2024. Október 06. - 16:27:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992943 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2009. Május 28. - 13:09:06
Válasz #16155
Nem elérhető

George


Nekem anélkül is jobb érzés, hogy nem dagad a karom és nem vagyok eres, az élet nem csak erről szól... ***)))
:D ****:)))))) E63 AMG, teljesen megértelek ****:)))

2009. Május 28. - 13:12:52
Válasz #16156
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nekem anélkül is jobb érzés, hogy nem dagad a karom és nem vagyok eres, az élet nem csak erről szól... ***)))
:D ****:)))))) E63 AMG, teljesen megértelek ****:)))

Na ugye  !+"% :D

2009. Május 28. - 13:15:41
Válasz #16157
Nem elérhető

Szandi


Ez itt off  ****:))) ****:))) ****:))) ráadásul hülye kérdés ,de azért megkérdem, hogy szerintetek a zabpehelylisztet lehet a zabpehellyel egyenértékű táplálékként fogyasztani?Mármint pl tejjel.

Csirke panírozásához kurva jó , de inkább arra meg a rizslisztet használom ... :D

Abszolút nem egyenértékű ... de az ötlet nem rossz !  ;-oo-;
Akkor megnézem még  különbséget.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Május 28. - 13:17:40
Válasz #16158
Nem elérhető

George


Nekem anélkül is jobb érzés, hogy nem dagad a karom és nem vagyok eres, az élet nem csak erről szól... ***)))
:D ****:)))))) E63 AMG, teljesen megértelek ****:)))

Na ugye  !+"% :D
Abban nem számít, hogy mekkora a karod :D Ha meg jó nagy, akkor mindenki leszarja, hogy eres-e vagy nem ;D Erről mindig az jut az eszembe, mikor két ismerősöm dumált a fősuli edzőtermében. Az egyik egy romszáraz(alkatilag is) eres-szálkás mindenhol srác, a másik egy kicsit alacsonyabb, "vizes", jó nagy mell, hát, kar, meg minden ami kell. A vékony gyerek nézegeti magát a tükörben, bordaközi izmok, erek a hasán, stb, aztán mutogatja a haverjának is. Az ránéz, megcsóválja a fejét, megcsapkodja a karját, majd így szól: "Úgyis mindenki csak EZT nézi ))=/ "  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 28. - 13:19:00
Válasz #16159
Nem elérhető

FirstLady


Ez itt off  ****:))) ****:))) ****:))) ráadásul hülye kérdés ,de azért megkérdem, hogy szerintetek a zabpehelylisztet lehet a zabpehellyel egyenértékű táplálékként fogyasztani?Mármint pl tejjel.
nem egyenértékű, jól mondja Billa, mert pl. a rostokat is tönkreteszi benne a darálás :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 13:21:51
Válasz #16160
Nem elérhető

Szandi


Ez itt off  ****:))) ****:))) ****:))) ráadásul hülye kérdés ,de azért megkérdem, hogy szerintetek a zabpehelylisztet lehet a zabpehellyel egyenértékű táplálékként fogyasztani?Mármint pl tejjel.
nem egyenértékű, jól mondja Billa, mert pl. a rostokat is tönkreteszi benne a darálás :)
köszi.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Május 28. - 13:23:37
Válasz #16161
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem anélkül is jobb érzés, hogy nem dagad a karom és nem vagyok eres, az élet nem csak erről szól... ***)))
:D ****:)))))) E63 AMG, teljesen megértelek ****:)))

Na ugye  !+"% :D
Abban nem számít, hogy mekkora a karod :D Ha meg jó nagy, akkor mindenki leszarja, hogy eres-e vagy nem ;D Erről mindig az jut az eszembe, mikor két ismerősöm dumált a fősuli edzőtermében. Az egyik egy romszáraz(alkatilag is) eres-szálkás mindenhol srác, a másik egy kicsit alacsonyabb, "vizes", jó nagy mell, hát, kar, meg minden ami kell. A vékony gyerek nézegeti magát a tükörben, bordaközi izmok, erek a hasán, stb, aztán mutogatja a haverjának is. Az ránéz, megcsóválja a fejét, megcsapkodja a karját, majd így szól: "Úgyis mindenki csak EZT nézi ))=/ "  ****:))) ****:))) ****:)))

Van olyan, akinek hosszú távon eres formát tartani nem lehet.. Egyszerűen képtelenség, mert elfogysz. Magamból kiindulva: a 32-es karomhoz is volt pocakom anno, most a 48-hoz is. Le tudok diétázni, le is megy valamennyire a pocak, de olyan jó sose lesz mint mondjuk Sztereónak. És ha el is érem, addigra az izomméretek lemennek a picsába, illetve hosszú távon tartani nem tudom, mert jön a zsír, ha picit nem figyelek oda, ennek a következménye hogy ugyanolyan fosul nézek ki, csak kisebb vagyok. Ezt láthattátok kécskén.

2009. Május 28. - 13:28:08
Válasz #16162
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.

2009. Május 28. - 13:31:08
Válasz #16163
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem meg ha jól bevan lőve a kaja, akkor meg lehet csinálni. Kérdés, hogy ki akarja mindig tartani azt a kaját, megéri-e nem elcsábulni. Ez meg már cél függő!

2009. Május 28. - 14:16:18
Válasz #16164
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem meg ha jól bevan lőve a kaja, akkor meg lehet csinálni. Kérdés, hogy ki akarja mindig tartani azt a kaját, megéri-e nem elcsábulni. Ez meg már cél függő!

Én már próbáltam sokmindent, de vagy elfogyok, vagy zsíros vagyok  :D (Vagy béna vagyok  :( )

2009. Május 28. - 14:16:36
Válasz #16165
Nem elérhető

God Vazzeg


God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.

Kösz  ;D

2009. Május 28. - 14:23:51
Válasz #16166
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem meg ha jól bevan lőve a kaja, akkor meg lehet csinálni. Kérdés, hogy ki akarja mindig tartani azt a kaját, megéri-e nem elcsábulni. Ez meg már cél függő!

Én már próbáltam sokmindent, de vagy elfogyok, vagy zsíros vagyok  :D (Vagy béna vagyok  :( )

Nem tudom, én hiszek abban, hogy akinek full jó az étkezése, az tud tartani tömegelés alatt is egy nagyon jó formát. Persze a gentika is bejátszik ez tény...de ha jó az étkezés, nincs csalás, esetleg megy a kardió tömegelés alatt is...kurva jó formát lehet tartani. Tudnék mondani példát innen a fórumról is, aki akkorát változott pár év alatt ennek köszönhetően, hogy hihetetlen!  ;)

2009. Május 28. - 14:25:34
Válasz #16167
Nem elérhető

hopika


God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.

Én sem vagyok egy genetikai csoda-sőt...,de az edzés és a normális kaja csodákra képes tényleg.
Nekem csak egy bajom van(a sok között):a CH nem a barátom...Viszont kibírok 2-3 hónapot is 50g körüli CH-val,ha kell...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 14:28:32
Válasz #16168
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A nap témája: Az online felhasználók listáját böngészi. ****:))))))

2009. Május 28. - 14:31:18
Válasz #16169

Zsuzsi

Vendég
God, sajnos én is a rossz genetikai tábort erősítem. Megtudom érteni.


Azért annyira nem sajnállak,ha nem baj. Minden férfi hasra hízik,ez tény,ezzel nem vagy egyedül.
Sztem te elég erősen a közép mezőnyben vagy. Nem vagy vékony típus,aki nem tud hízni,de annyira nem is vagy hízékony,viszont tömeget (izmot) könnyen szerzel. Nálad tényleg a java a hozzávetőlegesen jó kajáláson múlik.  ;)