Seated leg curls - 200 lbs - 3 sets - 12 reps

Wednesday : Chest

Bench presses - 500lbs - 5 sets - 12 reps
Incline barbell presses - 405lbs - 3 sets - 12 reps
Flat dumbbell presses - 200lbs - 3 sets - 12 reps
Flat flyes - 130lbs - 4 sets - 12 reps

Triceps

Seated cambered-bar extensions - 215lbs - 3 sets - 12 reps
Seated dumbbell extensions - 170lbs - 4 sets - 12 reps
Close-grip bench presses - 350lbs - 4 sets - 12 reps

Thursday: Back

Barbell rows - 585lbs - 5 sets - 10 - 12 reps
Pulley Rows - 400lbs - 4 sets - 10 - 12 reps
Machine pulldowns - 350lbs - 3 sets - 10 - 12 reps
Front pulldowns - 350lbs - 3 sets - 10 - 12 reps

Biceps :

Incline alternate dumbbell curls - 90lbs - 4 sets - 12 reps
Machine curls - 200lbs - 3 sets - 12 reps
superset with
Standing cable curls - 200lbs - 4 sets - 12 reps

Shoulders :

Seated dumbbell presses - 170lbs - 4 sets - 12 reps
Front dumbbell rasies - 60lbs - 3 sets - 8 - 25 reps
Machine rasies - 250lbs - 3 sets - 8 - 25 reps

Friday: Legs

Leg extensions - 300lbs - 4 sets - 30 reps
Front squats - 585lbs - 4 sets - 12 - 15 reps
Hack squats - 900lbs - 3 sets - 12 reps
Standing leg curls - 125lbs - 3 sets - 12 - 15 reps
Lying leg curls - 200lbs - 4 sets -

Saturday : Chest

Incline dumbbell presses - 200lbs - 4 sets - 12 reps
Decline barbell presses - 500lbs - 3 sets - 12 reps
Incline dumbbell flyes - 130lbs - 3 sets - 12 reps
Decline dumbbell presses - 170lbs - 3 sets - 12 reps

Triceps :

Lying cambered-bar extensions - 215lbs - 4 sets - 12 reps
triset with
Machine dips - 360lbs - 4 sets - 12 reps
triset with
Seated cambered-bar extensions - 215lbs - 4 sets - 12 reps

Addintionally :

Calves ( twice a week )

Donkey rasies - 450lbs - 4 sets - 12 reps
Seated rasies - 270lbs - 4 sets - 12 reps

Abs ( four times a week )

Crunches - 3 sets - failure

Sunday : Rest
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 23:24:36
Válasz #16962
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helo!
Légy szíves segítsetek. Vagy mondjátok el, ha valamit nem jól tudok. Mert biztos, hogy van oylan. És én komolyan szeretnék testépítő lenni, úgyhogy, hogyha mondanátok valami edzéstervet és képet mutatnátok, hogy milyen leszek, azzal az edzéstervvel, azt megköszönném.
Mon, Wed, Fri

Chest:
Bench press 5 x 6-10
Flat bench flyes 5 x 6-10
Incline bench press 6 x 6-10
Cable crossovers 6 x 10-12
Dips (body weight) 5 x failure
Dumbell pullovers 5 x 10-12. 

Back:
Wide-grip chins (to front) 6 x failure
T-bar rows 5 x 6-10
Seated pulley rows 6 x 6-10
One-arm dumbell rows 5 x 6-10
Straight-leg deadlifts 6 x 15

Legs:
Squats 6 x 8-12
Leg press 6 x 8-12
Leg extensions 6 x 12-15
Leg curls 6 x 10-12
Barbell lunges 5 x 15

Calves:
Standing calf raises 10 x 10
Seated calf raises 8 x 15
Oneplegged calf raises (holding dumbells) 6x12

Forearms:
Wrist curls (forearms on knees) - 4 sets, 10 reps
Reverse barbell curls - 4 sets, 8 reps
Wright roller machine - to failure

Abs:
˝ hour of a variety of nonspecific abdominal exercises, done virtually nonstop.

Tues, Thurs, Sat

Biceps:
Barbell curls 6 x 6-10
Seated dumbell curls 6 x 6-10
Dumbell concentration curls 6 x 6-10 

Triceps:
Close-grip bench presses 6 x 6-10
Pushdowns 6 x 6-10
French press (barbell) 6 x 6-10
One-arm triceps extensions (dumbell) 6 x 6-10

Shoulders:
Seated barbell presses 6 x 6-10
Lateral raises (standing) 6 x 6-10
Rear-delt lateral raises 5 x 6-10
Cable lateral raises 5 x 10-12

Calves , Forearms & Abs:
Same as Monday, Wednesday, Friday workout
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 13. - 23:26:15
Válasz #16963
Nem elérhető

JelcY=)


Lol.... ˝=/ ˝=/ ˝=/ ;D ;D ;D ;D ;D ****).....................
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2009. Június 13. - 23:34:29
Válasz #16964

B1ll4

Vendég
Steve , nem jó ! ALARM ! :D

Ronnie -> Túl sok Olympiát nyert , feka és most rottyon van ... nem fog neki tetszeni ...

Arnold -> Túl sokat nyert , rottyon van ő is .. ez sem .

Valami aktívat nyomjál neki ! :D