2024. Október 06. - 10:28:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992613 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

2009. Május 28. - 17:17:07
Válasz #16260
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


De most érted... átbasztatok , aztán ki is röhögtök , sértegettek . Ezért jöttem én ide ? :( :(

 :-p ****:))) ****:)))

híd fel darthvédert hátha vissza vesz  ****:)))

2009. Május 28. - 17:18:24
Válasz #16261

B1ll4

Vendég


De most érted... átbasztatok , aztán ki is röhögtök , sértegettek . Ezért jöttem én ide ? :( :(

 :-p ****:))) ****:)))

híd fel darthvédert hátha vissza vesz  ****:)))

Jólvan akkor leadom a rendelést privibe , nem írhatom publicba ... sokan csalódnának benned ! :(

2009. Május 28. - 17:20:22
Válasz #16262
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


De most érted... átbasztatok , aztán ki is röhögtök , sértegettek . Ezért jöttem én ide ? :( :(

 :-p ****:))) ****:)))

híd fel darthvédert hátha vissza vesz  ****:)))

Jólvan akkor leadom a rendelést privibe , nem írhatom publicba ... sokan csalódnának benned ! :(

Béla bazdmeg, fejezd be ezt a koxfaszságot mert telebasszák a postafiókom privikkel  ***))))

2009. Május 28. - 17:21:22
Válasz #16263

B1ll4

Vendég


De most érted... átbasztatok , aztán ki is röhögtök , sértegettek . Ezért jöttem én ide ? :( :(

 :-p ****:))) ****:)))

híd fel darthvédert hátha vissza vesz  ****:)))

Jólvan akkor leadom a rendelést privibe , nem írhatom publicba ... sokan csalódnának benned ! :(

Béla bazdmeg, fejezd be ezt a koxfaszságot mert telebasszák a postafiókom privikkel  ***))))

:D :D Erre ment ki a játék ! :D

Mit melózol amúgy ? :)

2009. Május 28. - 17:28:06
Válasz #16264
Nem elérhető

fastor


benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 17:28:43
Válasz #16265

B1ll4

Vendég
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D

Te egy állat vagy !  :-!

2009. Május 28. - 17:32:41
Válasz #16266
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D
Mi bodybuilding-ről beszélgettünk...  ***)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 17:40:59
Válasz #16267
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D

Fastor, valamikor ha erre jársz, látogass be, szóban szivesen folytatom ezt a dolgot...bár lehet nincs értelme...

2009. Május 28. - 17:42:25
Válasz #16268
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D

Fastor, valamikor ha erre jársz, látogass be, szóban szivesen folytatom ezt a dolgot...bár lehet nincs értelme...
Fastor NEM akar izmos lenni.  :-}

Nekem is tetszenek a gyorsasági motorok, mégsem akarok GP-n indulni...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 17:44:36
Válasz #16269
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Műveltebb fórumtársak, segítsetek nekem  ?:-/
volt egy film, ha jól emlékszem, Csúcsformában címre keresztelték, Jackie Chan, és egy fekete srác nyomultak benne, zsaruk voltak, és valami japán nem tom kinek elrabolták a lányát, ha jól emlékszem... és a fekete srácnak az volt a megbízása, hogy lefoglalja Chant. A kérdés: mi annak a számnak a címe, amit énekelnek benne?  ?:-/

Nekem megvan a soundtrack  ***)))

2009. Május 28. - 17:45:49
Válasz #16270
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D

Fastor, valamikor ha erre jársz, látogass be, szóban szivesen folytatom ezt a dolgot...bár lehet nincs értelme...
Fastor NEM akar izmos lenni.  :-}

Nekem is tetszenek a gyorsasági motorok, mégsem akarok GP-n indulni...  ;D

és nem is kalózkodsz gyorsasági motoros fórumokon?  ????...  ;D

2009. Május 28. - 17:46:57
Válasz #16271
Nem elérhető

Boresz


Műveltebb fórumtársak, segítsetek nekem  ?:-/
volt egy film, ha jól emlékszem, Csúcsformában címre keresztelték, Jackie Chan, és egy fekete srác nyomultak benne, zsaruk voltak, és valami japán nem tom kinek elrabolták a lányát, ha jól emlékszem... és a fekete srácnak az volt a megbízása, hogy lefoglalja Chant. A kérdés: mi annak a számnak a címe, amit énekelnek benne?  ?:-/
itt? http://www.youtube.com/watch?v=7h0zWG01ym4
War - Edwin Starr
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 28. - 17:47:10
Válasz #16272
Nem elérhető

FirstLady


Műveltebb fórumtársak, segítsetek nekem  ?:-/
volt egy film, ha jól emlékszem, Csúcsformában címre keresztelték, Jackie Chan, és egy fekete srác nyomultak benne, zsaruk voltak, és valami japán nem tom kinek elrabolták a lányát, ha jól emlékszem... és a fekete srácnak az volt a megbízása, hogy lefoglalja Chant. A kérdés: mi annak a számnak a címe, amit énekelnek benne?  ?:-/
http://www.youtube.com/watch?v=az1TtahvMi8 - ez?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 17:48:06
Válasz #16273
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
benne volt, a szövegemben, hogy szar a kajám, és nem erröl beszéltem, de jobb erröl nem vitázni, tény mi tény,hogy szar a kajám, de a csokiról addig nem mondok le, míg eres a hasam ;D

Fastor, valamikor ha erre jársz, látogass be, szóban szivesen folytatom ezt a dolgot...bár lehet nincs értelme...
Fastor NEM akar izmos lenni.  :-}

Nekem is tetszenek a gyorsasági motorok, mégsem akarok GP-n indulni...  ;D

és nem is kalózkodsz gyorsasági motoros fórumokon?  ????...  ;D
Azt meg főleg nem csinálom...

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 17:49:35
Válasz #16274
Nem elérhető

FirstLady


nem mindegy nektek, hogy Fastor mit eszik? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady