2024. Szeptember 28. - 01:27:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987093 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2008. November 01. - 18:52:05
Válasz #8205
Nem elérhető

FirstLady


Az a fura, hogy nekem sincs mindig hang, pl a netes videókon nem játszik nekem hangot, letöltött videónál meg van hang... :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 20:26:17
Válasz #8206
Nem elérhető

FirstLady


Mack csak el akarta terelni a figyelmet a többi topicról ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 20:28:17
Válasz #8207
Nem elérhető

mack


Mack csak el akarta terelni a figyelmet a többi topicról ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

felőlem offolhatunk más topikokbana Gaberol, nekem mindegy. Azt tudom hogy nem csak nekem van véleményem róla. Ezé nyitottam hogy ott lehet, ne eg yszakmaiba

2008. November 01. - 20:28:26
Válasz #8208
Nem elérhető

Takarító


Cincognak az egerek  ***))))

2008. November 01. - 20:29:08
Válasz #8209
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 20:31:30
Válasz #8210
Nem elérhető

God Vazzeg


Mack csak el akarta terelni a figyelmet a többi topicról ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

felőlem offolhatunk más topikokbana Gaberol, nekem mindegy. Azt tudom hogy nem csak nekem van véleményem róla. Ezé nyitottam hogy ott lehet, ne eg yszakmaiba


Itt jó helyen vagyunk szerintem. Másrészt én pl nem értem mi a baj Gabe fórumtárssal, többen is fújnak rá, ez világosan látszik, hogy miért, azt nem nagyon vágom, biztos mindenkinek meg van rá az oka. Nekem olyan műbalhé szagú ez inkább  :-}

(Valljátok be, hogy a válságról tereltek, és beáldozzátok Gabet  ****:))) ****:))) ****:))) )

2008. November 01. - 20:33:17
Válasz #8211
Nem elérhető

FirstLady


Válság?! nem lesz itt gáz, csak nehezebb lesz megélni ˝=/ :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 20:33:57
Válasz #8212
Nem elérhető

Takarító


Jön a karácsony  8-)

2008. November 01. - 20:34:15
Válasz #8213
Nem elérhető

Jordan


Minel tobbet irok annal kevesebb a hozzaszolasom!  :o :o :o
Lady, Hoher!
Nem tudtok valamit errol?  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 01. - 20:34:48
Válasz #8214
Nem elérhető

mack


Mack csak el akarta terelni a figyelmet a többi topicról ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

felőlem offolhatunk más topikokbana Gaberol, nekem mindegy. Azt tudom hogy nem csak nekem van véleményem róla. Ezé nyitottam hogy ott lehet, ne eg yszakmaiba


Itt jó helyen vagyunk szerintem. Másrészt én pl nem értem mi a baj Gabe fórumtárssal, többen is fújnak rá, ez világosan látszik, hogy miért, azt nem nagyon vágom, biztos mindenkinek meg van rá az oka. Nekem olyan műbalhé szagú ez inkább  :-}

(Valljátok be, hogy a válságról tereltek, és beáldozzátok Gabet  ****:))) ****:))) ****:))) )

igazad van, szombat este van, tele van atökünk(na jó a lédinek valami más) és azon tünődtem így celeb meg megasztár között hogy valakibe bele kéne kötni...rhhez jött a szlovák balhé meg a gazdasági probléma és kiborultunk. Megdelejeztem a többieket és most itt járunk. Mea culpa!

2008. November 01. - 20:36:11
Válasz #8215
Nem elérhető

mack


Minel tobbet irok annal kevesebb a hozzaszolasom!  :o :o :o
Lady, Hoher!
Nem tudtok valamit errol?  ::)


csinádd úgy hogy minden hszhez hozzádobsz valamit :D :D írjá egyfolytába  ;D

2008. November 01. - 20:36:47
Válasz #8216
Nem elérhető

God Vazzeg


Mack csak el akarta terelni a figyelmet a többi topicról ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

felőlem offolhatunk más topikokbana Gaberol, nekem mindegy. Azt tudom hogy nem csak nekem van véleményem róla. Ezé nyitottam hogy ott lehet, ne eg yszakmaiba


Itt jó helyen vagyunk szerintem. Másrészt én pl nem értem mi a baj Gabe fórumtárssal, többen is fújnak rá, ez világosan látszik, hogy miért, azt nem nagyon vágom, biztos mindenkinek meg van rá az oka. Nekem olyan műbalhé szagú ez inkább  :-}

(Valljátok be, hogy a válságról tereltek, és beáldozzátok Gabet  ****:))) ****:))) ****:))) )

igazad van, szombat este van, tele van atökünk(na jó a lédinek valami más) és azon tünődtem így celeb meg megasztár között hogy valakibe bele kéne kötni...rhhez jött a szlovák balhé meg a gazdasági probléma és kiborultunk. Megdelejeztem a többieket és most itt járunk. Mea culpa!

Na látod, ez mögé is lehetne egy csomó iróniát látni, de nem fog ugrani senki.. Ennyi  ****)

2008. November 01. - 20:37:25
Válasz #8217
Nem elérhető

Gabe


God!

ez úgy néz ki, hogy X úgy érzi megsértetted, ekkor elmondja ezt Y-nak és Z-nek, akik a barátai.
ezután szólnak mod-nak, hogy azémá' mégis Gabe bármit is ír, az sértő, meg milyen csúnya dolog.
Viszont, ha ők írják le ugyanezt, az nem az, sőt még vicces is.
Tök mindegy mit írok, a lényeg, hogy én írtam, ezért sértő!
tömören ennyi!  #:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 20:39:13
Válasz #8218
Nem elérhető

God Vazzeg


God!

ez úgy néz ki, hogy X úgy érzi megsértetted, ekkor elmondja ezt Y-nak és Z-nek, akik a barátai.
ezután szólnak mod-nak, hogy azémá' mégis Gabe bármit is ír, az sértő, meg milyen csúnya dolog.
Viszont, ha ők írják le ugyanezt, az nem az, sőt még vicces is.
Tök mindegy mit írok, a lényeg, hogy én írtam, ezért sértő!
tömören ennyi!  #:-)

Ez nagyon jól leír egy másik fórumot, ahova nem véletlenül nem írok.. Szerintem itt ne ez a szint legyen, bár én csak 1 vagyok, nem rajtam múlik  o:)

2008. November 01. - 20:39:48
Válasz #8219
Nem elérhető

mack


God!

ez úgy néz ki, hogy X úgy érzi megsértetted, ekkor elmondja ezt Y-nak és Z-nek, akik a barátai.
ezután szólnak mod-nak, hogy azémá' mégis Gabe bármit is ír, az sértő, meg milyen csúnya dolog.
Viszont, ha ők írják le ugyanezt, az nem az, sőt még vicces is.
Tök mindegy mit írok, a lényeg, hogy én írtam, ezért sértő!
tömören ennyi!  #:-)

hát nem te vag yaki irogat?  ;D én nem jelzek senkinek, megmondom a szemedbe hogy nem bírlak. Ennyi.