2024. Június 28. - 16:24:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3835306 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 22. - 15:48:10
Válasz #5685

kes

Vendég
Én meg izmos leszek, meg Mr O.-t is nyerek. És majd nálad fotózkodom ;) @:-)

Okéj :D :D :D :D :D

Kés: majd megpróbálok keresni nagyobba is :)
Akkor majd jövök én! (Na jó ez csak vicc volt)! :P @-o ;-oo-; O0

2008. Augusztus 22. - 16:24:18
Válasz #5686
Nem elérhető

fastor


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 16:25:43
Válasz #5687
Nem elérhető

FirstLady


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 16:55:47
Válasz #5688
Nem elérhető

FirstLady


Zsuzsi, indulok érted! :-OO 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 16:57:11
Válasz #5689

Zsuzsi

Vendég

2008. Augusztus 22. - 16:58:55
Válasz #5690
Nem elérhető

fastor


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
mert nem bírom ha bárki hazudik, és egy másik embert, vagy embereket mocskol :-Đ
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 17:01:24
Válasz #5691
Nem elérhető

George


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
mert nem bírom ha bárki hazudik, és egy másik embert, vagy embereket mocskol :-Đ
Fastor menj és olvasd el a derrick fórumon az utolsó hsz-okat, én hatalmasat röhögtem rajtuk :D Akkor majd helyreáll a belső békéd ;D

mod:
Mellesleg hazudni ált. azért szoktak emberek, hogy a valóságot elferdítve, magukat jó, másokat rossz színben tüntessék fel. Vagy épp többet akarnak mutatni/mondani mint ami valójában van, ezáltal úgy gondolják, hogy silány kis életük valamelyest különb lesz másokénál. Én előbb megnéze, hogy ki az aki mond valamit, és annyival el is osztom a mondandójának a valóságtartalmát. Pl. "Van egy M6-os BMW-m." = Az egyik haverom néha vezet egy 6-os BMW-t M pakettal, ami nem is az övé. ;D

2008. Augusztus 22. - 17:05:32
Válasz #5692
Nem elérhető

Gabe


Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
nah itt a pont... 8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 22. - 17:21:38
Válasz #5693
Nem elérhető

pókerarc


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
mert nem bírom ha bárki hazudik, és egy másik embert, vagy embereket mocskol :-Đ
Fastor menj és olvasd el a derrick fórumon az utolsó hsz-okat, én hatalmasat röhögtem rajtuk :D Akkor majd helyreáll a belső békéd ;D
A derrick szerintem is hatalmas. 8-} Łł= Łł= ;D ;D

2008. Augusztus 22. - 19:19:02
Válasz #5694
Nem elérhető

fastor


ezen most egyszerre röhögtem, höbörögtem, és dühöngtem!
kész vicc amit csinálnak a másik oldalon, az okt 25 körüli felhajtásssal kapscban
olvassátok el, ez kész, nyuszi ezzel az erövel elmehetne politikusnak, mert úgy hazudik mint a vízfolyás!
 :-Đ :-/-(-: :-/]
Kit érdekel az?!
És egyébként is, minek olvasod, annyit nem ér az egész, hogy 1-et is kattintsak nekik...
mert nem bírom ha bárki hazudik, és egy másik embert, vagy embereket mocskol :-Đ
Fastor menj és olvasd el a derrick fórumon az utolsó hsz-okat, én hatalmasat röhögtem rajtuk :D Akkor majd helyreáll a belső békéd ;D

mod:
Mellesleg hazudni ált. azért szoktak emberek, hogy a valóságot elferdítve, magukat jó, másokat rossz színben tüntessék fel. Vagy épp többet akarnak mutatni/mondani mint ami valójában van, ezáltal úgy gondolják, hogy silány kis életük valamelyest különb lesz másokénál. Én előbb megnéze, hogy ki az aki mond valamit, és annyival el is osztom a mondandójának a valóságtartalmát. Pl. "Van egy M6-os BMW-m." = Az egyik haverom néha vezet egy 6-os BMW-t M pakettal, ami nem is az övé. ;D
www.derrick.hu csak simán vagy hogy? nemismerem ;D ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 21:24:40
Válasz #5695
Nem elérhető

Gabe


a kínai derrick!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 22. - 21:42:57
Válasz #5696
Nem elérhető

jehovatanui


Jó estét!  #:-)

försztlédi itt vagy?  ;D

2008. Augusztus 22. - 21:43:28
Válasz #5697
Nem elérhető

FirstLady


Jó estét!  #:-)

försztlédi itt vagy?  ;D
Ittvagyok kedves jehova, csak nem beszélnél végre magadról?  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 21:48:47
Válasz #5698

Zsuzsi

Vendég
Jó estét!  #:-)

försztlédi itt vagy?  ;D
Ittvagyok kedves jehova, csak nem beszélnél végre magadról?  8-)


Lady,mindenki rád van állva? Mi a titkod?  :D :D :D :D :D :D

2008. Augusztus 22. - 21:50:37
Válasz #5699
Nem elérhető

George


Jó estét!  #:-)

försztlédi itt vagy?  ;D
Ittvagyok kedves jehova, csak nem beszélnél végre magadról?  8-)


Lady,mindenki rád van állva? Mi a titkod?  :D :D :D :D :D :D
Sztem semmi, csak a perverzek mindig a kicsi szőke lányokat szúrják ki maguknak ;D