2024. Október 06. - 06:34:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992372 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2009. Május 28. - 20:30:55
Válasz #16290

Torony

Vendég
nem mindegy nektek, hogy Fastor mit eszik? ;D

nem az a nem midegy, hogy mit eszik...hanem, hogy mit ir ki páblikba!  ***))))
mé? ha azt írná, hogy tisztán kajál, közben meg nem, az jobb lenne? engem az jobban zavar, mikor tiszta kajálásról olvasok, közbemeg látom rajta, hogy nem kajál rendesen...

ti pedig jobban stresszeltek Fastor izmosodása miatt, mint ő  ;D

én meg "elméletigyúrós" vagyok... nem lehet mindenki tökéletes...  8-) ****:))) ****:))) ****:)))

nem erről van szó. a vita onnan indult, hogy rá lett fogva a nem fejlődés a genetikára...holott se normális kaja, se normális edzés...akkor hogy beszélünk genetikáról, amikor az alapok nincsenek meg? Nem az zavar, hogy szarul kajál, mert leirtam, mindenki úgy kajál, ahogy akar, senkinek nem tart a Torony pisztolyt a fejéhez, hogy zabáljon rendesen...csak ne fogjuk már rá a genetikára...
ezért, mondtam,hogy elbeszéltünk egymás mellett :)
Godddal nem arról beszéltünk, hogy nem fejlödünk, persze,ha jó a kaja, fejlödünk ( ami nálam nincs meg )
azt mondtuk csak, hogy nagyon kevéstöl nagyon el tudunk menni nagyon rossz irányba a genetika miatt ( god, zsírosodik amint eltér akár picit is, én fogyok)
nem vagyunk hülyék, tudjuk ,hogy a kaja a minden :)

erre már nem is irok semmit...felesleges. egyszer megbeszéljük.
holnap benézek, ha tudok  ;)

oksa, én itt leszek!

nakérem, akinek később vérzik az orra, annak van igaza :D azt viszont visszautasítom, hogy én bárkinek pisztolyt tartanék a fejéhez! Nem is tudom, hogy jövök én a fegyverekhez!  ;D

2009. Május 28. - 20:55:15
Válasz #16291
Nem elérhető

zotja


Egy pillanatra belekukkantottam az Rtl en lévő Kalandra fal c műsorba.. és egy izmos szép hölgyet láttam az egyik csapatba... vki nem tudja ki volt az?  <3!  :)

2009. Május 28. - 20:55:39
Válasz #16292
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 21:08:57
Válasz #16293
Nem elérhető

Kicsibors


Egy pillanatra belekukkantottam az Rtl en lévő Kalandra fal c műsorba.. és egy izmos szép hölgyet láttam az egyik csapatba... vki nem tudja ki volt az?  <3!  :)

Kellner Suzy

http://suzyfitness.com/

2009. Május 28. - 21:13:00
Válasz #16294
Nem elérhető

Kicsibors


Ha ez reklámnak minősül, akkor szedjétek le nyugodtan és sorry!

2009. Május 28. - 21:21:37
Válasz #16295
Nem elérhető

FirstLady


Joe mester lesz a fábriban!  :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 21:59:51
Válasz #16296

SheHulk

Vendég
bedobom a szunnyt... tessék ölelkezni, ha van kivel.. :)

2009. Május 28. - 22:00:30
Válasz #16297

B1ll4

Vendég
bedobom a szunnyt... tessék ölelkezni, ha van kivel.. :)

Megfogom a plüssök kezét :D

2009. Május 28. - 22:27:57
Válasz #16298
Nem elérhető

God Vazzeg


nem mindegy nektek, hogy Fastor mit eszik? ;D

nem az a nem midegy, hogy mit eszik...hanem, hogy mit ir ki páblikba!  ***))))
mé? ha azt írná, hogy tisztán kajál, közben meg nem, az jobb lenne? engem az jobban zavar, mikor tiszta kajálásról olvasok, közbemeg látom rajta, hogy nem kajál rendesen...

ti pedig jobban stresszeltek Fastor izmosodása miatt, mint ő  ;D

én meg "elméletigyúrós" vagyok... nem lehet mindenki tökéletes...  8-) ****:))) ****:))) ****:)))

nem erről van szó. a vita onnan indult, hogy rá lett fogva a nem fejlődés a genetikára...holott se normális kaja, se normális edzés...akkor hogy beszélünk genetikáról, amikor az alapok nincsenek meg? Nem az zavar, hogy szarul kajál, mert leirtam, mindenki úgy kajál, ahogy akar, senkinek nem tart a Torony pisztolyt a fejéhez, hogy zabáljon rendesen...csak ne fogjuk már rá a genetikára...
ezért, mondtam,hogy elbeszéltünk egymás mellett :)
Godddal nem arról beszéltünk, hogy nem fejlödünk, persze,ha jó a kaja, fejlödünk ( ami nálam nincs meg )
azt mondtuk csak, hogy nagyon kevéstöl nagyon el tudunk menni nagyon rossz irányba a genetika miatt ( god, zsírosodik amint eltér akár picit is, én fogyok)
nem vagyunk hülyék, tudjuk ,hogy a kaja a minden :)

Mindegy, egész másról beszélünk, de lényegtelen is  ;)

2009. Május 28. - 22:36:02
Válasz #16299
Nem elérhető

Gabe


Jaj, a lejárt lemez megint!  **:))))*

Srác a Fábryban gyorsba' nyomja a piercingeket!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 28. - 22:37:26
Válasz #16300
Nem elérhető

FirstLady


Jaj, a lejárt lemez megint!  **:))))*

Srác a Fábryban gyorsba' nyomja a piercingeket!  ;D
Mer összevágták, ez nem lehet kevesebb 40 percnél élőben ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 22:54:04
Válasz #16301
Nem elérhető

Cressler


Oláh Józsi  ****:)))))) ráadásul majdnem földim is  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 23:39:29
Válasz #16302
Nem elérhető

Cressler


új koxos topic  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 23:39:46
Válasz #16303

B1ll4

Vendég

2009. Május 28. - 23:47:10
Válasz #16304
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."