2024. Szeptember 27. - 23:32:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987004 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2008. Október 05. - 18:55:17
Válasz #7515
Nem elérhető

fastor


dejó, mindenkinek elment a maradék esze? :D
meg se jött ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 05. - 18:58:58
Válasz #7516
Nem elérhető

FirstLady


jajdejó :D
este van, holnap meg már jól kipróbálom, hogy' megy a lábazás, drukkoljatok! @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 05. - 19:27:36
Válasz #7517
Nem elérhető

mack


jajdejó :D
este van, holnap meg már jól kipróbálom, hogy' megy a lábazás, drukkoljatok! @:-)

drukkolok... ;D lélekben veled leszek, holnap nekem is lábnapom van  =/+' na persze csak móggyával mert nem tok sokmindent megcsináni mer a bibis.... :-\

2008. Október 05. - 19:40:21
Válasz #7518
Nem elérhető

FirstLady


jajdejó :D
este van, holnap meg már jól kipróbálom, hogy' megy a lábazás, drukkoljatok! @:-)

drukkolok... ;D lélekben veled leszek, holnap nekem is lábnapom van  =/+' na persze csak móggyával mert nem tok sokmindent megcsináni mer a bibis.... :-\
Akkor te drukkolsz nekem, én meg neked  8-)
Örülök, hogy már tudsz lábazni :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 05. - 19:44:36
Válasz #7519
Nem elérhető

mack


hát igazából nemsok mindent tok csináni...lábnyujtás meg ülővádli  :-[ ennyi....a térdem  meg a felső 2 csavar nem engedi, csak ha kiveszik, de addig olyan leszek mint egy dagatt pácikaemberke  :-\ nameg a sok bicaj....

2008. Október 05. - 19:51:29
Válasz #7520
Nem elérhető

FirstLady


hát igazából nemsok mindent tok csináni...lábnyujtás meg ülővádli  :-[ ennyi....a térdem  meg a felső 2 csavar nem engedi, csak ha kiveszik, de addig olyan leszek mint egy dagatt pácikaemberke  :-\ nameg a sok bicaj....
Az is jobb, mint a semmi, drukkolok, hogy minden jól menjen! @:-) Csoda, hogy ilyen jól megúsztad 8-)
én is kíváncsi leszek, hogy hogy' megy majd nekem, majd beszálmolok :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 05. - 19:53:20
Válasz #7521
Nem elérhető

mack


köszi drága  :-* aztán írjad meg hogy ment  ;)

2008. Október 05. - 19:59:27
Válasz #7522
Nem elérhető

FirstLady


köszi drága  :-* aztán írjad meg hogy ment  ;)
igenis /:-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 05. - 22:34:31
Válasz #7523
Nem elérhető

fastor


sok sikert mindkettötöknek ****:))))))
én ma futottam, e héten harmadszorra húztam meg ugyanott a lábam ;D ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 05. - 22:37:35
Válasz #7524

Zsuzsi

Vendég
jajdejó :D
este van, holnap meg már jól kipróbálom, hogy' megy a lábazás, drukkoljatok! @:-)



 :-):-)::

2008. Október 05. - 22:43:29
Válasz #7525
Nem elérhető

FirstLady


Köszi-köszi :)
De beégek, ha nem megy majd :D :D :D: D Le se merem majd írni  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 05. - 22:44:59
Válasz #7526
Nem elérhető

Boresz


jajdejó :D
este van, holnap meg már jól kipróbálom, hogy' megy a lábazás, drukkoljatok! @:-)
neked olyan lecsatolhatós van? mert nekem elkéne,ha túlságosan beleélem a lábazásba magam,2 napig sántítok
csak lecsatolom és beállítom a sarokba mikor hazaérek,aztán majd elfókázom a wc,és a fürdőig  !+"%


mod: Dani,látom eléggé oda vagy a szezám utcáért,Elmo a kedvenc?  :)

brutál szmájli: (remélem bejön )
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 05. - 22:51:26
Válasz #7527
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Most hogy megmutattátok most az lett! Iszonyatosan aranyos... Vagyis testépítő vagyok akkor keménynek kell mutatni magamat??? Húúú Elmo iszonyatosan BRUTÁL :-/-- :-/- :-/- :-O :-O :-<

Na jó ennél több BRUTÁL jelet nem találtam!

2008. Október 05. - 22:52:34
Válasz #7528
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenki hétfőn Lábazik????? Mert én is..De az a baj, hogy már most félek a holnapi naptól.... :-[ :-[ @-o @-o

2008. Október 05. - 22:54:42
Válasz #7529

B1ll4

Vendég
Pénteken lábazok , mivel a kedvenc edzésem veletek ellentétben :D . Mondjuk én lábból állok a többi meg lutri ...

Sok sikert nektek !!!  (:-) (:-) (:-)