2024. Október 06. - 08:25:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992478 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Augusztus 28. - 20:49:37
Válasz #5970
Nem elérhető

God Vazzeg


Mit kell azon fésülni?Max. utána egy kis mosás...  @-o
Na lassan kilépek,mert közeleg az idő... ˝=/ ˝=/ ˝=/

 ;D ;D ;D >:D

2008. Augusztus 28. - 22:26:40
Válasz #5971
Nem elérhető

FirstLady


Figyelem - figyelem a mánágért várják a kiállítás főbejáratánál  ))=/ 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 29. - 03:41:43
Válasz #5972
Nem elérhető

hopika


Most kezdjek el nyávogni,vagy mondjam azt,hogy éreztem előre...
Én aki egy évben nem beszél 2 A4-snyi mondatot(tudjátok:inkább dalban mondom el...) letudtam legalább 2 évre valót a mai este.
Olyan kaját rittyentettem,hogy már ránéztem és korgott a gyomrom,azt nem is mondom,hogy ha megmondtam volna,hogy a bor,amit a vacsihoz iszunk mennyibe került...ááááá
ezért nem szabad ekkora korkülönbségnél kezdeni a nőkkel(lányokkal)-nem tudják még értékelni egy "férfi" által nyújtott dolgokat.
Látom rajta,hogy nagyon szeretné a dolgot,de azért ennyi időm nincs-nem vele fogom leélni az életemet...A hazakísérhetlek dolgok meg elmentek 15-16 évvel ezelőtt,de már vén vagyok ehhez.
Na mind1,nem baszom az agyam rajta:kap mégegy esélyt,ha holnap megembereli magát,akkor lehet valami,de ha mégsem,akkor felejtős sajnos...nem kérem én,hogy 10 perc után bújjunk az ágyba,de azért közelít a felnőttséghez-nem lehet az iskoláról,az élet nagy dolgairól beszélgetni egy éven át...egyetlen mentsége lehet:hogy most műtötték a testvérét arcüreg-cisztával...ez biztos szar érzés-ezért is kap még esélyt.
Na fekszek,mert 3 óra múlva már dolgoznom kell!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 06:18:11
Válasz #5973
Nem elérhető

FirstLady


Most kezdjek el nyávogni,vagy mondjam azt,hogy éreztem előre...
Én aki egy évben nem beszél 2 A4-snyi mondatot(tudjátok:inkább dalban mondom el...) letudtam legalább 2 évre valót a mai este.
Olyan kaját rittyentettem,hogy már ránéztem és korgott a gyomrom,azt nem is mondom,hogy ha megmondtam volna,hogy a bor,amit a vacsihoz iszunk mennyibe került...ááááá
ezért nem szabad ekkora korkülönbségnél kezdeni a nőkkel(lányokkal)-nem tudják még értékelni egy "férfi" által nyújtott dolgokat.
Látom rajta,hogy nagyon szeretné a dolgot,de azért ennyi időm nincs-nem vele fogom leélni az életemet...A hazakísérhetlek dolgok meg elmentek 15-16 évvel ezelőtt,de már vén vagyok ehhez.
Na mind1,nem baszom az agyam rajta:kap mégegy esélyt,ha holnap megembereli magát,akkor lehet valami,de ha mégsem,akkor felejtős sajnos...nem kérem én,hogy 10 perc után bújjunk az ágyba,de azért közelít a felnőttséghez-nem lehet az iskoláról,az élet nagy dolgairól beszélgetni egy éven át...egyetlen mentsége lehet:hogy most műtötték a testvérét arcüreg-cisztával...ez biztos szar érzés-ezért is kap még esélyt.
Na fekszek,mert 3 óra múlva már dolgoznom kell!
Hát asszem több energiát fektettél bele, mint amennyit megérdemelt :D :D :D
egy 17 éves lánynak drága bor? :D :D :D :D :D :D :D :D Nemismeri (tisztelet a kivételnek! ;) ), nem tudja megkülönböztetni, és amúgysem érdekli :D
Viszont ő tudja, hogy csak hormonkezelni kell neked? Mert lehet, hogy ő már esküvőt lát, gyerekeket, családiház-fajkutya-szép öregkor, akkor viszont ma se lesz semmise  ;D

(és jóóóó reeeeggeeeeeelt! ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 29. - 07:31:00
Válasz #5974
Nem elérhető

Gabe


kell az ilyennek egy kis irányítás, és akkor megy minden, mint az ágybaszarás.
ha ilyen puhatolózós óvatos vagy, azt hiszi körülötte forog a világ.
nem megerőszakolni kell, de a határozottság sokat számít.
hajrá Hopi!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 29. - 07:57:46
Válasz #5975
Nem elérhető

hopika


Hát igazán jót tett ez a 3 óra alvás...hogyazistenXXXXXX
Fitt leszek ma a munkahelyen az biztos-na mindegy-a csajt meg irányítás alá veszem-vagy elirányítom másfelé.Ez van.
Na hanyagoljuk a témát:szépjóreggeltakoránkelőknek!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 08:00:39
Válasz #5976
Nem elérhető

FirstLady


Hát igazán jót tett ez a 3 óra alvás...hogyazistenXXXXXX
Fitt leszek ma a munkahelyen az biztos-na mindegy-a csajt meg irányítás alá veszem-vagy elirányítom másfelé.Ez van.
Na hanyagoljuk a témát:szépjóreggeltakoránkelőknek!!!
Na végre, hogy Hopika is szépjóreggelt kíván :-OO ;) :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 29. - 08:46:07
Válasz #5977
Nem elérhető

hopika


Most kezdjek el nyávogni,vagy mondjam azt,hogy éreztem előre...
Én aki egy évben nem beszél 2 A4-snyi mondatot(tudjátok:inkább dalban mondom el...) letudtam legalább 2 évre valót a mai este.
Olyan kaját rittyentettem,hogy már ránéztem és korgott a gyomrom,azt nem is mondom,hogy ha megmondtam volna,hogy a bor,amit a vacsihoz iszunk mennyibe került...ááááá
ezért nem szabad ekkora korkülönbségnél kezdeni a nőkkel(lányokkal)-nem tudják még értékelni egy "férfi" által nyújtott dolgokat.
Látom rajta,hogy nagyon szeretné a dolgot,de azért ennyi időm nincs-nem vele fogom leélni az életemet...A hazakísérhetlek dolgok meg elmentek 15-16 évvel ezelőtt,de már vén vagyok ehhez.
Na mind1,nem baszom az agyam rajta:kap mégegy esélyt,ha holnap megembereli magát,akkor lehet valami,de ha mégsem,akkor felejtős sajnos...nem kérem én,hogy 10 perc után bújjunk az ágyba,de azért közelít a felnőttséghez-nem lehet az iskoláról,az élet nagy dolgairól beszélgetni egy éven át...egyetlen mentsége lehet:hogy most műtötték a testvérét arcüreg-cisztával...ez biztos szar érzés-ezért is kap még esélyt.
Na fekszek,mert 3 óra múlva már dolgoznom kell!
Hát asszem több energiát fektettél bele, mint amennyit megérdemelt :D :D :D
egy 17 éves lánynak drága bor? :D :D :D :D :D :D :D :D Nemismeri (tisztelet a kivételnek! ;) ), nem tudja megkülönböztetni, és amúgysem érdekli :D
Viszont ő tudja, hogy csak hormonkezelni kell neked? Mert lehet, hogy ő már esküvőt lát, gyerekeket, családiház-fajkutya-szép öregkor, akkor viszont ma se lesz semmise  ;D

(és jóóóó reeeeggeeeeeelt! ;D )

Legutóbb,amikor egy nőnek főztem vacsorát,akkor már este ágyban is voltunk-csak ő 2 évvel volt fiatalabb nálam...ez a különbség.Ő egyből tudta,érezte a kapcsolódás fajtáját...Nem is volt semmi konfliktus soha...nem volt min.Tartott vagy 2-3 hónapig és semmi másról nem szólt,csak a szexről.
Ezt egy fiatal lánynál nem tudom el lehet-e érni.Na görcs befejezve-kitámasztom az állam valamivel és úgy csinálok,mint aki dolgozik...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 08:50:58
Válasz #5978

Torony

Vendég
szemhéjak alá fogpiszkálót, mint a tomésdzserriben :D

2008. Augusztus 29. - 08:54:05
Válasz #5979
Nem elérhető

hopika


szemhéjak alá fogpiszkálót, mint a tomésdzserriben :D

Emlékszem arra,de ott eltörik a kis pálcika...már betettem egy kávét az arcomba és épp most veszem be a reggeli bogyóimat egy redbullal...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 09:15:32
Válasz #5980

Torony

Vendég
bicikliküllő esetleg? :D

2008. Augusztus 29. - 09:16:58
Válasz #5981
Nem elérhető

hopika


bicikliküllő esetleg? :D

Az már jó nagy piercing...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 09:24:21
Válasz #5982
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hopi!!!!

Ami probléma: 17 éves lányok 99%-a beszámíthatatlan, na jóóóóó 101%! Ha komoly dolgot akarsz az nem jó, ha csak d*gni az sem jó! Ez olyan mint a Belga "azabaj" című száma! Ha meg olyan nőt akarsz aki egy este alatt az ágyban van annak nagy a kockázata! Mert mi van abban az esetben ha ma este jó volt, holnap este is az lesz és talán eljön az az idő, hogy komolyabbra kell fordúlni a dolgoknak???? S egy idő után megszokott leszel!! Akkor már melletted más is jó lesz! "Ha a qrvából lesz feleség, az nekem halál, másnak nyereség". Nem tudom én személyszerint nem egy nagyon könnyen megkapható nőre vágynék, mert jó az elején egy kis udvarlás, persze csak akkor, ha azt vissza felé is megkapod!!!!! Vigyázz mind a két fajtával!!! Kétélű fegyver mind a kettő! ?:-)

2008. Augusztus 29. - 09:26:09
Válasz #5983
Nem elérhető

hopika


Akkor idézek...
Egyelőre szertnék veled lenni, aztán majd meglátjuk/eldöntjük, mi legyen.
Döntésjogot szeretne-ez rémisztő... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 29. - 09:32:01
Válasz #5984
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Addig hogy ki tudj kapcsolódni! Na ez nem célzás akar lenni!  ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=UUHGdTRwKJw
Zenékkel együtt hatalmasssss!