2024. Szeptember 29. - 13:25:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988431 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2008. Február 10. - 20:56:58
Válasz #900
Nem elérhető

George


Zene nekem is alap, csak már nem csinálom. Inkább kissé változatosabb lett a zenei ízlésem. Na jó, nem mindenki megy úgy ált. isk. 7. osztályos kirándulásra, hogy Cannibal Corpse meg Napalm Death van betárazva a walkmanbe @-o

2008. Február 10. - 23:44:15
Válasz #901
Nem elérhető

pókerarc


Ehhez mit szóltok?Mostmár lehet Flex cipőt is hordani :D

2008. Február 10. - 23:45:10
Válasz #902
Nem elérhető

pókerarc



2008. Február 10. - 23:52:16
Válasz #903
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Február 11. - 06:24:19
Válasz #904
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 12. - 22:47:28
Válasz #905
Nem elérhető

BrianB


Nem tudom ide való-e, de most lett vége a nagy fosásnak :-/], és az István 90 kg-t dobott le asszem 22 hét alatt. Az elég komoly. Lejárt hozzánk párszor edzeni, és beszélgettünk (cardio közben @:-))) , hát egy nagyon kemény sportember, nem is értem, hogy hízott el ennyire (198kg :-O). Mindenesetre max respect! Erre nem sokan képesek. :-){ Egy-két hájfejű ilyenkor átgondolhatná az életét  ::)

2008. Február 12. - 22:49:06
Válasz #906
Nem elérhető

AnitaH


Nem tudom ide való-e, de most lett vége a nagy fosásnak :-/], és az István 90 kg-t dobott le asszem 22 hét alatt. Az elég komoly. Lejárt hozzánk párszor edzeni, és beszélgettünk (cardio közben @:-))) , hát egy nagyon kemény sportember, nem is értem, hogy hízott el ennyire (198kg :-O). Mindenesetre max respect! Erre nem sokan képesek. :-){ Egy-két hájfejű ilyenkor átgondolhatná az életét  ::)
:-O :-){

2008. Február 12. - 22:50:57
Válasz #907
Nem elérhető

parrre


Nem tudom ide való-e, de most lett vége a nagy fosásnak :-/], és az István 90 kg-t dobott le asszem 22 hét alatt. Az elég komoly. Lejárt hozzánk párszor edzeni, és beszélgettünk (cardio közben @:-))) , hát egy nagyon kemény sportember, nem is értem, hogy hízott el ennyire (198kg :-O). Mindenesetre max respect! Erre nem sokan képesek. :-){ Egy-két hájfejű ilyenkor átgondolhatná az életét  ::)

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::    :-)! :-)! :-){


2008. Február 12. - 22:51:14
Válasz #908
Nem elérhető

George


Gratulálok a Nagy Fogyás műsor győztesének! Több mint 90 kg minusz, nem semmi. Külön köszönet neki azért, hogy sikerült bebizonyítani most sok-sok átlagembernek, hogy nem a média által pumpált "sztáredző" módszerének volt köszönhető, mert akkor mostmár nem lenne megállás a hülyeségnek. Ja, és Zsolti lenyúlta a Norbi könyvemet  ;D

2008. Február 12. - 22:51:33
Válasz #909
Nem elérhető

Jordan


Nem tudom ide való-e, de most lett vége a nagy fosásnak :-/], és az István 90 kg-t dobott le asszem 22 hét alatt. Az elég komoly. Lejárt hozzánk párszor edzeni, és beszélgettünk (cardio közben @:-))) , hát egy nagyon kemény sportember, nem is értem, hogy hízott el ennyire (198kg :-O). Mindenesetre max respect! Erre nem sokan képesek. :-){ Egy-két hájfejű ilyenkor átgondolhatná az életét  ::)

Remélem hogy meg is tudja tartani, esetleg még ebből is e tud adni majd.
Ilyenkor az emberek hajlamosak a "fogyókúra" útán mégjobban elhízni,
kívánom neki hogy ő ne járjon így.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 12. - 22:53:33
Válasz #910
Nem elérhető

BrianB


Gratulálok a Nagy Fogyás műsor győztesének! Több mint 90 kg minusz, nem semmi. Külön köszönet neki azért, hogy sikerült bebizonyítani most sok-sok átlagembernek, hogy nem a média által pumpált "sztáredző" módszerének volt köszönhető, mert akkor mostmár nem lenne megállás a hülyeségnek. Ja, és Zsolti lenyúlta a Norbi könyvemet  ;D
Ja, igen ezt elfelejtettem. Nem tudom ki látta,de a kis buzernyáknak a fejét látnotok kellett volna. Már ezért megérte megnézni ))=/ ;D &5*

2008. Február 12. - 22:55:37
Válasz #911
Nem elérhető

parrre


Mondjuk a dologhoz hozzátartozik hogy 1-2 versenyző nem tűnt "húde egészségesnek". Azért heti átlag 4 kiló elég húzós.
A Bogi viszont  <3! <3! <3! <3! <3!


2008. Február 12. - 22:57:42
Válasz #912
Nem elérhető

Cressler


Nem tudom ide való-e, de most lett vége a nagy fosásnak :-/], és az István 90 kg-t dobott le asszem 22 hét alatt. Az elég komoly. Lejárt hozzánk párszor edzeni, és beszélgettünk (cardio közben @:-))) , hát egy nagyon kemény sportember, nem is értem, hogy hízott el ennyire (198kg :-O). Mindenesetre max respect! Erre nem sokan képesek. :-){ Egy-két hájfejű ilyenkor átgondolhatná az életét  ::)

Én is néztem a döntőt nem egyszerű amit csinált. BElegondolva nagyjából annyit adott le mint ahány kg én vagyok  :o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 23:00:14
Válasz #913
Nem elérhető

pókerarc


Gratulálok a Nagy Fogyás műsor győztesének! Több mint 90 kg minusz, nem semmi. Külön köszönet neki azért, hogy sikerült bebizonyítani most sok-sok átlagembernek, hogy nem a média által pumpált "sztáredző" módszerének volt köszönhető, mert akkor mostmár nem lenne megállás a hülyeségnek. Ja, és Zsolti lenyúlta a Norbi könyvemet  ;D
Ja, igen ezt elfelejtettem. Nem tudom ki látta,de a kis buzernyáknak a fejét látnotok kellett volna. Már ezért megérte megnézni ))=/ ;D &5*
Mi is néztük a fejét... ;D muhaha :-OO
Meg valami gáz is lehetett,mert érdekes lett a vége.
Na de tényleg nagy gratula a győztesnek! @:-)

2008. Február 13. - 08:02:15
Válasz #914
Nem elérhető

zotja


érdekes h mostani mérlegelésnél nem vetkőztek.... sztem megkellett volna mutatni az embereknek milyen is az ha vki ennyit fogy....  8-}  0o0o0