2024. Szeptember 29. - 05:22:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988087 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 07. - 23:48:24
Válasz #16740

csery

Vendég
Na tessék... Hát köszönöm szépen.

2009. Június 08. - 00:24:24
Válasz #16741
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyfolytában görcs húzza a nyakam, már ordítani tudnék, ha valakinek van ötlete mit lehet ezzel kezdeni, ossza már meg, köszi  ˝=/
magnézium,nyújtás,masszírozás, több ötletem nincsen ????...

Kalcium-magnézium megvolt, nyújtani nem tudom, mert egyből begörcsöl, csillagokat látok.. Maszírozás magamnak egyelőre..  ***
Javult?

Egy árnyalattal jobb, de nem tudom hogy lesz belőle alvás.. Kalcium sokat segített, holnap ellépek valami görcsoldóért is. Ha tudtok valami erőset, írhatnátok, lehetőleg recept nélkülit..  :-){

2009. Június 08. - 08:42:51
Válasz #16742

SheHulk

Vendég
Egyfolytában görcs húzza a nyakam, már ordítani tudnék, ha valakinek van ötlete mit lehet ezzel kezdeni, ossza már meg, köszi  ˝=/
magnézium,nyújtás,masszírozás, több ötletem nincsen ????...

Kalcium-magnézium megvolt, nyújtani nem tudom, mert egyből begörcsöl, csillagokat látok.. Maszírozás magamnak egyelőre..  ***
Javult?

Egy árnyalattal jobb, de nem tudom hogy lesz belőle alvás.. Kalcium sokat segített, holnap ellépek valami görcsoldóért is. Ha tudtok valami erőset, írhatnátok, lehetőleg recept nélkülit..  :-){

Átvettem egy kicsit a nyakfájásodból ****:))))))

2009. Június 08. - 08:51:16
Válasz #16743
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyfolytában görcs húzza a nyakam, már ordítani tudnék, ha valakinek van ötlete mit lehet ezzel kezdeni, ossza már meg, köszi  ˝=/
magnézium,nyújtás,masszírozás, több ötletem nincsen ????...

Kalcium-magnézium megvolt, nyújtani nem tudom, mert egyből begörcsöl, csillagokat látok.. Maszírozás magamnak egyelőre..  ***
Javult?

Egy árnyalattal jobb, de nem tudom hogy lesz belőle alvás.. Kalcium sokat segített, holnap ellépek valami görcsoldóért is. Ha tudtok valami erőset, írhatnátok, lehetőleg recept nélkülit..  :-){

Átvettem egy kicsit a nyakfájásodból ****:))))))

Akkor azért enyhült az enyém  !+"%  ****:)))

2009. Június 08. - 09:34:01
Válasz #16744
Nem elérhető

Boresz


mógen  :)

God!
nyakadra találtál megoldást? nekem a bal combom belső részén van gercs  ˝=/ ,hajnalban el is borultam amikor belenyilalt a fájdalom felkelés közben   ˝=/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 08. - 09:57:18
Válasz #16745
Nem elérhető

God Vazzeg


mógen  :)

God!
nyakadra találtál megoldást? nekem a bal combom belső részén van gercs  ˝=/ ,hajnalban el is borultam amikor belenyilalt a fájdalom felkelés közben   ˝=/

Iszom a kalciumot, nyomtam rá egy tigris tapaszt is, egyelőre így jobb, bár hüJén nézek ki  !+"% Nemsokára elrongyolok patika iránt, valami görcsoldó/fájdalomcsillapító kőne  :-Đ

2009. Június 08. - 10:45:20
Válasz #16746
Nem elérhető

vinagi


mógen  :)

God!
nyakadra találtál megoldást? nekem a bal combom belső részén van gercs  ˝=/ ,hajnalban el is borultam amikor belenyilalt a fájdalom felkelés közben   ˝=/

Iszom a kalciumot, nyomtam rá egy tigris tapaszt is, egyelőre így jobb, bár hüJén nézek ki  !+"% Nemsokára elrongyolok patika iránt, valami görcsoldó/fájdalomcsillapító kőne  :-Đ

Görcsre nem csak kálcium, hanem kálium is kell. (Banánban állítólag sok van). Meg anno, amikor a sportmasszőr rosszul lett a sok görcstől a hátamban (mondjuk az nem fájt), akkor sósborszeszt ajánlott (külsőleg! ;D) Azóta is azt használom, ha valami sérülésem van (megerőltetés miatt) és 1-2 nap alatt elmúlik, szerintem próbáld ki, kb. 200 Ft :)

2009. Június 08. - 10:52:38
Válasz #16747
Nem elérhető

Boresz


mógen  :)

God!
nyakadra találtál megoldást? nekem a bal combom belső részén van gercs  ˝=/ ,hajnalban el is borultam amikor belenyilalt a fájdalom felkelés közben   ˝=/

Iszom a kalciumot, nyomtam rá egy tigris tapaszt is, egyelőre így jobb, bár hüJén nézek ki  !+"% Nemsokára elrongyolok patika iránt, valami görcsoldó/fájdalomcsillapító kőne  :-Đ

Görcsre nem csak kálcium, hanem kálium is kell. (Banánban állítólag sok van). Meg anno, amikor a sportmasszőr rosszul lett a sok görcstől a hátamban (mondjuk az nem fájt), akkor sósborszeszt ajánlott (külsőleg! ;D) Azóta is azt használom, ha valami sérülésem van (megerőltetés miatt) és 1-2 nap alatt elmúlik, szerintem próbáld ki, kb. 200 Ft :)
borogatva? vagy csak vattával óránként bedörzsölni?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 08. - 11:09:00
Válasz #16748

B1ll4

Vendég
21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

2009. Június 08. - 11:15:33
Válasz #16749
Nem elérhető

God Vazzeg


21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

2009. Június 08. - 11:16:16
Válasz #16750

B1ll4

Vendég
21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

De már nem az első ... volt már vagy 6x , de mondom egyszer megkérdezem már ..

2009. Június 08. - 11:18:11
Válasz #16751
Nem elérhető

Boresz


21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

De már nem az első ... volt már vagy 6x , de mondom egyszer megkérdezem már ..
ez felhívás spam-re  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 08. - 11:22:03
Válasz #16752
Nem elérhető

God Vazzeg


21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

De már nem az első ... volt már vagy 6x , de mondom egyszer megkérdezem már ..

Biztos prominens személy küldte a privátot, és azért "még befért"  :D

2009. Június 08. - 11:29:24
Válasz #16753
Nem elérhető

FirstLady


21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

De már nem az első ... volt már vagy 6x , de mondom egyszer megkérdezem már ..

Biztos prominens személy küldte a privátot, és azért "még befért"  :D
A prominens személyek nem privátolnak csak úgy ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 08. - 11:29:58
Válasz #16754
Nem elérhető

God Vazzeg


21 üzenet, 105% betelt. Ilyen másnak is volt már Priviknél ? :D

Nem  ;D

De már nem az első ... volt már vagy 6x , de mondom egyszer megkérdezem már ..

Biztos prominens személy küldte a privátot, és azért "még befért"  :D
A prominens személyek nem privátolnak csak úgy ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ja, bocs  !+"%