2024. Szeptember 28. - 14:16:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987587 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Január 07. - 22:44:30
Válasz #600
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Namat! Még egy kicsit el tudod spájzolni a nyereményem?  :-* Épp nem mozdulhatok ki a lakásból, reggel 10 óta a lázcsillapító és  a hidegfürdő is csak időlegesen nyomja le a lázam 39 alá  ????... Az eszemet sem tudom mikor volt utoljára bármi bajom, a tüdőm minden levegővételnél és köhögésnél eszméletlenül szúr és csak úgy olvadnak le a kilók... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Kaptam antibiotikumot meg lázcsillapítókat... Szóval biztos szükségem is lesz a cuccokra, hogy újra formába lendüljek. Ha Isten is engedi, most megígérem hogy kétszeresen vágok vissza ezért!!...  :-/- =/+'
Hi!

Az Arson totál kifogyott...de az Altered State-et félrerakom még!  8-)

Meg Arson-t is, ha érkezik új szállítmány!


Jobbulást!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 08. - 12:15:43
Válasz #601
Nem elérhető

Seth


Kösz mindenkinek a jókivánságokat, anyám mondta hogy kb 14 éves koromban voltam utoljára beteg, úgyhogy a testépítésnek ilyen téren is komoly haszna van... A láz most csak 38,7, ellenben épp kezd felszakadni ami tüdőmben felgyülemlett, és az rettenetesen fáj ... :angry: Na, de nem nyafogok, ez még nem a világvége  ;D

2008. Január 08. - 12:22:07
Válasz #602
Nem elérhető

endre66


És még ránk szokták mondani, hogy csináljunk inkább valami hasznosat...F_szt  :-/--
Elég hasznosnak érzem magam, amikor a híradóban bemondják, hogy az influenzásoknak azt javasolja a doki, hogy igyon sokat, szedjen sok C-vitamint és pihenjen eleget. Hát mi nem éppen ezt igyekszünk csinálni 0-24 órában? Van egy olyan megérzésem, hogy azoknak a száma akik engem fertőztek (vagy próbltak) már meg, ötvenszerese annak, akiket én fertőztem meg. (A nemi betegségektől eltekintve, persze  :-)- ) C-vitamint pedig ha nem is ingyen, de fillérekért kellene osztogatni mindenhol, és nem arról vitázni, hogy a benzinkúton lehet-e viagrát meg aspirint venni...

2008. Január 08. - 16:26:59
Válasz #603
Nem elérhető

Seth


Jah és erre is azt mondta a doki, hogy nem influenza mert se hasmenés se fejfájás (kivéve mikor magas a láz)... Meg gyanúra adhat okot, hogy egy ismerősömnél voltam előző nap fenn a sashegyen, és bevállaltam egy éjszakai hófürdőt persze nem kabátban... :P állítólag jó a vérkeringésnek... csak valszin akkor ment le a gyulladás a torkomról a tüdőmre  :-\ :-\

2008. Január 09. - 11:36:57
Válasz #604
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hidetada új tárgyalásának kitűzött időpontja január 23.

2008. Január 09. - 13:44:37
Válasz #605
Nem elérhető

endre66


Köszi hogy japánul is odaírtad mi-mit jelent  :-*

2008. Január 09. - 18:14:51
Válasz #606
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Kamera Hungária 2008 Televíziós Műsorfesztivál 2008. április 4. és 6. között immáron nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Magyarországon, a díjkiosztó ünnepségre pedig 2008. április 9-én kerül sor.

A Gyurma – Fitness és Testépítő magazin két kategóriába nevezet be.
(Műsorfesztivál története alatt még nem nevezet be ilyen magazin műsor)

1.   On air promotion
2.   Egytémás magazinműsor

Szurkoljatok.

 8-)


2008. Január 09. - 19:14:29
Válasz #607
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A Kamera Hungária 2008 Televíziós Műsorfesztivál 2008. április 4. és 6. között immáron nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Magyarországon, a díjkiosztó ünnepségre pedig 2008. április 9-én kerül sor.

A Gyurma – Fitness és Testépítő magazin két kategóriába nevezet be.
(Műsorfesztivál története alatt még nem nevezet be ilyen magazin műsor)

1.   On air promotion
2.   Egytémás magazinműsor

Szurkoljatok.

 8-)


:-):-)::

:-):-)::

:-):-)::



@:-) @:-) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 09. - 19:34:35
Válasz #608
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szurkolok!

Remélem rögzítitek a díjkiosztó gálát!  ;D

 :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Január 09. - 20:31:54
Válasz #609
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi ott leszünk!!!!!!!

2008. Január 10. - 15:01:50
Válasz #610
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Freaky! Te szoktál edzeni is?  ;D
Tudok még galériacímeket ha kifogytál.  ;D

2008. Január 10. - 15:08:30
Válasz #611
Nem elérhető

GetFreaky!


Freaky! Te szoktál edzeni is?  ;D
Tudok még galériacímeket ha kifogytál.  ;D



Oké Sztereó küld a címeket privibe!!!!!!
Ne aggódj edzek!!!!!Majd bedobok bár képet magamról!!! ;-oo-;

2008. Január 10. - 22:21:57
Válasz #612
Nem elérhető

pókerarc


Hello!
Aki mostanában repült,vagy tudja segítsen lécci.
Milyen dolgokat vihetek magammal a repcsin és mi az aminek nem örülnének/kidobatnak velem? : másolt zenei cd-k, spray-k,asztmás pipa,illetve egyéb alap gyógyszerek pl. 1-2 tasak algopirin,aspirin meg ilyesmi.
Esetleg országonként is változó?

2008. Január 10. - 22:27:44
Válasz #613
Nem elérhető

endre66


gázsprét semmiképp nem csipázzák  @-o sőt, a paprikasprét sem, cd-t biztos nem vinnék, inkább mp3-at pendrive-on...pár szem gyógyszer is belefér, a lényeg, hogy a doboz legyen c-vitaminos  @-o
asztmás sprével nem lehet gond, ha nagyon aggódsz nem árt, ha viszel papírt, hogy beteg vagy, aztán a latin kifejezésekből minden emberi nyelven értő rájön, hogy a "tüdőd betegségére van" ha nagyon kötekednek

de van itt nálam sokkal tapasztaltabb utazó (gondoltam belepofázok  ˝=/ )

2008. Január 10. - 22:32:19
Válasz #614
Nem elérhető

pókerarc


 /:-)
Köszönöm,várom a többiek belepofázását is ;D :D ;-oo-;