2024. Szeptember 28. - 22:48:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987894 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2008. Szeptember 10. - 21:13:22
Válasz #6480
Nem elérhető

George


Én má' tőtöm! Kibszott jó a 22. percnél az a beszólás.  ;) ;D

Fogok én még a versenyeden az első sorban nutellát enni :-*  8-)  ***)))
!+"% Łł=

2008. Szeptember 10. - 21:53:52
Válasz #6481
Nem elérhető

FirstLady


Tényleg tök jó Sztereó 22:13-nál az a duma ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ja, mostantól csak "támogatásért" fogok júzeravatarképeket cserélni @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ...najó, csak vicceltem, nyugodtan írjon privit, aki nem tudja kicserélni az avatarját, szívesen kicserélem neki :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 10. - 22:29:26
Válasz #6482
Nem elérhető

hopika


Kortyolgatom most a csokis Nitrotechet egy kis mogyival és tabikkal karöltve...nincs már meg az a "finomságfeelingje",amióta megtapasztaltam a Syntha 6-ot...Nem tudnék most gyorsba dönteni,hogy a MM,vagy a Syntha viszi-e a prímet...
Sajna az Intrapro-ra nekem sincs cash,így lemaradok egy lehetséges tutiról...de hát ez van,ilyennek is lenni kell.Majd besírom magam a Gasparihoz reklámembernek...a mostani avatarom lesz a before kép és teszek be egy mostani aftert... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 11. - 05:39:50
Válasz #6483
Nem elérhető

FirstLady


Kortyolgatom most a csokis Nitrotechet egy kis mogyival és tabikkal karöltve...nincs már meg az a "finomságfeelingje",amióta megtapasztaltam a Syntha 6-ot...Nem tudnék most gyorsba dönteni,hogy a MM,vagy a Syntha viszi-e a prímet...
Sajna az Intrapro-ra nekem sincs cash,így lemaradok egy lehetséges tutiról...de hát ez van,ilyennek is lenni kell.Majd besírom magam a Gasparihoz reklámembernek...a mostani avatarom lesz a before kép és teszek be egy mostani aftert... @-o @-o @-o
Na látod, eztet mondtam, hogy megkóstolod a finomakat, aztán nem csúszik annyira a régi... neked is azt ajánlom, hogy keverd a synthát a nitro-val... így finomabb lesz, és tovább tart (és költséghatékonyabb ;) )... ugyanez eljátszható az intrával is  8-)

Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mivel az én súlyom a normál emberek fele-harmada én nem iszom annyi turmixot, szóval nekem bármelyik tovább tart, mint bárkinek... ***)))  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 05:52:59
Válasz #6484
Nem elérhető

fastor


Kortyolgatom most a csokis Nitrotechet egy kis mogyival és tabikkal karöltve...nincs már meg az a "finomságfeelingje",amióta megtapasztaltam a Syntha 6-ot...Nem tudnék most gyorsba dönteni,hogy a MM,vagy a Syntha viszi-e a prímet...
Sajna az Intrapro-ra nekem sincs cash,így lemaradok egy lehetséges tutiról...de hát ez van,ilyennek is lenni kell.Majd besírom magam a Gasparihoz reklámembernek...a mostani avatarom lesz a before kép és teszek be egy mostani aftert... @-o @-o @-o
Na látod, eztet mondtam, hogy megkóstolod a finomakat, aztán nem csúszik annyira a régi... neked is azt ajánlom, hogy keverd a synthát a nitro-val... így finomabb lesz, és tovább tart (és költséghatékonyabb ;) )... ugyanez eljátszható az intrával is  8-)

Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mivel az én súlyom a normál emberek fele-harmada én nem iszom annyi turmixot, szóval nekem bármelyik tovább tart, mint bárkinek... ***)))  ;D
és végre egyszernem kívántál jóreggelt ;D ****) ***))))
mért van az az érzésem, hogy egyedül leszek az osztályban nulladik órán? ***)))) :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 05:57:15
Válasz #6485
Nem elérhető

FirstLady


Kortyolgatom most a csokis Nitrotechet egy kis mogyival és tabikkal karöltve...nincs már meg az a "finomságfeelingje",amióta megtapasztaltam a Syntha 6-ot...Nem tudnék most gyorsba dönteni,hogy a MM,vagy a Syntha viszi-e a prímet...
Sajna az Intrapro-ra nekem sincs cash,így lemaradok egy lehetséges tutiról...de hát ez van,ilyennek is lenni kell.Majd besírom magam a Gasparihoz reklámembernek...a mostani avatarom lesz a before kép és teszek be egy mostani aftert... @-o @-o @-o
Na látod, eztet mondtam, hogy megkóstolod a finomakat, aztán nem csúszik annyira a régi... neked is azt ajánlom, hogy keverd a synthát a nitro-val... így finomabb lesz, és tovább tart (és költséghatékonyabb ;) )... ugyanez eljátszható az intrával is  8-)

Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mivel az én súlyom a normál emberek fele-harmada én nem iszom annyi turmixot, szóval nekem bármelyik tovább tart, mint bárkinek... ***)))  ;D
és végre egyszernem kívántál jóreggelt ;D ****) ***))))
mért van az az érzésem, hogy egyedül leszek az osztályban nulladik órán? ***)))) :-/--
JÓ REGGEEEEEEEEEELT!  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Ha az matekóra lesz, akkor tuti ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 06:18:45
Válasz #6486
Nem elérhető

fastor


Kortyolgatom most a csokis Nitrotechet egy kis mogyival és tabikkal karöltve...nincs már meg az a "finomságfeelingje",amióta megtapasztaltam a Syntha 6-ot...Nem tudnék most gyorsba dönteni,hogy a MM,vagy a Syntha viszi-e a prímet...
Sajna az Intrapro-ra nekem sincs cash,így lemaradok egy lehetséges tutiról...de hát ez van,ilyennek is lenni kell.Majd besírom magam a Gasparihoz reklámembernek...a mostani avatarom lesz a before kép és teszek be egy mostani aftert... @-o @-o @-o
Na látod, eztet mondtam, hogy megkóstolod a finomakat, aztán nem csúszik annyira a régi... neked is azt ajánlom, hogy keverd a synthát a nitro-val... így finomabb lesz, és tovább tart (és költséghatékonyabb ;) )... ugyanez eljátszható az intrával is  8-)

Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mivel az én súlyom a normál emberek fele-harmada én nem iszom annyi turmixot, szóval nekem bármelyik tovább tart, mint bárkinek... ***)))  ;D
és végre egyszernem kívántál jóreggelt ;D ****) ***))))
mért van az az érzésem, hogy egyedül leszek az osztályban nulladik órán? ***)))) :-/--
JÓ REGGEEEEEEEEEELT!  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Ha az matekóra lesz, akkor tuti ****:)))
***))))
angol :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 06:33:37
Válasz #6487
Nem elérhető

leopard22


Tényleg tök jó Sztereó 22:13-nál az a duma ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ja, mostantól csak "támogatásért" fogok júzeravatarképeket cserélni @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ...najó, csak vicceltem, nyugodtan írjon privit, aki nem tudja kicserélni az avatarját, szívesen kicserélem neki :)
***))) ***))) ***)))

2008. Szeptember 11. - 12:34:40
Válasz #6488
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 12:37:45
Válasz #6489

Torony

Vendég
semmi... :)

2008. Szeptember 11. - 12:40:27
Válasz #6490
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 13:07:36
Válasz #6491
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olvassatok okosságokat :D
http://criticalbiomass.freeblog.hu/archives/2007/06/03/Szupereb/

...én már régóta használom a myostatin blokkolót. Eredetileg törpe selyemmajomként ( Cebuella pygmaea  ;D ) láttam meg a napvilágot de ma már ez vagyok. A múltamból csak annyi maradt hogy szeretem a banánt és örülök mint majom a tökének.  !+"%

2008. Szeptember 11. - 14:55:59
Válasz #6492
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Itt folytassuk ha még valaki be akar szólni valakinek!  :-p ;D

2008. Szeptember 11. - 17:32:40
Válasz #6493

B1ll4

Vendég
Elértük azt a szintet Kécskén , hogy itt is megnyit egy SPAR 18.-án . Kérdezem , van-e olyan emberke itt aki szokott ott jó dolgokat vásárolni ? Van-e értelme ott kezdenem a várárlást ...

2008. Szeptember 11. - 17:43:03
Válasz #6494

Zsuzsi

Vendég
Elértük azt a szintet Kécskén , hogy itt is megnyit egy SPAR 18.-án . Kérdezem , van-e olyan emberke itt aki szokott ott jó dolgokat vásárolni ? Van-e értelme ott kezdenem a várárlást ...


Nálunk a Spar-ban,ha 30 eft felett vásárolsz,felírják az adataidat. Szóval kő komcsik.
Én ott nem vásárolok.  **:))))*