2024. Szeptember 28. - 01:17:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987056 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. November 01. - 14:59:06
Válasz #8190
Nem elérhető

mack


te lédy, az mégjobb lenne ha nemis ő meg én lennénk  afalon, akkor nemis nálunk lenne és nemis mi lennénk,...de akkor hogy jövök a képbe és kik lennének?

2008. November 01. - 15:00:43
Válasz #8191
Nem elérhető

FirstLady


te lédy, az mégjobb lenne ha nemis ő meg én lennénk  afalon, akkor nemis nálunk lenne és nemis mi lennénk,...de akkor hogy jövök a képbe és kik lennének?
naugye... ez a mátrix lényege ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Írd meg a forgatókönyvet, összehozlak jópénzé A producerrel, lefogatják, oszt csilliárdosok leszünk  ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 15:09:58
Válasz #8192
Nem elérhető

mack


te lédy, az mégjobb lenne ha nemis ő meg én lennénk  afalon, akkor nemis nálunk lenne és nemis mi lennénk,...de akkor hogy jövök a képbe és kik lennének?
naugye... ez a mátrix lényege ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Írd meg a forgatókönyvet, összehozlak jópénzé A producerrel, lefogatják, oszt csilliárdosok leszünk  ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))

...csak egy páracsepp csobbanása a padlón törti meg a csendet ami átjárja a nyirkos szobát, meredten állt és bámulta a képet a falon amin nem is ő van, viszont a nő sem az akit szeret és szerelmük gyümijét horda a szíve alatt....(ződ betűk csorognak lefele éppen) a szoba sem az ahol tegnap még a párnájába igazgatta a fejét. Megrémül...vajon hol vagyok? Kik lehetnek ezek? Talán az orákulum megadja a válaszokat a kérdéseimre? Vajon kiderül hogy én vagyok é a kiválasztott......stb  ;D még dolgozom rajta, maj összeülünk, megdumájjuk osz szpilberg kinyalhattya  ;D

2008. November 01. - 15:17:03
Válasz #8193
Nem elérhető

FirstLady


te lédy, az mégjobb lenne ha nemis ő meg én lennénk  afalon, akkor nemis nálunk lenne és nemis mi lennénk,...de akkor hogy jövök a képbe és kik lennének?
naugye... ez a mátrix lényege ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Írd meg a forgatókönyvet, összehozlak jópénzé A producerrel, lefogatják, oszt csilliárdosok leszünk  ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))

...csak egy páracsepp csobbanása a padlón törti meg a csendet ami átjárja a nyirkos szobát, meredten állt és bámulta a képet a falon amin nem is ő van, viszont a nő sem az akit szeret és szerelmük gyümijét horda a szíve alatt....(ződ betűk csorognak lefele éppen) a szoba sem az ahol tegnap még a párnájába igazgatta a fejét. Megrémül...vajon hol vagyok? Kik lehetnek ezek? Talán az orákulum megadja a válaszokat a kérdéseimre? Vajon kiderül hogy én vagyok é a kiválasztott......stb  ;D még dolgozom rajta, maj összeülünk, megdumájjuk osz szpilberg kinyalhattya  ;D
jó lesz az, de a többit ne add ki a kezedbő, nehogy elopják mások az ötletet  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 15:20:53
Válasz #8194
Nem elérhető

Boresz


Halihó.

Volna egy kérdésem.
A combhajlítón a bal lábam zsibbad mikor a munkavégézi fázis felén túlmegyek.(fekvő pad) Ez miért van? Már ez a második alkalom ha a láb edzéseket számolom.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 01. - 15:49:11
Válasz #8195
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mosta kaptam a hírt!
Magyar szurkolókat vertek a szlovák rendőrök, rengeteg a sulyos sérült
18:00-kor tüntetés a szlovák követség előtt.

2008. November 01. - 16:01:21
Válasz #8196
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
egy szurkoló életét vesztette

2008. November 01. - 16:02:38
Válasz #8197

B1ll4

Vendég
Zsuzsi , nem nyerte el a tetszésemet ez a zaba !  :----

2008. November 01. - 16:03:27
Válasz #8198

Zsuzsi

Vendég
egy szurkoló életét vesztette


Hihetetlen... :-/--

2008. November 01. - 16:03:47
Válasz #8199

Zsuzsi

Vendég
Zsuzsi , nem nyerte el a tetszésemet ez a zaba !  :----


Én szeretem.  ))=/
Az Uncle Bens-t mongtad,nem?

2008. November 01. - 16:05:47
Válasz #8200

B1ll4

Vendég
Azt , de ennek lófasz íze nincsen , csak ilyen hányinger utóíze :D

2008. November 01. - 16:49:22
Válasz #8201
Nem elérhető

AtomAnti


Valami számtechzseni segíthetne nekem mert újra kellett telepítenem a winowst most meg nincs hang a gépemen.
telepítem fel a drivert azt valami buzi hibaüzenetet ír ki   :'( :'( :'(
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 01. - 17:11:10
Válasz #8202
Nem elérhető

fastor


Valami számtechzseni segíthetne nekem mert újra kellett telepítenem a winowst most meg nincs hang a gépemen.
telepítem fel a drivert azt valami buzi hibaüzenetet ír ki   :'( :'( :'(
ATom, pontosan mit ír ki?
régen is ez a driver votl, ezen windows alatt?
az eszközkezelöben próbáld meg manuálisan feltelepíttetni a windowsal
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 01. - 17:18:12
Válasz #8203
Nem elérhető

mack


te lédy, az mégjobb lenne ha nemis ő meg én lennénk  afalon, akkor nemis nálunk lenne és nemis mi lennénk,...de akkor hogy jövök a képbe és kik lennének?
naugye... ez a mátrix lényege ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Írd meg a forgatókönyvet, összehozlak jópénzé A producerrel, lefogatják, oszt csilliárdosok leszünk  ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))

...csak egy páracsepp csobbanása a padlón törti meg a csendet ami átjárja a nyirkos szobát, meredten állt és bámulta a képet a falon amin nem is ő van, viszont a nő sem az akit szeret és szerelmük gyümijét horda a szíve alatt....(ződ betűk csorognak lefele éppen) a szoba sem az ahol tegnap még a párnájába igazgatta a fejét. Megrémül...vajon hol vagyok? Kik lehetnek ezek? Talán az orákulum megadja a válaszokat a kérdéseimre? Vajon kiderül hogy én vagyok é a kiválasztott......stb  ;D még dolgozom rajta, maj összeülünk, megdumájjuk osz szpilberg kinyalhattya  ;D
jó lesz az, de a többit ne add ki a kezedbő, nehogy elopják mások az ötletet  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

megmajd a hopiszuperrokksztárt  kell megkérni hogy komponájjon valami olyan cápásrettegtetős zenét  ;D

2008. November 01. - 17:21:32
Válasz #8204
Nem elérhető

mack


Valami számtechzseni segíthetne nekem mert újra kellett telepítenem a winowst most meg nincs hang a gépemen.
telepítem fel a drivert azt valami buzi hibaüzenetet ír ki   :'( :'( :'(

nekem nemrég vót a gépem szervizbe mer benyeltem egy vírust amivel nemtuttam mit kezdeni.... :-\ mondom szarok rá, evittem oszt gyalult aztán telepített....na mindegy. Végülis újra lekelett szednem mindenta  netről és telepítenem...a színvilággal vannak azóta gondjaim mert a driverem vagy a xp más