2024. Október 06. - 16:26:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992937 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2009. Május 28. - 14:32:44
Válasz #16170
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.


Azért annyira nem sajnállak,ha nem baj. Minden férfi hasra hízik,ez tény,ezzel nem vagy egyedül.
Sztem te elég erősen a közép mezőnyben vagy. Nem vagy vékony típus,aki nem tud hízni,de annyira nem is vagy hízékony,viszont tömeget (izmot) könnyen szerzel. Nálad tényleg a java a hozzávetőlegesen jó kajáláson múlik.  ;)

Jó akkor abbahagyom a körömpörköltett

2009. Május 28. - 14:34:54
Válasz #16171
Nem elérhető

hopika


God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.


Azért annyira nem sajnállak,ha nem baj. Minden férfi hasra hízik,ez tény,ezzel nem vagy egyedül.
Sztem te elég erősen a közép mezőnyben vagy. Nem vagy vékony típus,aki nem tud hízni,de annyira nem is vagy hízékony,viszont tömeget (izmot) könnyen szerzel. Nálad tényleg a java a hozzávetőlegesen jó kajáláson múlik.  ;)

Jó akkor abbahagyom a körömpörköltett

Erről jut eszembe:ebédre zúzapörköltet ettem egy minimális főtt krumplival...jót tesz a diétámnak,de leszarom:nem készülök sehová és egy nap egy ilyen becsúszhat...főleg,hogy imádom-valamint egy mell-hát edzés előtt nem is képvisel jelentős energia többletet...Szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 14:38:31
Válasz #16172
Nem elérhető

George


God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.


Azért annyira nem sajnállak,ha nem baj. Minden férfi hasra hízik,ez tény,ezzel nem vagy egyedül.
Sztem te elég erősen a közép mezőnyben vagy. Nem vagy vékony típus,aki nem tud hízni,de annyira nem is vagy hízékony,viszont tömeget (izmot) könnyen szerzel. Nálad tényleg a java a hozzávetőlegesen jó kajáláson múlik.  ;)

Jó akkor abbahagyom a körömpörköltett
Le vagy baszva apa, viszlát :laugh:

2009. Május 28. - 15:34:22
Válasz #16173
Nem elérhető

Cressler


Hogyan növesztik az emberek ezeket a pajszerokat???
Nem értem...nekem mindig csak összemegy.
Egyszer értem el a 47-et,azóta haldoklás van... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Nem tudom, de ahogy megtudom, megosztom veled  ;) Nekem is csak 48-as  ****)

Sose értettem eme problémátokat . Most kit csapjunk be ? Jó a zsíros vizes 50-es , vagy a szárazabb , mocskos eres érett 40-es ? Ez lehetne egy költői kérdés is akár ...

Persze nyomjátok ahogy csak tudjátok !

Senkit nem akarok becsapni Bélám:
Ami nekem kell az egy 46-os eres kalapács a mostani helyére...most ha viszonylag le van pucolva,akkor egy 43 körüli kitellik belőle...Nem olyan sok a 3 cm és lehet,hogy tudom is a megoldást.Mivel a bicepszem egész jó(elnézést,de szerintem nem rossz formailag)a tricepszet kell megtolni...
Kövezzetek meg,ha rosszul látnám a dolgot...
Uff!
 ;-oo-;

Dehogyis , teljesen jó a felfogás ! Mindenki magánügye mit csinál magával , csak jobb érzés úgy edzeni , hogy dagad az ér rajtad , szárazabb vagy stb stb ... meg jobb ilyen bőrben szaladgálni !

Kinek mi... nekem pl mindig is motiválóbbak voltak a bazi nagy strongmenek (a kisebb pocakúak :) ), a nagyobb pankrátorok , vagy akár a Voevoda féle szkanderesek mint a kisebb de szálkásabb atléták, fitnessesek.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 15:39:10
Válasz #16174
Nem elérhető

fastor


én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 15:40:01
Válasz #16175
Nem elérhető

hopika


én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

Honnan??? ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 15:40:31
Válasz #16176
Nem elérhető

fastor


én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

Honnan??? ***)))
húsból !+"%
ez kimaradt az írásomból ;D
köszi Hopi ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 15:49:01
Válasz #16177
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

ezzel meg van oldva a rejtély!  ;)

2009. Május 28. - 16:00:34
Válasz #16178
Nem elérhető

fastor


én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

ezzel meg van oldva a rejtély!  ;)
de ehhez mindkettönkek elég, egy vagy két alkalom, vagy nap, ami bárkinek becsúszhat, én erre értettem ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 28. - 16:07:49
Válasz #16179
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

ezzel meg van oldva a rejtély!  ;)
de ehhez mindkettönkek elég, egy vagy két alkalom, vagy nap, ami bárkinek becsúszhat, én erre értettem ;)

fastor, nem akarok vitázni ez ügyben...semmi értelme. A jó kajára jól reagálsz, a szarra szarul! Ez ilyen egyszerű! Ha jól akarsz kinézni, jól kajálsz, ha nem nem! Senki nem kényszerit senkit, hogy hogyan kajáljon. Mindenkinek a céljai szerint kell belőni a kaját, az edzést, tápkieget...stb. Nem ráfogni a genetikára a nem éppen jó kajálást!  ;) Ennyi! És mégegyszer leirom, ezzel nem azt mondom, hogy a genetikának semmi köze hozzá...de mielőtt ezt mondjuk,nézzük már át a kajálást...

2009. Május 28. - 16:10:46
Válasz #16180

B1ll4

Vendég
én egyetértek Goddal, szerintem kurvára a genetika dönti el, hogy egy adott ember hogy reagál a kajára!
God zsírosodik, ha nem jól eszik, én méretben megyek össze ;D
ha egy jól kajálok ( ami  azért ritka, ezért vagyok ilyen szar pici) és utánna egy napig nem eszek eleget, vagy ilyesmi, rögtön lemegy rólam 3-4 kiló ;D
ennyi ;D

ezzel meg van oldva a rejtély!  ;)
de ehhez mindkettönkek elég, egy vagy két alkalom, vagy nap, ami bárkinek becsúszhat, én erre értettem ;)

fastor, nem akarok vitázni ez ügyben...semmi értelme. A jó kajára jól reagálsz, a szarra szarul! Ez ilyen egyszerű! Ha jól akarsz kinézni, jól kajálsz, ha nem nem! Senki nem kényszerit senkit, hogy hogyan kajáljon. Mindenkinek a céljai szerint kell belőni a kaját, az edzést, tápkieget...stb. Nem ráfogni a genetikára a nem éppen jó kajálást!  ;) Ennyi! És mégegyszer leirom, ezzel nem azt mondom, hogy a genetikának semmi köze hozzá...de mielőtt ezt mondjuk,nézzük már át a kajálást...

Balu a szócsövem ! :D

Mindenki a céljainak megfelelően csinálja a dolgait ... sokan leírták már itt , hogy de szeretnék ilyet , de szeretnék olyat . Akkor nem síránkozni kell hanem csinálni , ha meg nem ez a célod akkor nem kell megsanyargatni magad , meg mindenáron testépítő vagyok ... mert ez nem erről szól . Mint ahogy Balu is leírta , semmi sem kötelező , semmi sincs ráeröltetve senkire ! ;-oo-;

2009. Május 28. - 16:12:40
Válasz #16181
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Annyit füznék hozzá, hogy az izomépítés sokkal inkább a genetikától és a hormonszintektől függ...a fogyás már kevésbé. Ha megteszel mindent, de mégsem izmosodsz eléggé akkor az csak annyit jelent, hogy átlagos vagy akár átlag alatti genetikával rendelkezel.

Viszont ha megteszel mindent és mégsem formálódsz (fogysz) eléggé, akkor az már frankón vmilyen betegségre utalhat (hormonális, emésztőrendszeri, genetikai)...


Betegnek tartjátok magatokat? Nem? Akkor csak át kellene értelmezni a "megteszel mindent" fogalmát.  8-)


Vagy ha annyira nem fontos az egész, akkor meg felesleges nyafogni.


 ***))) ***)))) ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 28. - 16:13:36
Válasz #16182

B1ll4

Vendég
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%

2009. Május 28. - 16:16:36
Válasz #16183
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%

Én már kitörőltelek a telefonomból is! ;D ;D ;D ;D

2009. Május 28. - 16:17:24
Válasz #16184

B1ll4

Vendég
Te most utánzol engem ? :D Szállj már le rólam ! Steve , töröljetek kérlek , nem bírom már ! :D :D :D  !+"%

Én már kitörőltelek a telefonomból is! ;D ;D ;D ;D

Nah most , az hogy átírtad a BÉLA nevet KISKÖCSÖG-re , az még nem jelenti azt , hogy töröltél :D