2024. Szeptember 27. - 06:28:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986436 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2008. Október 16. - 06:20:48
Válasz #7770

Torony

Vendég
asztakurva...

valami dietetikus nyilatkozik a tevekettőn: "Napi 10-15 dkg felvágott vagy hús elég arra, hogy a napi vitamin, ásványi anyag és fehérjeszükségletet fedezze."

a sötét kurva anyját  !+"%

2008. Október 16. - 07:34:13
Válasz #7771
Nem elérhető

FirstLady


A dietetikus nagyon nagy részének egy baja van, hogy nem tudnak gondolkodni... vagy nem akarnak...

(pl. szegény nagymamám nagyon dagi, és kapott egy pacemakert, plusz diétás menüre fogták a kórházban, kapott saját dietetikust, erre bemegyek nézem, mit eszik: reggeli: joghurt, zsemle ebéd: sültcsirkecomb, rizs, rajta (!) kompót, plusz ivólé... köv. ebéd: főzelék, meg mit tudom én mi... köszi bazz... szép diéta volt...)
Mondjuk a kompótos résznél konkrétan, anyukám (aki aneszteziológus, és ugyanazt tanulta ugyanaddig, mint az orvosok, csak hál'isten ő gondolkodik) elkapta a dietetikust, és úgy ordított, hogy elképesztő :D a legközelebbi kopótos mókánál a nagymamám már legalább külön tányérba kapta azt "a vitaminokban gazdag" cuccot, tehát nem itta be a rizs a cukros levét... mondjuk addigra én már vittem neki rendes kaját, szóval nem volt rá szükség... :D

Persze azért a 85 éves nagymamámat nehéz volt meggyőzni, hogy a kompót nem diétás, főleg ha a "saját" dietetikusa is azt ajánlotta neki... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 16. - 07:51:37
Válasz #7772

Torony

Vendég
Az emberek hülyék. Ehhez tökéletesen passzol az, hogy a dietetikusok nagy része is az. Megvan a feedback, igazolják a hülyeségüket "tudományosan". Ennyi.

2008. Október 16. - 08:11:57
Válasz #7773

Torony

Vendég
http://index.hu/tudomany/blog/2008/10/15/capaverrel_a_rak_ellen/

Érdekes ez… lehet összeesküvés-elméleteket gyártani meg minden. Különösen annak fényében, hogy évekkel ezelőtt volt egy kutatás, ami arra alapult, hogy a cápa talán az egyetlen olyan állat, aminél nincsenek daganatos megbetegedések.

Szétkaptak egy cápát és megcsinálták a leltárt – egy enzimet találtak a májában, ami lényegében ismeretlen volt. Elkezdték tesztelni, és kiderült, hogy az enzim elsorvasztja a daganatokat. Egy daganat kiépíti a saját érrendszerét, amivel „csapolja” a szervezetet, hogy magát táplálja, az enzim a kísérletek szerint meglehetősen magas biztonsággal ezt az érrendszert nyírja ki, a tumor lényegében „éhenhal”.

Csináltak belőle kísérleti szereket, állatokon igen jónak bizonyult, aztán volt egy egész estés műsor a diszkavörin, hogy önként jelentkezőkön is elkezdték tesztelni.

Aztán azóta mély csend. Ez két okból lehet; vagy nagyon nem működik (és az orvostudomány a tesztalanyokat saját halottjának tekinti), vagy nagyon működik…

2008. Október 16. - 09:05:44
Válasz #7774
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szerintem működik  ***)))

2008. Október 16. - 10:47:27
Válasz #7775
Nem elérhető

Gabe


asztakurva...

valami dietetikus nyilatkozik a tevekettőn: "Napi 10-15 dkg felvágott vagy hús elég arra, hogy a napi vitamin, ásványi anyag és fehérjeszükségletet fedezze."

a sötét kurva anyját  !+"%

 ****:)))
Végre!

ezennel leszámolunk a végeláthatatlan csirkemell, és turmix fogyaszatásokkal...  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 17. - 11:36:14
Válasz #7776
Nem elérhető

hopika


Hogy tetszik az új avatarom Lady?
Direkt a diétázóknak tettem be (köztük magamnak is) - had örüljön a nép!
 /7%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 17. - 11:53:34
Válasz #7777
Nem elérhető

FirstLady


Hogy tetszik az új avatarom Lady?
Direkt a diétázóknak tettem be (köztük magamnak is) - had örüljön a nép!
 /7%
Aszittem, hogy ez egy graffiti :D :D :D :D :D :D :D
De ha torta, akkor okéj, megyek is ebédelni, és mérhetetlenül megsértődtem, hogy nem kaptam belőle ****:))) ****:))) ****:)))

...amúgy meg széééép! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 17. - 12:02:20
Válasz #7778
Nem elérhető

hopika


torta
...amúgy meg széééép! ****:))))))

Ezt még az 5. születésnapunkra csinálta a gitárosunk barátnője és a születésnapi koncerten hozták fel a színpadra...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 17. - 17:19:37
Válasz #7779

Torony

Vendég
hát... igen kellemetlen, meg soha a büdös életben nem gondoltam, hogy ezt mondom...

... de van igazsága  ;D

2008. Október 17. - 17:19:54
Válasz #7780
Nem elérhető

FirstLady


torta
...amúgy meg széééép! ****:))))))

Ezt még az 5. születésnapunkra csinálta a gitárosunk barátnője és a születésnapi koncerten hozták fel a színpadra...
 @:-)
Ez tök jó! ****:)))))) :)

Izomenő:
Hú, én erről az egészről lemaradtam... a francba, hogy' fogok így aludni?! :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 17. - 17:22:15
Válasz #7781
Nem elérhető

madinorbi


Lehetne egy ilyen topik is ki mit és mennyit tol, sztem az lenne a legforgalmasabb  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 17. - 17:26:06
Válasz #7782
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát ez baromi jó, God megkérdezte G.-tól, hogy mi a titok, tehát mitől fejlődik mostanában olyan durván, erre a moderátorok kiszedték, tényleg semmi többet nem mondott!   8-}  :o  :-p
 Az én postomat is kiszedték pedig csak annyit mondtam,hogy van 1hasonló kaliberű haverom aki szintén ekkorát szokott fejlődni 2hónap alatt persze 1kis fehérjétől meg aminótol...   ::)  ::)  ;D  ;D  !+"%
Most vagy a modok kezelik védett "állatként" a fiut, vagy pedig kezdett kellemetlenné válni a szitu a srácnak...  ::)  8-}  ;D
Amúgy meg senkinek SEMMI köze ahhoz, hogy ki mit szed illetve mit csinál, csak nem kéne álszenteskedni...  ::)  ;D  :-)!
Peace
 

Szia

Igazuk volt, a teáltalad leírt okok miatt, és nem csak Ogrenak jobb, hanem nekem is, és mindenkinek. Én voltam balfax, elnézést  :-){

2008. Október 17. - 17:39:51
Válasz #7783
Nem elérhető

Gabe


Hát ez baromi jó, God megkérdezte G.-tól, hogy mi a titok, tehát mitől fejlődik mostanában olyan durván, erre a moderátorok kiszedték, tényleg semmi többet nem mondott!   8-}  :o  :-p
 Az én postomat is kiszedték pedig csak annyit mondtam,hogy van 1hasonló kaliberű haverom aki szintén ekkorát szokott fejlődni 2hónap alatt persze 1kis fehérjétől meg aminótol...   ::)  ::)  ;D  ;D  !+"%
Most vagy a modok kezelik védett "állatként" a fiut, vagy pedig kezdett kellemetlenné válni a szitu a srácnak...  ::)  8-}  ;D
Amúgy meg senkinek SEMMI köze ahhoz, hogy ki mit szed illetve mit csinál, csak nem kéne álszenteskedni...  ::)  ;D  :-)!
Peace
 

Szia

Igazuk volt, a teáltalad leírt okok miatt, és nem csak Ogrenak jobb, hanem nekem is, és mindenkinek. Én voltam balfax, elnézést  :-){
erre van a PM Goddy!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 17. - 17:46:31
Válasz #7784
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát ez baromi jó, God megkérdezte G.-tól, hogy mi a titok, tehát mitől fejlődik mostanában olyan durván, erre a moderátorok kiszedték, tényleg semmi többet nem mondott!   8-}  :o  :-p
 Az én postomat is kiszedték pedig csak annyit mondtam,hogy van 1hasonló kaliberű haverom aki szintén ekkorát szokott fejlődni 2hónap alatt persze 1kis fehérjétől meg aminótol...   ::)  ::)  ;D  ;D  !+"%
Most vagy a modok kezelik védett "állatként" a fiut, vagy pedig kezdett kellemetlenné válni a szitu a srácnak...  ::)  8-}  ;D
Amúgy meg senkinek SEMMI köze ahhoz, hogy ki mit szed illetve mit csinál, csak nem kéne álszenteskedni...  ::)  ;D  :-)!
Peace
 

Szia

Igazuk volt, a teáltalad leírt okok miatt, és nem csak Ogrenak jobb, hanem nekem is, és mindenkinek. Én voltam balfax, elnézést  :-){
erre van a PM Goddy!  ****:))))))

Kitaláltam, de nem gondoltam hogy ez ekkora riadalom lesz egy ilyen oldalon :D  :-)->