2024. Szeptember 28. - 11:33:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987470 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2008. November 06. - 07:19:05
Válasz #8355
Nem elérhető

FirstLady


http://szkeptikus.blog.hu/2008/08/11/dr_lenkei_es_a_toleralhato_vitaminbeviteli_szintek


 :angry:
Na itt az indok:
"A Fővárosi Bíróság álláspontja szerint a felperesi készítmények magas hatóanyag-tartalma már betegségek megelőzését célozza, az emberi felhasználásra kerülő gyógyszerekről szóló 1998. évi XXV. törvény szerint azonban az ilyen készítmények már gyógyszernek minősülnek, így forgalomba hozatalukat is gyógyszerként kell engedélyeztetni."

Nem akarok összeesküvéselméleteket gyártani, de ezek szerint, ha nem leszel valamitől beteg, akkor az már a gyógyszerlobby privilégiuma... Óriási...
(Mondjuk sose ettem Lenkeit, nem is fogok, de szép kis történet, meg a cikk többi része nem is izgat... :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 07:52:25
Válasz #8356

Torony

Vendég
Egen, ezt a gondolatmenetet követve az egészséges életmód, normális táplálkozás is a betegségek megelőzését szolgálják. Ergo legyen receptköteles - és csak gyógyszertárban megvásárolható - minden, ami nem állati zsírból, cukorból meg fehér lisztből van.

Sőt mondok jobbat, fizessen kompenzációt a gyógyszergyáraknak az, aki az ún. egészséges életmódot folytatja, mert végülis ezáltal kár éri a gyógyszergyártókat, nem...? Hogy a medve ölelgesse meg mindet...

A bíróságoktól meg nem tudom, mit várunk, az AB leírta, hogy a teljesítményfokozó szereknek nincs egészségkárosító hatása és pont. Ezek után bármit el tudok képzelni.

2008. November 06. - 08:11:33
Válasz #8357
Nem elérhető

FirstLady


Az orvosnál:
- Jónapot doktorúr!
- Mi a panasza?
- Hááát, igazából semmi, receptért jöttem...
- De ha nincs semmi baja, akkor mit írjak fel?
- Fogamzásgátlót, duplacsokis intraprót, egy optiwoment, joint md-t, bcaa tablettát, és egy kilós glutamint legyen kedves...
- De nekem a legolcsóbbat kell ajánlanom, ezek pedig nem azok...
- Nem baj, jó lesz így... De lehetne, hogy a duplacsokis intrapróból kettőt írjon fel? ezek a receptek is egy hónapig érvényesek, ugye?
- Rendben
- Köszönöm, viszont látásra
- Viszlát!

A gyógyszertárban:
- Jónapot, ezeket kérem szépen!
- Nincs optiwomen, nem vinne helyette Centrumot?

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 08:19:36
Válasz #8358

Torony

Vendég
ja, meg kérek 6 kiló csirkemellfilét, két kiló brokkolit, két kiló sovány túrót, mi?

ez így nagyjából vicces is lehetne... ha mongyuk hirtelen, mágikus módon nem triplázódna meg mindennek az ára, ahogy patikában kezdik árusítani. Mer oké, hogy ezeket felíratod, csak amikor a patikában a listádra szongyák, hogy van minden raktáron, fáradjon a kasszához, 231.850.- forint lesz...

megnézed a fos vitaminokat a gyógyszertárban, ha a twilabos pakkom vitaminmennyiségét kéne bevinnem mongyuk egy centrumból, asszem kb 8x annyi lenne havonta, amit vitaminra költök.

2008. November 06. - 08:29:03
Válasz #8359
Nem elérhető

FirstLady


csak ápdételni kéne ezt a törvényt is...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 08:31:35
Válasz #8360

Torony

Vendég
szerintem a korrupt, gyógyszergyáraknak bepucsító döntéshozók fejét kellene ütemesen ütögetni egy vasbeton villanyoszlophoz.

2008. November 06. - 08:34:25
Válasz #8361
Nem elérhető

FirstLady


Viszont eszembe jutott valami...
A gyógyhatású készítmény ugyebár nem gyógyszer, ebből következően nem előzi meg a betegséget... akkor mi a viharnak szeggyük azokat a sz*rokat, merugye nem gyógyít bizonyítottan, és meg se előz?! ::)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 08:49:52
Válasz #8362
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. November 06. - 08:51:50
Válasz #8363

Torony

Vendég
God, én elhiszem, hogy  {-) de attól még a büdös kurv@ anyjukat :)

2008. November 06. - 09:15:36
Válasz #8364
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintem a korrupt, gyógyszergyáraknak bepucsító döntéshozók fejét kellene ütemesen ütögetni egy vasbeton villanyoszlophoz.
...Amiből szögek állnak ki.... >:D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 06. - 10:27:56
Válasz #8365
Nem elérhető

God Vazzeg


God, én elhiszem, hogy  {-) de attól még a büdös kurv@ anyjukat :)

Szerintem meg ezen kár idegeskedni, úgyse számít  8-)

2008. November 06. - 11:23:21
Válasz #8366
Nem elérhető

Johnnyx


http://szkeptikus.blog.hu/2008/08/11/dr_lenkei_es_a_toleralhato_vitaminbeviteli_szintek


 :angry:
Na itt az indok:
"A Fővárosi Bíróság álláspontja szerint a felperesi készítmények magas hatóanyag-tartalma már betegségek megelőzését célozza, az emberi felhasználásra kerülő gyógyszerekről szóló 1998. évi XXV. törvény szerint azonban az ilyen készítmények már gyógyszernek minősülnek, így forgalomba hozatalukat is gyógyszerként kell engedélyeztetni."

Nem akarok összeesküvéselméleteket gyártani, de ezek szerint, ha nem leszel valamitől beteg, akkor az már a gyógyszerlobby privilégiuma... Óriási...
(Mondjuk sose ettem Lenkeit, nem is fogok, de szép kis történet, meg a cikk többi része nem is izgat... :D )

Ez azért érdekes. Elmehetne külföldön reklám szövegnek: Magyarországon betiltották, mert megelőzi a betegségeket.  ****:))) ˝=/
Egyetek zabot!

2008. November 06. - 11:27:05
Válasz #8367
Nem elérhető

FirstLady


http://szkeptikus.blog.hu/2008/08/11/dr_lenkei_es_a_toleralhato_vitaminbeviteli_szintek


 :angry:
Na itt az indok:
"A Fővárosi Bíróság álláspontja szerint a felperesi készítmények magas hatóanyag-tartalma már betegségek megelőzését célozza, az emberi felhasználásra kerülő gyógyszerekről szóló 1998. évi XXV. törvény szerint azonban az ilyen készítmények már gyógyszernek minősülnek, így forgalomba hozatalukat is gyógyszerként kell engedélyeztetni."

Nem akarok összeesküvéselméleteket gyártani, de ezek szerint, ha nem leszel valamitől beteg, akkor az már a gyógyszerlobby privilégiuma... Óriási...
(Mondjuk sose ettem Lenkeit, nem is fogok, de szép kis történet, meg a cikk többi része nem is izgat... :D )

Ez azért érdekes. Elmehetne külföldön reklám szövegnek: Magyarországon betiltották, mert megelőzi a betegségeket.  ****:))) ˝=/
ahogy mondod :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 12:51:09
Válasz #8368

B1ll4

Vendég
Az a poén , hogy a dokim mesélt olyan storykat , sportdiplomácia , cégek közötti átfedések , egymás ütő jogszabályok ... itt példának hozta a Franciaország - Magyarország hozzáállását az élsporthoz ... amíg a világ világ lesz , ez a büdös életbe nem fog megváltozni .

Tényleg a jó k**** an***** .. bár csak léteznének eféle csodák !

Ami a kemény , múlthéten voltam mamámnál nézelődtem a gyógyszerei között mit tudnék ugyan lenyúlni tőle és elég keményen megakarják ölni szegényt ... a dokijával egyszer már összeugattam ezen , de szószerint idézném : Nekem ez elő van írva és szerződés köt mit kell ilyen esetben tennem ! Több kérdésem nem is volt ...

Furo , Betaloc és egyebek társaságában napi 0 kaja bevitel mellett egészen aranyos hozzáállás ez ...  :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ 8-}

2008. November 06. - 13:39:37
Válasz #8369
Nem elérhető

fastor


Az a poén , hogy a dokim mesélt olyan storykat , sportdiplomácia , cégek közötti átfedések , egymás ütő jogszabályok ... itt példának hozta a Franciaország - Magyarország hozzáállását az élsporthoz ... amíg a világ világ lesz , ez a büdös életbe nem fog megváltozni .

Tényleg a jó k**** an***** .. bár csak léteznének eféle csodák !

Ami a kemény , múlthéten voltam mamámnál nézelődtem a gyógyszerei között mit tudnék ugyan lenyúlni tőle és elég keményen megakarják ölni szegényt ... a dokijával egyszer már összeugattam ezen , de szószerint idézném : Nekem ez elő van írva és szerződés köt mit kell ilyen esetben tennem ! Több kérdésem nem is volt ...

Furo , Betaloc és egyebek társaságában napi 0 kaja bevitel mellett egészen aranyos hozzáállás ez ...  :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ 8-}
az én nagymamának is millió gyógyszert írtak már föl amit szednie kell, vitamint mégse ajánlottak, :-/-- vagy legalább hasonlót
magas vérnyomásra rögtön gyógyszer
alvadásra gyógyszer
nembaj hogy ezeket meg leht oldani anélkül is :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó