2024. Szeptember 29. - 09:35:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988308 alkalommal)

0 Felhasználó és 71 vendég van a témában

2009. Június 09. - 15:21:08
Válasz #16830
Nem elérhető

George


Üdvözlök mindenkit a szép új gépemről  @:-)
használd egészséggel :)
köszi Fastor, aranyos vagy! :)
Na mi a baj a tanárbácsival?
hmm csk a legenyhéb... töletek poén a fasztorozás, nah most egy osztály elött ugyanez, kifasszal, és nagyfasszal egymondatban neméppen :-}
Nálunk gimiben én voltam az aki lebuzizta a tanárt, és nem fordítva ;D >:D Jó gyerek ****) ;D
két fejjel, és húsz kilóval vagyok nagyobb... csak az a baj, hogy még jövöre is ö tanít majd !+"%
Nekem még egy év végi kémia témazáróm volt vele. A dolgozatra kiszámoltam neki az átlagomat, ha egyest kapnék, és odaírtam, hogy úgysem tud megbuktatni ))=/

2009. Június 09. - 15:22:43
Válasz #16831
Nem elérhető

fastor


Üdvözlök mindenkit a szép új gépemről  @:-)
használd egészséggel :)
köszi Fastor, aranyos vagy! :)
Na mi a baj a tanárbácsival?
hmm csk a legenyhéb... töletek poén a fasztorozás, nah most egy osztály elött ugyanez, kifasszal, és nagyfasszal egymondatban neméppen :-}
Nálunk gimiben én voltam az aki lebuzizta a tanárt, és nem fordítva ;D >:D Jó gyerek ****) ;D
két fejjel, és húsz kilóval vagyok nagyobb... csak az a baj, hogy még jövöre is ö tanít majd !+"%
Nekem még egy év végi kémia témazáróm volt vele. A dolgozatra kiszámoltam neki az átlagomat, ha egyest kapnék, és odaírtam, hogy úgysem tud megbuktatni ))=/
nálunk, félév óta, a hátulsó négy emberböl össz vissz 4 jegy nem volt egyes!
pedig egy emelt infó érettségis, egy szakmai közép, és két infó közép érettségis (jah, persze 4-5 szint) ülünk ott...
bármit írtunk egyes...most az osztályfönökelött fogunk felelni egész évböl.... az sem leszsz piskóta...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 15:27:35
Válasz #16832

B1ll4

Vendég
De várjál , tavaly érettségiztél már , most oké újra 4.-et húzod , de írtad , hogy még jövőre is tanítani fog . Megint megkúrnak?

2009. Június 09. - 15:28:35
Válasz #16833
Nem elérhető

George



2009. Június 09. - 15:30:36
Válasz #16834
Nem elérhető

fastor


De várjál , tavaly érettségiztél már , most oké újra 4.-et húzod , de írtad , hogy még jövőre is tanítani fog . Megint megkúrnak?
nyet:D
már szakmázom az érettségitöl elkezdhettem, azzal a feltétellel, hogy októberben a középnek sikerülnie kell!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 15:30:59
Válasz #16835

B1ll4

Vendég
Az igen . Szopatás a négyzeten !

2009. Június 09. - 17:51:42
Válasz #16836
Nem elérhető

fastor


Az igen . Szopatás a négyzeten !
nem volt az, tudtam hogy a közép menni fog :)
mos inkább az a szopatás,hogy holnapra egészéves tananyagból kell felkészülnöm, mert a félévi hármasomra meg akar buktatni a "kedvenc" tanárunk @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 18:04:13
Válasz #16837
Nem elérhető

God Vazzeg


Az igen . Szopatás a négyzeten !
nem volt az, tudtam hogy a közép menni fog :)
mos inkább az a szopatás,hogy holnapra egészéves tananyagból kell felkészülnöm, mert a félévi hármasomra meg akar buktatni a "kedvenc" tanárunk @-o

Ilyen tanárom nekem is volt, hogy a bőr hűljön rá  ;D

2009. Június 09. - 18:07:23
Válasz #16838
Nem elérhető

Boresz


God!
bömös megvan vagy elsóztad már?  ::) hirtelen belém hasított valami
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 18:09:13
Válasz #16839
Nem elérhető

God Vazzeg


God!
bömös megvan vagy elsóztad már?  ::) hirtelen belém hasított valami

Jajj  ;D

Megvan még  8)

2009. Június 09. - 18:11:26
Válasz #16840
Nem elérhető

Boresz


God!
bömös megvan vagy elsóztad már?  ::) hirtelen belém hasított valami

Jajj  ;D

Megvan még  8)
ment PÜ
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 18:12:59
Válasz #16841
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 09. - 18:13:58
Válasz #16842
Nem elérhető

fastor


Az igen . Szopatás a négyzeten !
nem volt az, tudtam hogy a közép menni fog :)
mos inkább az a szopatás,hogy holnapra egészéves tananyagból kell felkészülnöm, mert a félévi hármasomra meg akar buktatni a "kedvenc" tanárunk @-o

Ilyen tanárom nekem is volt, hogy a bőr hűljön rá  ;D
jah, és a poén, hogy a gyakorlati órán, amiböl jogosan áltam bukásra, de akartam felelni az utsó anyagrészböl, de így nem lessz idö !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 18:15:42
Válasz #16843
Nem elérhető

H. Laci


nálunk a kémia/fizika szakos tanár ilyen, a haweromat nem bírja ezért a 3.3-ra nem adta meg neki a 3ast mert azt mondta hogy: "rontottál kis fiam, így nem fogom neked meg adni a 3ast"   @-o @-o @-o

2009. Június 09. - 18:16:30
Válasz #16844
Nem elérhető

fastor


mi az a relatív prím? ?:-/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó