2024. Október 07. - 00:42:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993420 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Május 26. - 07:25:32
Válasz #16020
Nem elérhető

hopika


Én azt csinálom...
10.30-ig meg kell csinálnom egy rohadt bonyolult szerződést,mert 11-kor indulnom kell Derecskére egy temetésre...
Ki is szállok a társalgásból.
Pá!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 26. - 08:07:29
Válasz #16021

SheHulk

Vendég
 ;D ;D ;D Tegnap kibicsaklott a hülyejkujjam.. Nyomorék vagyok.. ;D ;D ;D Megyek edzeni.. Jó reggelt akkor is ha nem.. ;D ;D ;D

2009. Május 26. - 08:14:03
Válasz #16022
Nem elérhető

FirstLady


;D ;D ;D Tegnap kibicsaklott a hülyejkujjam.. Nyomorék vagyok.. ;D ;D ;D Megyek edzeni.. Jó reggelt akkor is ha nem.. ;D ;D ;D
wááá, az jó lehetett.. kitartást ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 08:14:36
Válasz #16023

SheHulk

Vendég
vicsorgok ;D ;D ;D nem mosolygok  ;D ;D ;D

2009. Május 26. - 08:18:43
Válasz #16024
Nem elérhető

FirstLady


vicsorgok ;D ;D ;D nem mosolygok  ;D ;D ;D
azt elhiszem... nekem meg elfogyott a zabom, és zabkorpát raktam a turmixba... finom ˝=/ :---- ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 14:52:38
Válasz #16025

SheHulk

Vendég
Szerintem kőne egy topic amibe rettentően jó nyáálas és elcseszett retro ill. nem retro hanem őskori zenéket pakolhatunk a jókkal együtt.. Mit szóltok?
http://www.youtube.com/watch?v=bEk_W9MVJlw&feature=PlayList&p=52ADCD3EC1F29500&index=8
pl.. ;D
az elmebetegeknek mint én.. mert vannak @:-)

2009. Május 26. - 15:28:01
Válasz #16026

csery

Vendég
Szent szar milyen meleg van... a kisboltba akcios volt a konzervtonhal,,,nálunk.juppi

2009. Május 26. - 17:43:09
Válasz #16027

B1ll4

Vendég
Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

2009. Május 26. - 17:46:46
Válasz #16028
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

Jó ilyet hallani, csak így tovább Szaros  @:-)  ;-oo-;

2009. Május 26. - 17:47:23
Válasz #16029

SheHulk

Vendég
Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

szeressed az egészséges kis testedet!!!

2009. Május 26. - 17:48:46
Válasz #16030
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)


 :-):-):: :-)! :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 26. - 18:10:12
Válasz #16031
Nem elérhető

AtomAnti


Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

 @:-) @:-) @:-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 26. - 18:12:40
Válasz #16032
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem sok embert érint őszintén gondolom a dolog , de azért mondom számomra egy igen kedves hírt !

Az összes hormon értékem a mai pesti fasszopás után  TÖKÉLETES , ultrahang semmi elváltozást nem mutatott ki ! Immáron lassan 2 éve , hogy újjászülettem ! Nem kéne Béla ezt hosszútávon elbaszni...  **:))))* **:))))* ***)))) /:-)

Béla, lehet, hogy tényleg nem sok embert érint őszintén a dolog, de ez akkor is egy nagyon jó hir!  ****:))))))

Vigyázz magadra továbbra is!  ;-oo-;

2009. Május 26. - 18:21:28
Válasz #16033
Nem elérhető

mushroom


Mi? tök egészséges vagy, minden tökéletes, hát mikor ereszd rá, ha nem most?! ;D
Jólvan csak viccelek, örülünk, hogy jók az értékeid, valóban nem szabad ezt elbaszni.

2009. Május 26. - 18:29:27
Válasz #16034
Nem elérhető

Boresz


Jó hogy valaki egészsége teljesen rendben van, örülj neki.  ****:))))))
 A fujató porokat meddig kell szedned? mit mondott rá a doki?  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság