2024. Szeptember 28. - 13:18:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987526 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. November 06. - 14:04:46
Válasz #8370
Nem elérhető

FirstLady


azért ne essünk át a ló másik oldalára, mert pl. az időskori magasvérnyomást csak gyógyszerrel lehet megoldani... a véralvadási problémák se egyszerűek....
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 14:13:00
Válasz #8371
Nem elérhető

fastor


azért ne essünk át a ló másik oldalára, mert pl. az időskori magasvérnyomást csak gyógyszerrel lehet megoldani... a véralvadási problémák se egyszerűek....
ok bocsi

más téma

http://nol.hu/belfold/tobb_szaz_embert_megmozgato_provokaciok_a_belvarosban

és én erröl lemaradtam ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 06. - 15:44:59
Válasz #8372
Nem elérhető

FirstLady


Hálisten' én is  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 16:11:13
Válasz #8373
Nem elérhető

fastor


Hálisten' én is  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
pedig jó dolgok ezek ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 06. - 16:15:32
Válasz #8374
Nem elérhető

FirstLady


Hálisten' én is  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
pedig jó dolgok ezek ;D
hát figy, én is adhatok neked utasításokat, ha erre vágysz :D :D :D
Kezdjük egy egyszerű feladattal, menj be a westendbe, és vegyél nekem ajándékba egy 36-os Sebastiano hosszúszárú, tűsarkú, fekete nőiveszkót  ****:))) ****:))) ****:)))
Szólj, ha kész, mondom a következőt  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 16:17:35
Válasz #8375

B1ll4

Vendég
Hálisten' én is  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
pedig jó dolgok ezek ;D
hát figy, én is adhatok neked utasításokat, ha erre vágysz :D :D :D
Kezdjük egy egyszerű feladattal, menj be a westendbe, és vegyél nekem ajándékba egy 36-os Sebastiano hosszúszárú, tűsarkú, fekete nőiveszkót  ****:))) ****:))) ****:)))
Szólj, ha kész, mondom a következőt  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

A kis hableányos rákocska így felcsövelt ?  !+"% !+"%

2008. November 06. - 16:20:47
Válasz #8376
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 06. - 21:10:15
Válasz #8377
Nem elérhető

Cressler


baszki eltűnt az utolsó 2 hsz-em  ***))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 06. - 21:11:30
Válasz #8378
Nem elérhető

FirstLady


baszki eltűnt az utolsó 2 hsz-em  ***))))
asszem nem a csodás női keblekhez kapcsolódott ***)))) 8-) De látod, egyből meglett a csettopic ****) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
büszke vagyok rád  ****:)))))) 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 21:14:52
Válasz #8379
Nem elérhető

Cressler


baszki eltűnt az utolsó 2 hsz-em  ***))))
asszem nem a csodás női keblekhez kapcsolódott ***)))) 8-) De látod, egyből meglett a csettopic ****) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
büszke vagyok rád  ****:)))))) 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
asszem nem csak az a 2 ami nem oda kapcsolódik  8-}
meg amúgyis mieza a ráblóból lesz a legjobb pandúr móka  8-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 06. - 21:15:03
Válasz #8380
Nem elérhető

Gabe


baszki eltűnt az utolsó 2 hsz-em  ***))))
nem offolhat mindenki  ***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 06. - 21:23:50
Válasz #8381
Nem elérhető

FirstLady


Egy ideje már tartott az offolás, azt hittem, hogy majd feltűnik előbb-utóbb... vártam-vártam-vártam, aztán kértem, hogy ha lehet, itt folytassátok, aztán valahogy került oda két post egymás után, nem csodás női keblek témában...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 21:25:27
Válasz #8382

B1ll4

Vendég
Egy ideje már tartott az offolás, azt hittem, hogy majd feltűnik előbb-utóbb... vártam-vártam-vártam, aztán kértem, hogy ha lehet, itt folytassátok, aztán valahogy került oda két post egymás után, nem csodás női keblek témában...

Tááán férfi keblekről írtak ? ÉÉÉÉsssss te ezt kitörölted ? Mit fogok akkor nézni ?  !+"%

2008. November 06. - 21:29:13
Válasz #8383
Nem elérhető

Cressler


nyitom is az aláírásgyűjtés topicot  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 06. - 21:29:56
Válasz #8384
Nem elérhető

FirstLady


Egy ideje már tartott az offolás, azt hittem, hogy majd feltűnik előbb-utóbb... vártam-vártam-vártam, aztán kértem, hogy ha lehet, itt folytassátok, aztán valahogy került oda két post egymás után, nem csodás női keblek témában...

Tááán férfi keblekről írtak ? ÉÉÉÉsssss te ezt kitörölted ? Mit fogok akkor nézni ?  !+"%
Én azért jobban örülnék, ha női kebleket nézegetnél, de ha neked a férfi kell, hát akkor néz bele a testépítőpalik topicba, mi elfogadjuk a másságot  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady