2024. Szeptember 27. - 21:19:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986896 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Október 06. - 15:36:33
Válasz #7545
Nem elérhető

FirstLady


Most telefonáltak:él.
"Medence-lábszár-boka töréssel megúszta."
Akkor szerencséje volt! ****:))))))
nem is kicsit...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 06. - 15:37:41
Válasz #7546
Nem elérhető

mack


Most telefonáltak:él.
"Medence-lábszár-boka töréssel megúszta."

hmmm...ja, megúszta....de bakker nekem csak lábszár volt, emmeg miongyá három...egy darabig ne számíccsá hopi a főnöködre

2008. Október 06. - 15:58:15
Válasz #7547
Nem elérhető

jehovatanui


Most telefonáltak:él.
"Medence-lábszár-boka töréssel megúszta."
Akkor szerencséje volt! ****:))))))
nem is kicsit...


Szerencséje akkor lett volna, ha nem ül azon a vonaton...

2008. Október 06. - 15:59:21
Válasz #7548

B1ll4

Vendég
Medencém már bokával egyszerre volt eltörve , az igen baráti tud lenni ... de hogy még lábszár is , azt meg Mack barátom tudná milyen .

Mack te mond el milyen érzés én elmondtam az enyémet , rakjuk össze a kettőt és akkor a főnöknek nincs is miért izgulnia .

2008. Október 06. - 16:06:27
Válasz #7549
Nem elérhető

pókerarc


Ilyen esetben a sérültek nem perelhetik a MÁV-OT?Ez csak kiváncsi laikus kérdés?Mellesleg elég szomorú,hogy ez megtörténhet :'(

2008. Október 06. - 16:09:51
Válasz #7550
Nem elérhető

mack


Medencém már bokával egyszerre volt eltörve , az igen baráti tud lenni ... de hogy még lábszár is , azt meg Mack barátom tudná milyen .

Mack te mond el milyen érzés én elmondtam az enyémet , rakjuk össze a kettőt és akkor a főnöknek nincs is miért izgulnia .

hát azé izgulhat.....mert ez még nagyon friss neki és BÁRMI megtörténhet....azé hacsak a lábszárt nézem, hmmm...most mit mondjak? ha mázlija van fúrás nélküli velőűrszegezést kap, de nem tom hogy tört el neki. Egy biztos, kacsa meg ágytál....ha má kicsit mehet, akkó járókeret, de úgyis beszarik mire eljut a wécére. Majd lesz egy "kancsó" a lábán, ha lógatja a lábát, az megtelik és úgy érzi jobb lenne levágni. Hámost bizti jó lesz neki feküdni, a lába szánkóba....nekem volt hogy eldőlt....nemkellett a kacsa! A segge meg felfekvéses lesz mert nemtud mozogni. kábé 2 hónapig szúrja majd a hasát vagy szúratja valakivel...a véralvadásgátló. szóval az első héten ha a lábujjai mozgathatóak, akkor örülni fog, meg beszarni a fájdalomtól.

2008. Október 06. - 16:12:34
Válasz #7551
Nem elérhető

Gabe


Medencém már bokával egyszerre volt eltörve , az igen baráti tud lenni ... de hogy még lábszár is , azt meg Mack barátom tudná milyen .

Mack te mond el milyen érzés én elmondtam az enyémet , rakjuk össze a kettőt és akkor a főnöknek nincs is miért izgulnia .
kábé 2 hónapig szúrja majd a hasát vagy szúratja valakivel...a véralvadásgátló. szóval az első héten ha a lábujjai mozgathatóak, akkor örülni fog, meg beszarni a fájdalomtól.

nekem lábközépcsont törésem volt, izgalmas magadat hasba szúrni, nekem is kellett párszor, nem bíztam másra  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 16:15:18
Válasz #7552
Nem elérhető

mack


Medencém már bokával egyszerre volt eltörve , az igen baráti tud lenni ... de hogy még lábszár is , azt meg Mack barátom tudná milyen .

Mack te mond el milyen érzés én elmondtam az enyémet , rakjuk össze a kettőt és akkor a főnöknek nincs is miért izgulnia .
kábé 2 hónapig szúrja majd a hasát vagy szúratja valakivel...a véralvadásgátló. szóval az első héten ha a lábujjai mozgathatóak, akkor örülni fog, meg beszarni a fájdalomtól.

nekem lábközépcsont törésem volt, izgalmas magadat hasba szúrni, nekem is kellett párszor, nem bíztam másra  :)

az uccsó injekciót befecskendeztem a számba

2008. Október 06. - 16:16:28
Válasz #7553
Nem elérhető

mack


Ilyen esetben a sérültek nem perelhetik a MÁV-OT?Ez csak kiváncsi laikus kérdés?Mellesleg elég szomorú,hogy ez megtörténhet :'(

szerintem perelhetik...de gondolom majd kitalájják ezt is hogy tulajdonképpen.....etc.

2008. Október 06. - 16:16:50
Válasz #7554
Nem elérhető

Gabe


Medencém már bokával egyszerre volt eltörve , az igen baráti tud lenni ... de hogy még lábszár is , azt meg Mack barátom tudná milyen .

Mack te mond el milyen érzés én elmondtam az enyémet , rakjuk össze a kettőt és akkor a főnöknek nincs is miért izgulnia .
kábé 2 hónapig szúrja majd a hasát vagy szúratja valakivel...a véralvadásgátló. szóval az első héten ha a lábujjai mozgathatóak, akkor örülni fog, meg beszarni a fájdalomtól.

nekem lábközépcsont törésem volt, izgalmas magadat hasba szúrni, nekem is kellett párszor, nem bíztam másra  :)

az uccsó injekciót befecskendeztem a számba
biztos, hogy injekció volt?  ****:)))

 !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 06. - 16:22:52
Válasz #7555
Nem elérhető

mack


clexane 4000anti-Xa IU/0.4ml  enoxaparin sodium

2008. Október 06. - 16:25:20
Válasz #7556
Nem elérhető

mack


úgy értem Gabe hogy belespriccelta  számba  ;D de nemke kimaskarázni  ;D

2008. Október 06. - 16:30:52
Válasz #7557

kes

Vendég
Most telefonáltak:él.
"Medence-lábszár-boka töréssel megúszta."
Akkor szerencséje volt! ****:))))))
nem is kicsit...


Szerencséje akkor lett volna, ha nem ül azon a vonaton...
Miért nem vigyáztál rájuk Jehova? :-Đ ;D :-\

2008. Október 06. - 16:31:27
Válasz #7558
Nem elérhető

mack


:-<

Az elsődleges adatok szerint a ma délelőtt történt tragédia előtt az InterCity egészen lelassított, majdnem megállt a vasúti átjáró előtt, ahol azután hátulról belerohant a másik vonat Monorierdőnél. Az IC vezetője egy biztosító berendezés hibája miatt állt(amelyet kábellopás is okozhatott   :-/-  :-/-  :-/--  ˝=/  ˝=/  :-Đ  :-Đ  ....) meg és ezzel a szabályoknak megfelelően járt el.

Már négy halálos áldozata van a Pilis-Monorierdőnél történt vonat balesetnek, miután egy ember elhunyt a kórházba szállítás után - tudta meg az MTI a Merényi Gusztáv Kórház baleseti osztályának vezetőjétől.

A helyszínen egy férfi és két nő vesztette életét, de az sem zárható ki, hogy a roncsokból további holttesteket is kiemelhetnek a tűzoltók - számol be a KlubRádió. A sérültek száma 26, többen életveszélyes állapotban vannak. A pest megyei közgyűlés fideszes elnöke Szűcs Lajos a helyszínen elmondta, hogy megtalálták a vonatok adatrögzítőjét és elemzik a történteket.  :-\  :-\
Peace





amelyik fasszopó meg kábelt lop ilyen helyről az takarodjon vissza bazzeg üzbegisztánba vagy akárhonnan is jött a gecifajzat....ecce öcsém mi is összefoghatnánk nem csak ők! ejjj de felszaladt a pumpa...ezekre amúgyis kicsit agresszivabb vagyok....kissebbség....

2008. Október 06. - 16:34:38
Válasz #7559
Nem elérhető

Gabe


úgy értem Gabe hogy belespriccelta  számba  ;D de nemke kimaskarázni  ;D
háth  jó'van  Mack, ha te mondod, én elhiszem  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"