2024. Szeptember 28. - 11:29:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987455 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2008. November 04. - 21:48:28
Válasz #8340
Nem elérhető

Boresz


?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

szeretnék órias file-t elküldeni emilben,sem citrom,sem freemail nem hajlandó együttműködni,itt én elakadtam
gyors segítség kellene

 ?:-/ ?:-/ ?:-/
gmail?
valami nem emailcimhez kötődő dolgora gondoltam,mert a fogadó félnél fos a net(szakadozik),olyanra mint a képfeltöltés kéne,csak éppen 4MB dokumentumot kéne feltölteni valahová ahonnan le leheten szabadon szedni,és törölni ha eljutott a céljához ,létezik ilyen? nem FTP ha lehet

azért köszi ****)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 04. - 21:55:32
Válasz #8341
Nem elérhető

Gabe


regisztrálj egy ingyenes freeweb domaint pl.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 04. - 22:01:44
Válasz #8342
Nem elérhető

Boresz


regisztrálj egy ingyenes freeweb domaint pl.
biztos jót akarsz,de nemértek hozzá....micsináljak,hol?  ????... 

 :-Đ de k%"&@ körülményes dolog ez a levélküldés,törpölök rajta még ,biztos van egyszerű megoldása,csak az orrom előtt van,és ezért nem veszem észre,ha mégsem jöttem rá akkor még sikítok
kösz :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 04. - 22:09:32
Válasz #8343
Nem elérhető

fastor


mentsd el képként, és töltsd fel a www.képfeltöltés.hu ra ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 22:12:55
Válasz #8344
Nem elérhető

Boresz


mentsd el képként, és töltsd fel a www.képfeltöltés.hu ra ;)
majd 50 oldalt? ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 04. - 22:32:48
Válasz #8345

B1ll4

Vendég
Jokkesz , boldog szülinapot !

2008. November 04. - 22:42:19
Válasz #8346
Nem elérhető

fastor


mentsd el képként, és töltsd fel a www.képfeltöltés.hu ra ;)
majd 50 oldalt? ::)
bocsi !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 23:13:27
Válasz #8347
Nem elérhető

like.no.other


regisztrálj egy ingyenes freeweb domaint pl.
biztos jót akarsz,de nemértek hozzá....micsináljak,hol?  ????... 

 :-Đ de k%"&@ körülményes dolog ez a levélküldés,törpölök rajta még ,biztos van egyszerű megoldása,csak az orrom előtt van,és ezért nem veszem észre,ha mégsem jöttem rá akkor még sikítok
kösz :-){

MSN eleg egyszeru lenne. Ha ez nem jo latogass el pl. extra.hu, ingyenesen regisztralhatsz. Kapsz egy tarhelyet amihez itt pl. sajat fajlkezelo van. Ha beleptel ugye regisztralas utan, van egy olyan opcio, hogy tarhely. Ezutan kozepen Fajlkezelo (FTP) erre kattintva maris a tarhelyeden vagy ahol bal oldalt van egy olyan opcio, hogy fajl feltoltese, amit ugye sajatgeprol tallozol. Gondolom becsomagoltad az 50 oldalt, tehat ezutan mar csak feltoltod sajatgeprol majd dobsz egy linket es konnyen le tudjak tolteni. kicsit szajbaragos lett. :) ;D

2008. November 05. - 07:27:33
Válasz #8348
Nem elérhető

FirstLady


Jó reggelt mindenkinek!
Az USÁ-nak megválasztották az első színesbőrű elnökét! :)
Pedig hogy' csodálkoztam amikor megláttam a 24-ben, hogy színes bőr az elnök (Pres. David Palmer junó 8-) ), arra gondoltam, kíváncsi leszek, hogy a valóságban mikor történik meg... hát most, ráadásul nem kis fölénnyel győzött :D
Mondjuk nem kis melója lesz, sok év republikánus vezetés után lett demokrata elnök, plusz a válság ugyebár...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 05. - 07:43:03
Válasz #8349
Nem elérhető

Gabe


regisztrálj egy ingyenes freeweb domaint pl.
biztos jót akarsz,de nemértek hozzá....micsináljak,hol?  ????... 

 :-Đ de k%"&@ körülményes dolog ez a levélküldés,törpölök rajta még ,biztos van egyszerű megoldása,csak az orrom előtt van,és ezért nem veszem észre,ha mégsem jöttem rá akkor még sikítok
kösz :-){
freeweb.hu-n regisztrálsz, megadsz egy domain nevet, pl. a lesz, hogy boresz.fw.hu
ide fel tudod tölteni az anyagot, megadod a címet az ismerősnek, és simán webes felületen letölti.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 05. - 19:57:56
Válasz #8350
Nem elérhető

Boresz


regisztrálj egy ingyenes freeweb domaint pl.
biztos jót akarsz,de nemértek hozzá....micsináljak,hol?  ????... 

 :-Đ de k%"&@ körülményes dolog ez a levélküldés,törpölök rajta még ,biztos van egyszerű megoldása,csak az orrom előtt van,és ezért nem veszem észre,ha mégsem jöttem rá akkor még sikítok
kösz :-){

MSN eleg egyszeru lenne. Ha ez nem jo latogass el pl. extra.hu, ingyenesen regisztralhatsz. Kapsz egy tarhelyet amihez itt pl. sajat fajlkezelo van. Ha beleptel ugye regisztralas utan, van egy olyan opcio, hogy tarhely. Ezutan kozepen Fajlkezelo (FTP) erre kattintva maris a tarhelyeden vagy ahol bal oldalt van egy olyan opcio, hogy fajl feltoltese, amit ugye sajatgeprol tallozol. Gondolom becsomagoltad az 50 oldalt, tehat ezutan mar csak feltoltod sajatgeprol majd dobsz egy linket es konnyen le tudjak tolteni. kicsit szajbaragos lett. :) ;D
MSN-ott elvérzett ,hogy a túloldalon szakadozott a net

a gond megoldódott,kicsit körülményesen,de személyesen lett odaadva az illetőnek amit kellett,pendrive-on ;D
köszi az ötleteket mindenkinek ****:)))))) Łł=

u.i.:jó estét,gyenge volt itt a beszédkedv ahogyan észrevettem  ***)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 05. - 20:03:25
Válasz #8351
Nem elérhető

leopard22


Fastor!


Csak úgy naggyjábólkbmegközelítőlegvárhatóan mikor készül el a felirat?

2008. November 05. - 20:06:04
Válasz #8352
Nem elérhető

fastor


Fastor!


Csak úgy naggyjábólkbmegközelítőlegvárhatóan mikor készül el a felirat?
DEc 1 ig van a határidö, és tartom.
ha elöbb elkészül akkor Prodnál lessz ***))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 06. - 06:05:48
Válasz #8353
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jóóó Reggelt és boldog szülinapot Anitah!!!! @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

2008. November 06. - 06:59:44
Válasz #8354
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."