2024. Szeptember 29. - 15:18:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988456 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 12. - 20:49:39
Válasz #16935
Nem elérhető

God Vazzeg


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}

2009. Június 12. - 20:55:33
Válasz #16936
Nem elérhető

FirstLady


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}
úgy ám, Vista Home Prof, 32 bit :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 21:00:50
Válasz #16937
Nem elérhető

God Vazzeg


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}
úgy ám, Vista Home Prof, 32 bit :)

Gondoltam.. Aero képes lapikhoz mindhez ezt adják  ;)

2009. Június 12. - 23:01:30
Válasz #16938
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod, a Gyurmára nem pályáznak?  :-!

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090610-sportkozvetitesek-helyzete-digi-tv-sport-tv-sportklub.html  8-)

ezek a dilettáns idióták, nem  ;D
egyébként meg ki a f@szt érdekel a magyar"foci" beképzelt nagyképű majom mind, bár minden sportban van ilyen  ;D

2009. Június 12. - 23:06:15
Válasz #16939
Nem elérhető

God Vazzeg


Nes!

Megtelt a fiókod  8-)

2009. Június 12. - 23:21:25
Válasz #16940
Nem elérhető

nes



2009. Június 13. - 00:46:26
Válasz #16941
Nem elérhető

Cressler


szteroidmajom  00:44:19 Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után
 ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 13. - 01:15:36
Válasz #16942
Nem elérhető

fastor


jóreggelt ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 13. - 05:16:33
Válasz #16943
Nem elérhető

FirstLady


segííícccssssséééééég! ?:-/
Hol tudom megnézni, hogy hány bites a windows vistám? ????...



nemáááá....te aki egész nap csapkodod a klavit  ;D nemtod hol kő megnézni  ????... te hülyülsz  :-*
az semmit se jelent, hogy csapkodom... azt egy majom is tudja, és ugyanúgy nem találja meg a bitesizéket, mint én ****:))) ****:))) ****:)))

Tuti 32 bites vistád van..  :-}
úgy ám, Vista Home Prof, 32 bit :)

Gondoltam.. Aero képes lapikhoz mindhez ezt adják  ;)
Nem, adnakk Vista Home Basicet is :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 13. - 05:55:03
Válasz #16944
Nem elérhető

AtisFace


Jó reggelt!

Hát a következő sorokat lehet a lelkisegély topicba kellett volna tolni de mindegy:

3 hétnyi nem kicsit stresszes időszakon vagyok túl:
-1 vízválasztó tantárgy a BME-VIK-en:teljesítve
-1 egy kutatási anyag határidőre történő megírása: teljesítve
-1 állás megszerzése, ami a gyakornoki teljesítményem alapján történt: teljesítve

A héten haver kitalálta mennyünk el bulizni pénteken, kiderült, hogy a kedvenc zenémet fogják tolni...

Egy elég kemény munka nap után elmentünk a buliba barátommal és a barátnőmmel. Iszonyat jó buli volt, amíg A kiba..ott kidóbó neki állt verni a nyálát, hogy a barátnőm(42 kg) felült egy fa korlátra, ami engem is simán elbírt volna(90kg). Ezen bepöccent barátnőm és utána a buli végéig, azaz fél órát durcizott, én szóltam, hogy lécci miattam bulizzunk tovább, mint eddig. Hát ő erre nem volt képes. Ezt úgy honoráltam, hogy haza kísértem és 4 év után előszőr buli után nem alszunk együtt. Jó nagy hülye vagyok, magammal 2szer annyira kibasztam. Muszály volt valakinek(kiknek) elmondani. Szerintem megérdemeltem volna azt a fél órát. Lefekszek aludni, sok volt ez így a 3 hét befejezésének 3 teszt amitől féltem teljesítve és amit nem is sejtettem az beütött :-X
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 13. - 06:16:36
Válasz #16945
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem is megérdemelted volna...

Gratulálok a terveid teljesítéséhez, és ne hagyd senkinek, hogy elrontsa a kedved 8-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 13. - 09:25:13
Válasz #16946

SheHulk

Vendég
füstölt csirke ***)))

2009. Június 13. - 09:30:33
Válasz #16947
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hogyan terjed a sertésinfluenza!  !+"%

2009. Június 13. - 09:32:31
Válasz #16948

SheHulk

Vendég
Hogyan terjed a sertésinfluenza!  !+"%


ez a szerelem... :-}

2009. Június 13. - 09:35:11
Válasz #16949
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor