2024. Október 07. - 00:49:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993447 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2009. Május 26. - 18:31:45
Válasz #16035

B1ll4

Vendég
Jó hogy valaki egészsége teljesen rendben van, örülj neki.  ****:))))))
 A fujató porokat meddig kell szedned? mit mondott rá a doki?  ;D

Ez egy hosszú történet ! Én Johnnynak szent fogadalmat teszek Szombaton négyszemközt ! A dokijaimnak már megtettem és ez lesz a járható út számomra ! Hosszútávon nekem dolgozik az idő !

Tolerálják ők nagyon , kiegészítők minden mennyiségben mehetnek ... sőőt ... ők is használnak sok mindent .. emberi józan ésszel felfogva mindent és karban tartva ! Nah tehát nincs más hátra mint előre !  ;-oo-; ;-oo-; @:-)

2009. Május 26. - 20:01:24
Válasz #16036
Nem elérhető

fastor


csak jó egészséget kívánok neked Béla, egy ilyen betegséget, a legnagyobb ellenségemnek nem kívánnál, te meg aztán távol vagy attól ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 26. - 21:11:27
Válasz #16037
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...


2009. Május 26. - 21:13:28
Válasz #16038
Nem elérhető

Boresz


Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...


vazz,én 5 év munkatábor után lennék ennyire száraz,  :-)!
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 26. - 21:13:38
Válasz #16039

SheHulk

Vendég
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

2009. Május 26. - 21:15:01
Válasz #16040
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

az sajnos sosenemlesz szerintem.  :'( Bár egyelőre szerény célokat tűztem ki...csak valami emberi forma elérése a cél...amire még van kb. 5-6 hetem.

2009. Május 26. - 21:16:07
Válasz #16041

SheHulk

Vendég
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

az sajnos sosenemlesz szerintem.  :'( Bár egyelőre szerény célokat tűztem ki...csak valami emberi forma elérése a cél...amire még van kb. 5-6 hetem.

ja mert most tök gáz vagy ***)))) ***)))) ***))))

2009. Május 26. - 21:17:17
Válasz #16042
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

az sajnos sosenemlesz szerintem.  :'( Bár egyelőre szerény célokat tűztem ki...csak valami emberi forma elérése a cél...amire még van kb. 5-6 hetem.

ja mert most tök gáz vagy ***)))) ***)))) ***))))

aha...én mindig igy látom...de tényleg.  ˝=/

2009. Május 26. - 21:17:53
Válasz #16043

SheHulk

Vendég
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



mókus... érted te..

akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

az sajnos sosenemlesz szerintem.  :'( Bár egyelőre szerény célokat tűztem ki...csak valami emberi forma elérése a cél...amire még van kb. 5-6 hetem.

ja mert most tök gáz vagy ***)))) ***)))) ***))))

aha...én mindig igy látom...de tényleg.  ˝=/

2009. Május 26. - 21:18:43
Válasz #16044
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...



mókus... érted te..

akkor most tényleg keresztszálkás a segged kölök?

az sajnos sosenemlesz szerintem.  :'( Bár egyelőre szerény célokat tűztem ki...csak valami emberi forma elérése a cél...amire még van kb. 5-6 hetem.

ja mert most tök gáz vagy ***)))) ***)))) ***))))

aha...én mindig igy látom...de tényleg.  ˝=/

nem volt egyszerű, de megtaláltam mit írtál...  ;D Aha, értem!  ;)

2009. Május 26. - 21:52:45
Válasz #16045

SheHulk

Vendég
jóéjtcakát..

2009. Május 26. - 21:56:33
Válasz #16046
Nem elérhető

Boresz


jóéjtcakát..
jócaka, én is huzok ,mert itt recseg az ég,de szó szerint, lelövök minden villanyos kütyüt mielőtt a fentiek teszik meg
pápá nektek  /:-) /:-)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 27. - 01:58:25
Válasz #16047
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most aztán jól betöltök párolt csirkemellel!

 ****:)))))) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 27. - 02:00:58
Válasz #16048
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mivel Prod is nyomott egy képet, gondoltam ismét jelentekezem én is egy kis helyzetjelentéssel. Bár a kutyát nem érdekli gondolom.  ;D

35. nap...


Vegyél vissza a növelő hormonból!  **:))))*

 ;D


Király a forma!!!  ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 27. - 02:30:18
Válasz #16049
Nem elérhető

Jordan


Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

Gratula B1ll4!  @:-)
Foleg hogy en tudom mennyi szurit meg tablettat beszedsz egy nap, es ezek utan minden tokeletes?!  8-} :-O  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)