2024. Október 06. - 14:36:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992837 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2009. Május 28. - 16:17:32
Válasz #16185
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Annyit füznék hozzá, hogy az izomépítés sokkal inkább a genetikától és a hormonszintektől függ...a fogyás már kevésbé. Ha megteszel mindent, de mégsem izmosodsz eléggé akkor az csak annyit jelent, hogy átlagos vagy akár átlag alatti genetikával rendelkezel.

Viszont ha megteszel mindent és mégsem formálódsz (fogysz) eléggé, akkor az már frankón vmilyen betegségre utalhat (hormonális, emésztőrendszeri, genetikai)...


Betegnek tartjátok magatokat? Nem? Akkor csak át kellene értelmezni a "megteszel mindent" fogalmát.  8-)


Vagy ha annyira nem fontos az egész, akkor meg felesleges nyafogni.


 ***))) ***)))) ****:)))

 ****:))))))

Persze itt már gondolom feltételezzük, hogy rendben van a kaja!  /7%

2009. Május 28. - 16:17:48
Válasz #16186
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%
Bocsi, de el sem olvastalak előtte...


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 16:19:04
Válasz #16187

B1ll4

Vendég
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%
Bocsi, de el sem olvastalak előtte...


 ****:)))

Tényleg töröljetek ! El sem olvasod ....  :'( :'( Egyszerűen kész vagyok !  :'( :'( ****:))) ****:)))

2009. Május 28. - 16:19:09
Válasz #16188
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Annyit füznék hozzá, hogy az izomépítés sokkal inkább a genetikától és a hormonszintektől függ...a fogyás már kevésbé. Ha megteszel mindent, de mégsem izmosodsz eléggé akkor az csak annyit jelent, hogy átlagos vagy akár átlag alatti genetikával rendelkezel.

Viszont ha megteszel mindent és mégsem formálódsz (fogysz) eléggé, akkor az már frankón vmilyen betegségre utalhat (hormonális, emésztőrendszeri, genetikai)...


Betegnek tartjátok magatokat? Nem? Akkor csak át kellene értelmezni a "megteszel mindent" fogalmát.  8-)


Vagy ha annyira nem fontos az egész, akkor meg felesleges nyafogni.


 ***))) ***)))) ****:)))

 ****:))))))

Persze itt már gondolom feltételezzük, hogy rendben van a kaja!  /7%
@:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 16:19:19
Válasz #16189
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%

Én már kitörőltelek a telefonomból is! ;D ;D ;D ;D

Nah most , az hogy átírtad a BÉLA nevet KISKÖCSÖG-re , az még nem jelenti azt , hogy töröltél :D

Reménytelen testűt írtam át (amúgy a neved már magában vicc .....Béla???  ;D ;D ;D ;D), Koxirigy ribancra! Łł= Łł= Łł= Łł=

2009. Május 28. - 16:19:38
Válasz #16190
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Annyit füznék hozzá, hogy az izomépítés sokkal inkább a genetikától és a hormonszintektől függ...a fogyás már kevésbé. Ha megteszel mindent, de mégsem izmosodsz eléggé akkor az csak annyit jelent, hogy átlagos vagy akár átlag alatti genetikával rendelkezel.

Viszont ha megteszel mindent és mégsem formálódsz (fogysz) eléggé, akkor az már frankón vmilyen betegségre utalhat (hormonális, emésztőrendszeri, genetikai)...


Betegnek tartjátok magatokat? Nem? Akkor csak át kellene értelmezni a "megteszel mindent" fogalmát.  8-)


Vagy ha annyira nem fontos az egész, akkor meg felesleges nyafogni.


 ***))) ***)))) ****:)))

 ****:))))))

Persze itt már gondolom feltételezzük, hogy rendben van a kaja!  /7%
@:-)

 ;-oo-;

2009. Május 28. - 16:20:03
Válasz #16191
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%
Bocsi, de el sem olvastalak előtte...


 ****:)))

Tényleg töröljetek ! El sem olvasod ....  :'( :'( Egyszerűen kész vagyok !  :'( :'( ****:))) ****:)))
Béla elviszlek már moziba vagy vmi csaki nyugi!

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 16:20:34
Válasz #16192
Nem elérhető

fastor


el beszélünk egymás mellett szerintem :-} de mindegy ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 16:20:54
Válasz #16193
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Béla, le kéne állni a cuccról  ;D

2009. Május 28. - 16:21:17
Válasz #16194
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
el beszélünk egymás mellett szerintem :-} de mindegy ;D

nem beszélünk el egymás mellett, hidd el!  ;)

2009. Május 28. - 16:21:46
Válasz #16195

B1ll4

Vendég
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%
Bocsi, de el sem olvastalak előtte...


 ****:)))

Tényleg töröljetek ! El sem olvasod ....  :'( :'( Egyszerűen kész vagyok !  :'( :'( ****:))) ****:)))
Béla elviszlek már moziba vagy vmi csaki nyugi!

 :D

Az a poén , hogy mi is voltunk (vagyunk is) nádszálvékony animál állatok ! Valahogy mégis elkezdtünk háááúúsosodni  , pl egy tockon2 pajtást tudnék megemlíteni , aki mosta a hátát és habzott a hasa kb ...  :-){

2009. Május 28. - 16:21:49
Válasz #16196
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%
Bocsi, de el sem olvastalak előtte...


 ****:)))

Tényleg töröljetek ! El sem olvasod ....  :'( :'( Egyszerűen kész vagyok !  :'( :'( ****:))) ****:)))
Béla elviszlek már moziba vagy vmi csaki nyugi!

 :D

Hagyjad a szarba Steve! Nem jó a Béla annyira, az enyém sem fért a szájába, nem hogy a tied! ;D  Tehát mozit meg sem ér! O0

2009. Május 28. - 16:21:57
Válasz #16197
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
el beszélünk egymás mellett szerintem :-} de mindegy ;D
Ha ennél meg edzenél már min. 90 kg lennél szerintem.


 ***))) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 16:22:41
Válasz #16198
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem meg mindenkinek a magánügye, hogy hogy' eszik :D
...meg a gyógyszerészéé, ill. a kezelőorvosáé ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

...amíg nem publikban sírbe ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 16:23:47
Válasz #16199

B1ll4

Vendég
Béla, le kéne állni a cuccról  ;D

Elmész te a picsába , de jót röhögtem ! :D

Akkor szombaton izé 50 propi , 40 wini , igen és a többi . Akkor ahogy megbeszéltük Prod , oké ?  ::)