2024. Szeptember 28. - 22:53:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987914 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2008. Szeptember 15. - 14:44:08
Válasz #6600
Nem elérhető

FirstLady


nekem ez alatt csak 1 póló, szóval még küzdjünk ki is itt a calgonmentes  :--:  ;D
Csak egy póló és egy bőrdzseki vót rajtad?

...és semmi más?! @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
****)
te viszont akkor csak egy melegítőfelsőben...ha a te logikád szerint gondolkodom  :)
nekem ott volt, hogy "...természetesen az edzőcuccra " szóval ezt most én nyertem  :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 15. - 14:44:43
Válasz #6601

Torony

Vendég
Szeretitek ti egymást , mint ló a nyulat .

Lady olyan lenne gabe nélkül, mint hal bicikli nélkül :)

2008. Szeptember 15. - 14:46:16
Válasz #6602
Nem elérhető

FirstLady


Szeretitek ti egymást , mint ló a nyulat .

Lady olyan lenne gabe nélkül, mint hal bicikli nélkül :)
Én szeretem Gabe-et <3! ::) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 15. - 14:51:33
Válasz #6603

B1ll4

Vendég
Szeretitek ti egymást , mint ló a nyulat .

Lady olyan lenne gabe nélkül, mint hal bicikli nélkül :)
Én szeretem Gabe-et <3! ::) ;D

Mi hiszünk neked , csak éltünk a szép hasonlatainkkal amit középiskolai magyar órákon sajátítottunk el , igaz Vater ? :D :D :D

2008. Szeptember 15. - 14:52:57
Válasz #6604

Torony

Vendég
Konkrétan Moldova (sajnos) nem középiskolai tananyag, de értem, mit akarsz mondani :D

2008. Szeptember 15. - 15:14:16
Válasz #6605
Nem elérhető

SmellsLikeTeenSpirit


Úgy látom a chat környékét sűrűn látogatjátok, szóval itt kérem a hozzáértők segítségét.  ?:-/  ?:-/
Nem vagyok kezdő gyúrós,pihenés a táplálkozásom rendben van(sok hús,zöldség,alacsony GI-is szénhidrátok,stb,napi tápkiegek:4-5adag nitrotech,1animal pak,1-2adag no-xplode), ehhez szeretnék tolni egy 12hetes kúrát, a köv szerint: 1-4. hét: superdrol ng+mass fax, 5-8.hét :pct+hyperdrol2, 9-12.hét: hyperdrol+mass fx.  Kérdés:szerintetek ez így rendben van-e vagy változtatnátok-e az összetevőkön, a sorrenden vagy a hetek szerinti elosztáson?  ?:-/  ?:-/
Ui: Tényleg hozzáértők segítségét kérem és nem a 60kilós okoskodókét!  :-<  **:))))*  8-)
A helpet előre is köszönöm!  :-){
 


2008. Szeptember 15. - 15:22:35
Válasz #6606
Nem elérhető

Gabe


nekem ez alatt csak 1 póló, szóval még küzdjünk ki is itt a calgonmentes  :--:  ;D
Csak egy póló és egy bőrdzseki vót rajtad?

...és semmi más?! @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
****)
te viszont akkor csak egy melegítőfelsőben...ha a te logikád szerint gondolkodom  :)
nekem ott volt, hogy "...természetesen az edzőcuccra " szóval ezt most én nyertem  :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO
nálam szerepelt, hogy ez alatt,tehát csak a felsőruházatom részleteztem...

egyébként meg nem tudommi bajotok Ladyvel, nekem semmi  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 15. - 15:30:29
Válasz #6607

B1ll4

Vendég
Úgy látom a chat környékét sűrűn látogatjátok, szóval itt kérem a hozzáértők segítségét.  ?:-/  ?:-/
Nem vagyok kezdő gyúrós,pihenés a táplálkozásom rendben van(sok hús,zöldség,alacsony GI-is szénhidrátok,stb,napi tápkiegek:4-5adag nitrotech,1animal pak,1-2adag no-xplode), ehhez szeretnék tolni egy 12hetes kúrát, a köv szerint: 1-4. hét: superdrol ng+mass fax, 5-8.hét :pct+hyperdrol2, 9-12.hét: hyperdrol+mass fx.  Kérdés:szerintetek ez így rendben van-e vagy változtatnátok-e az összetevőkön, a sorrenden vagy a hetek szerinti elosztáson?  ?:-/  ?:-/
Ui: Tényleg hozzáértők segítségét kérem és nem a 60kilós okoskodókét!  :-<  **:))))*  8-)
A helpet előre is köszönöm!  :-){
 

1-4.hét : mass-fx , superdrol-NG
5-8.hét : superdrol-NG , hx2 (esetleg még ide 3-AD)
9-12.hét : PCT

Bár mit ugat bele egy 19 éves kis szaros :)

2008. Szeptember 15. - 15:32:08
Válasz #6608
Nem elérhető

hopika


Bár mit ugat bele egy 19 éves kis szaros :)

...akartam is mondani...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 15. - 15:36:40
Válasz #6609

B1ll4

Vendég
Mi a helyzet Hopika ? Elfogyott már a Syntha ? :D Azóta hány bodozzal táraztál be ? :D

2008. Szeptember 15. - 15:39:03
Válasz #6610
Nem elérhető

hopika


Mi a helyzet Hopika ? Elfogyott már a Syntha ? :D Azóta hány bodozzal táraztál be ? :D

Szegénység van itt is-On Whey lett belőle...
De ha lesz egy kis jobb anyagi helyzet biztosan berendelek egy páart ebből is.
A másik ok:lassan kezdődik a formázás és a Syntha-ba több a CH,mint az On-ban...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 15. - 15:41:30
Válasz #6611
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Úgy látom a chat környékét sűrűn látogatjátok, szóval itt kérem a hozzáértők segítségét.  ?:-/  ?:-/
Nem vagyok kezdő gyúrós,pihenés a táplálkozásom rendben van(sok hús,zöldség,alacsony GI-is szénhidrátok,stb,napi tápkiegek:4-5adag nitrotech,1animal pak,1-2adag no-xplode), ehhez szeretnék tolni egy 12hetes kúrát, a köv szerint: 1-4. hét: superdrol ng+mass fax, 5-8.hét :pct+hyperdrol2, 9-12.hét: hyperdrol+mass fx.  Kérdés:szerintetek ez így rendben van-e vagy változtatnátok-e az összetevőkön, a sorrenden vagy a hetek szerinti elosztáson?  ?:-/  ?:-/
Ui: Tényleg hozzáértők segítségét kérem és nem a 60kilós okoskodókét!  :-<  **:))))*  8-)
A helpet előre is köszönöm!  :-){
 



Hy Smells Like..!

1-6 hét: MassFx
1-4 hét: Superdroll Ng (ha már ez mellett akarsz maradni
4-10 hét: 3-AD
6-12 hét: PCT
1-6 hét: ( Vagy hosszabban is, ha már megy a No Xplode, akkor) Cellmass
2-8 hét: Pro-Anabol

De azt hiszem tudnám még ezt fokozni!

Ja és ha megy "más fajta kiegészítő" is akkor egy kis perfect cycle is el kellene a vége felé levezetésnek! Ha megfogadod, akkor köszöneted az új "Team Danybuilding"-nek!

Remélem tudtam segíteni!

2008. Szeptember 15. - 15:44:44
Válasz #6612

B1ll4

Vendég
Te is mit szólsz bele ... menyjél dolgozni a hídra , hisz olyan jó idő van ! :D  :-){

2008. Szeptember 15. - 15:53:03
Válasz #6613
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egész nap kint álltam te kis SZAROS.
 ***))))
Szóval most a tökömön is folyik a víz!

2008. Szeptember 15. - 15:55:31
Válasz #6614

B1ll4

Vendég
:D :D :D . Akkor még egy kis áztatás ráfér , mostmár úgyis mindegy :) .