2024. Szeptember 27. - 02:22:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986294 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Október 18. - 11:45:32
Válasz #7830
Nem elérhető

Jordan


#:-) bekk ****) ****:))) ****:))) ****:)))
amúgy aszongyák, hogy akinek a halálhírét keltik, az sokáig él, szóval hajrá hegylakó ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


4212!!!!!

Lady! Kisse belehuztal azt veszem eszre!  :-){
valakinek írni kellett helyetted is  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Jogos!

Ezesetben koszonom szepen!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 18. - 11:46:17
Válasz #7831
Nem elérhető

FirstLady


#:-) bekk ****) ****:))) ****:))) ****:)))
amúgy aszongyák, hogy akinek a halálhírét keltik, az sokáig él, szóval hajrá hegylakó ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


4212!!!!!

Lady! Kisse belehuztal azt veszem eszre!  :-){
valakinek írni kellett helyetted is  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Jogos!

Ezesetben koszonom szepen!  :-)!
Ó, igazán nincs mit, nem esett nehezemre  8-) igyekeztem nem szégyent hozni rád 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 18. - 11:47:22
Válasz #7832

B1ll4

Vendég
De látod Jordan ... moderátorrá nőtte ki magát addig írogatott !  ::)

2008. Október 18. - 11:48:50
Válasz #7833
Nem elérhető

FirstLady


De látod Jordan ... moderátorrá nőtte ki magát addig írogatott !  ::)
irigykedünk-irigykedünk?! ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Csak a Jordan helyett írott postjaimért kaptam ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 18. - 11:52:26
Válasz #7834
Nem elérhető

George



A beigert topicomat nem tudtam idoben elkezdeni, szegyellem is magam emiatt George elott..... --)

Hi!
Azt hittem már nem leszel 8-) Szard le a topikot, nyisd meg majd ha elkezdted, engem érdekel. Jó lett volna egy kis extra motiváció, de majd tavasszal bevasalom 8-}  ;-oo-;

2008. Október 18. - 11:54:31
Válasz #7835
Nem elérhető

Jordan



A beigert topicomat nem tudtam idoben elkezdeni, szegyellem is magam emiatt George elott..... --)

Hi!
Azt hittem már nem leszel 8-) Szard le a topikot, nyisd meg majd ha elkezdted, engem érdekel. Jó lett volna egy kis extra motiváció, de majd tavasszal bevasalom 8-}  ;-oo-;

Ok!
Addig kipihenem magam egy kicsit.
Ram is fer most....
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 18. - 12:23:00
Válasz #7836
Nem elérhető

AtomAnti


Isten hozott   ;-oo-;
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 18. - 12:29:12
Válasz #7837
Nem elérhető

Cressler


Üdv Jordan.  ;-oo-;
Egyesek írkálták  d:) d:) ezeket, már kezdtem megijedni, hogy te is rendőr lettél.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 18. - 12:30:21
Válasz #7838
Nem elérhető

George


már kezdtem megijedni, hogy te is rendőr lettél.
;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 18. - 13:11:03
Válasz #7839

Torony

Vendég
Üdv Jordan.  ;-oo-;
Egyesek írkálták  d:) d:) ezeket, már kezdtem megijedni, hogy te is rendőr lettél.

annak született, de továbbtanult  ;D ;D ;D ;D

2008. Október 18. - 13:38:14
Válasz #7840
Nem elérhető

fastor


welcome back Jordan  :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 18. - 17:05:29
Válasz #7841
Nem elérhető

AtisFace


Hepp!
Van valaki, aki jön ma Marcus Schulz-ra?

Áhh Jorden megkerült ****:))) !
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Október 18. - 17:55:37
Válasz #7842

B1ll4

Vendég
Azt isszák vagy eszik ?  :-[

2008. Október 18. - 18:22:00
Válasz #7843
Nem elérhető

AtomAnti


Szedik rá   8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 18. - 19:43:11
Válasz #7844
Nem elérhető

AtisFace


Azt isszák vagy eszik ?  :-[

Trance-nak nevezett elektronikus zene ;), bár egyesek szernit csak valami csim-bum.


Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!