2024. Szeptember 21. - 22:00:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984139 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Augusztus 10. - 14:03:00
Válasz #41115
Nem elérhető

Gabe


Mi okozhat ilyet hirtelen? Már kicsit paranoiás vagyok  ;D
Szerintem a szteroid topikok.
Azért lett ott egy kezd? kúra, hogy észrevegyétek magatokat. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 14:10:12
Válasz #41116
Nem elérhető

Maszat


 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 14:18:41
Válasz #41117
Nem elérhető

Gabe


Szigeten volt valaki?
Olyan fos programok vannak, hogy ennyi pénzért nem tudom ki az a hülye magyar, aki kimegy egy napra is.
14.000Ft-ért egy napijegy.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 14:22:14
Válasz #41118
Nem elérhető

Maszat


Sziget az egyetlen fesztivál ami abszolút nem mozgat meg. Egyszer benyitottam egy toi toiba, aminek a deszka síkja fölé 30 cm magasra volt rászarva. ??? Azt hogy? Még szintre szarni is necces, de púposra, hogy?  ;D

A 3. kerületben sírnak rínak, hogy hangos a zene, és ezért lecsökkentik 95dB-re, ami a helyszínen élvezhetetlen. Nem egy külföldi írt a twitterére vagy a facebookjára,h nevetséges, vagy éppen ?rület ami szigeten van. Ráadásul nekem nem fesztivál az, ami 10km-re van az otthonomtól légvonalba. Egyszer?en nem ad fesztiválhangulatot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 14:55:53
Válasz #41119
Nem elérhető

Gabe


Sziget az egyetlen fesztivál ami abszolút nem mozgat meg. Egyszer benyitottam egy toi toiba, aminek a deszka síkja fölé 30 cm magasra volt rászarva. ??? Azt hogy? Még szintre szarni is necces, de púposra, hogy?  ;D

A 3. kerületben sírnak rínak, hogy hangos a zene, és ezért lecsökkentik 95dB-re, ami a helyszínen élvezhetetlen. Nem egy külföldi írt a twitterére vagy a facebookjára,h nevetséges, vagy éppen ?rület ami szigeten van. Ráadásul nekem nem fesztivál az, ami 10km-re van az otthonomtól légvonalba. Egyszer?en nem ad fesztiválhangulatot.
Engem sem érdekel, de régebben volt néhány fellépo, aki miatt érdemes lett volna kimenni,
De most egyszeruen még ahhoz is meg kell eroltetnem magam, hogy olyat találjak, akinek ismeros a neve.
Persze a helyszín egy külföldinek messze van, úgyhogy neki a fesztiválhangulat adott lenne.
A 3. kerületiek is sírnak, de gondolom jó kis pénzt kap ezért Óbuda.

ui.: Én az Inkalnál dolgoztam 2000-ben, az egyetem mellett és hasonló toitoi-s élményem volt, csak én 10 mp alatt jöttem rá, hogy mi az a fehér-piros színu 4-5cm hosszú, viszont 5-6 cm átméroju cucc a budi tetején, nos, az egy tampon volt.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 15:57:30
Válasz #41120
Nem elérhető

Maszat


És, megszopogattad?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 16:02:56
Válasz #41121
Nem elérhető

Gabe


És, megszopogattad?  ;D
Hogyne, so"t haza is hoztam és itt lebeg formaldehidben.
Te kis majom. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 16:20:55
Válasz #41122
Nem elérhető

Maszat


 ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 17:36:28
Válasz #41123
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
miért tesz kérd?jeleket 1-2 ékezetes bet? helyére? ö ? ü ? éá

Új szerverre került át a bb.hu és ez okozta. Valszeg a karakterkódolás az új szerveren máshogy van/volt beállítva, mint a régin és ezért...(fixing it...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Augusztus 10. - 18:14:21
Válasz #41124
Nem elérhető

Maszat


Remélem Efit gondoltál a koxtopicosokra, és valami ultrabiztos, kajmán szigeteki szervert választottál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 20:43:08
Válasz #41125
Nem elérhető

Gabe


Igazából fogalma sem volt, hogy mi a gond, csak elolvasta a hozzászólásomat, ami err?l szólt, aztán írt egy okosat. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 21:01:39
Válasz #41126
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igazából fogalma sem volt, hogy mi a gond, csak elolvasta a hozzászólásomat, ami err?l szólt, aztán írt egy okosat. ;D

 ;D csak meger?sítettem, amit te is leírtál már, de úgy hogy közben okosnak is t?njek.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Augusztus 10. - 21:04:04
Válasz #41127
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Remélem Efit gondoltál a koxtopicosokra, és valami ultrabiztos, kajmán szigeteki szervert választottál  ;D

Elég biztonságos a szerverünk egyébként...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Augusztus 10. - 22:07:22
Válasz #41128
Nem elérhető

Gabe


Igazából fogalma sem volt, hogy mi a gond, csak elolvasta a hozzászólásomat, ami err?l szólt, aztán írt egy okosat. ;D

 ;D csak meger?sítettem, amit te is leírtál már, de úgy hogy közben okosnak is t?njek.  :D
Jó taktika, jó taktika. ;D
:-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 11. - 21:07:09
Válasz #41129
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Maszat, Isten Éltessen Sokaig  ;-oo-;