2024. Szeptember 27. - 21:22:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986902 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Október 06. - 16:38:52
Válasz #7560
Nem elérhető

mack


úgy értem Gabe hogy belespriccelta  számba  ;D de nemke kimaskarázni  ;D
háth  jó'van  Mack, ha te mondod, én elhiszem  ;D

 :-p  &5*  ;D

2008. Október 06. - 16:40:32
Válasz #7561
Nem elérhető

Gabe


úgy értem Gabe hogy belespriccelta  számba  ;D de nemke kimaskarázni  ;D
háth  jó'van  Mack, ha te mondod, én elhiszem  ;D

 :-p  &5*  ;D
***)))   :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 19:01:11
Válasz #7562
Nem elérhető

mack


színház a világ.... bakker lemondott egyből a máv góré meg a közlekedpési fasz...de mijé? a ferigyerek meg majnem esírta magát, szegény ember  &5*

2008. Október 06. - 19:11:27
Válasz #7563

Torony

Vendég
mer ilyenkor ez a trendi, gondolták úccse fogadja el a főmufti, oszt most néznek. De semmi baj, majd elmennek politikai pihenőpályára valami pártközeli óriáscéghez szép nevű naplopónak kurvasok pénzért...

Petrétei is benyújtotta a lemondását 2006ban az utcai balhék után de ő maradt (nem sokáig :D )

2008. Október 06. - 21:14:21
Válasz #7564
Nem elérhető

Gabe


színház a világ.... bakker lemondott egyből a máv góré meg a közlekedpési fasz...de mijé? a ferigyerek meg majnem esírta magát, szegény ember  &5*

miből gondolod, hogy fleto nem mélyről jövő empátiája miatt viselkedett így?  ????...

 !+"%
***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 22:48:26
Válasz #7565
Nem elérhető

mack


színház a világ.... bakker lemondott egyből a máv góré meg a közlekedpési fasz...de mijé? a ferigyerek meg majnem esírta magát, szegény ember  &5*

miből gondolod, hogy fleto nem mélyről jövő empátiája miatt viselkedett így?  ????...

 !+"%
***))))


hámer ő aztán olyan empatikus....hát én aszittem beszarok a nevetéstől a riport láttán  ;D ;D ;D ;D

2008. Október 06. - 22:49:38
Válasz #7566
Nem elérhető

Gabe


színház a világ.... bakker lemondott egyből a máv góré meg a közlekedpési fasz...de mijé? a ferigyerek meg majnem esírta magát, szegény ember  &5*

miből gondolod, hogy fleto nem mélyről jövő empátiája miatt viselkedett így?  ????...

 !+"%
***))))


hámer ő aztán olyan empatikus....hát én aszittem beszarok a nevetéstől a riport láttán  ;D ;D ;D ;D

fleto mér' nem lövi már fejbe magát?
ő is elfelejthetné. hogy van még egy töltény a csőben...aztán eszébe jutna  :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 22:50:42
Válasz #7567
Nem elérhető

FirstLady


ő is elfelejthetné. hogy van még egy töltény a csőben...aztán eszébe jutna  :-/-
emmost vicces vót ****:)))))) Łł= ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 06. - 22:51:56
Válasz #7568
Nem elérhető

Gabe


ő is elfelejthetné. hogy van még egy töltény a csőben...aztán eszébe jutna  :-/-
emmost vicces vót ****:)))))) Łł= ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemá énolyatistudok?  :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 22:52:41
Válasz #7569
Nem elérhető

FirstLady


ő is elfelejthetné. hogy van még egy töltény a csőben...aztán eszébe jutna  :-/-
emmost vicces vót ****:)))))) Łł= ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemá énolyatistudok?  :-O
tucc, volt már ilyen máskor is  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 06. - 22:58:41
Válasz #7570
Nem elérhető

Gabe


ő is elfelejthetné. hogy van még egy töltény a csőben...aztán eszébe jutna  :-/-
emmost vicces vót ****:)))))) Łł= ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemá énolyatistudok?  :-O
tucc, volt már ilyen máskor is  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
akkor most adok magamnak egy ilyet  ****)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 23:40:58
Válasz #7571
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hmm, csak én látom rosszul, hogy minél több a téma annál kevesebbet írnak az emberek, mert folyamatosan van mit olvasni...?


Nem nyitok több topikot!  **:))))* ***)))


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 06. - 23:45:32
Válasz #7572

B1ll4

Vendég
Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)

2008. Október 06. - 23:52:23
Válasz #7573
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)
Ti pedig érdektelenek és LUSTÁK!  ))=/ ))=/ ))=/ ***)))) ***)))) ****:))) ****:))) :-}


IntraPro-ból van eper, vanília, csoki. A csokit és az epret próbáltam. A csokis extrabrutálvilágbajnok. Az epres proteineket eleve rühellem, így magában ki sem próbáltam, de a csokissal keverve nagyon finom. A vanília ízt sem kedvelem, de gondolom az még az epresnél is jobb lenne a csokissal keverve...


 :-oD


PS: Ha jól tudom jelenleg csak epres van a Lurdyban...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 07. - 00:04:58
Válasz #7574
Nem elérhető

Cressler


Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)
Ti pedig érdektelenek és LUSTÁK!  ))=/ ))=/ ))=/ ***)))) ***)))) ****:))) ****:))) :-}


IntraPro-ból van eper, vanília, csoki. A csokit és az epret próbáltam. A csokis extrabrutálvilágbajnok. Az epres proteineket eleve rühellem, így magában ki sem próbáltam, de a csokissal keverve nagyon finom. A vanília ízt sem kedvelem, de gondolom az még az epresnél is jobb lenne a csokissal keverve...


 :-oD


PS: Ha jól tudom jelenleg csak epres van a Lurdyban...
na jó, a lusta az stimmel  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!