2024. Szeptember 22. - 07:22:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984272 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Április 05. - 22:31:53
Válasz #40965
Nem elérhető

ninja14


Sima fog miatti gyulladás, semmi verekedés, vagy késelés, vagy ilyesmi...  ;D
tejfog?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 05. - 22:41:52
Válasz #40966
Nem elérhető

Maszat


Igen. Az egyik 15 éves kislányból vésődött az arcomba. Este 11 fele, 1 vasútállomás melletti bokorban. faszfej!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 05. - 22:57:29
Válasz #40967
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Más téma:

Most nem tudom, hogy ki mennyire figyelt fel erre az Észak-Korea dologra, de milyen vicces az, hogy komolyan gondolják, mikor a hírekben azt mondják, hogy Észak Korea fenyegeti Amerikát atomtámadással???? Hogy? Mégis ezt komolyan gondolja egyáltalán valaki? Észak Korea csak egy kicsivel nagyobb mint Magyarország és a GDP-je csupán negyed akkora mint Magyarországé(bocs, tized akkora). Most komolyan, gimme a break...  :D Észak Korea fenyegeti Amerikát...  :D  Nem tudnak jobb viccet kitalálni már ezek a politikusok? Ezt magyarázza el nekem valaki...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 05. - 23:03:39
Válasz #40968
Nem elérhető

Maszat


Ez körülbelül olyan, mint a tömegpusztító fegyverek Irakban. Sehol semmi, kamu indok amiatt lerohannak 1 ellenálló nemzetet.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 05. - 23:08:28
Válasz #40969
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez körülbelül olyan, mint a tömegpusztító fegyverek Irakban. Sehol semmi, kamu indok amiatt lerohannak 1 ellenálló nemzetet.

Ez Amerika részéről Kb. olyan mintha egy felnőtt ember agyonverne 1 kb. másfél éves gyereket...
Gondolom az átlag amerikai(meg sok átlagember máshol) meg azt gondolja, hogy Észak-Korea egy gonosz szuperhatalom egy másik bolygóról...  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 05. - 23:09:59
Válasz #40970
Nem elérhető

ninja14


Igen. Az egyik 15 éves kislányból vésődött az arcomba. Este 11 fele, 1 vasútállomás melletti bokorban. faszfej!  ;D
Pedofil köcsög!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 05. - 23:20:48
Válasz #40971
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom ki nézi az ablak-zsiráfot face-en (Én nagyon szeretem), mostanában 2 topicot is csinált Észak Koreáról, az egyik 1 tipikus komcsi katonai parádé. Mindenki fel volt háborodva,h hova fegyverkeznek (egyébként csaknem 15-20 éves haditechnikát vonultattak fel), meg atomot rájuk(szóltak a kommentek) . Egyszerűen nem értem,h tudta az egyesült államok elérni,h rajtuk kívül minden más nemzetet bűnözőnek, terrostának tartson az ember, aki rajtuk kívül fegyverkezik. Én gyűlölöm őket az undorító képmutatásuk miatt. Mindenhol háborút kezdeményeznek, ahol politikai ellenállásba ütköznek, vagy az érdekük úgy kívánja. Képesek voltak ők Koszovónál is beavatkozni, pedig ar arányok ott is hasonlóak voltak. Játsszák a humanitáriust, közben az Izrael-Palesztin kérdésben meg hallgatnak, és most abszolúte nem a kurucinfó beszél belőlem (nem is nézem). Egyszerűen felháborító ami ott folyik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 10:07:28
Válasz #40972
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Észak-Korea körbe van véve kicsit az Oroszokkal és nagyon a Kínaiakkal, akik valószínüleg soha nem engednék meg az USA-nak, hogy az ő térségükben atomot használjanak az amerikaiak, mert akkor meg amerikának lenne kakukk, ha Kína meg az Oroszok megharagudnának azért. De ebből is látszik, hogy az átlagemberek, mennyire tájékozatlanok egy-egy kérdésben.  ***))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 06. - 10:44:51
Válasz #40973
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Észak-Korea körbe van véve kicsit az Oroszokkal és nagyon a Kínaiakkal, akik valószínüleg soha nem engednék meg az USA-nak, hogy az ő térségükben atomot használjanak az amerikaiak, mert akkor meg amerikának lenne kakukk, ha Kína meg az Oroszok megharagudnának azért. De ebből is látszik, hogy az átlagemberek, mennyire tájékozatlanok egy-egy kérdésben.  ***))

Igy van, Kina egyébként csendben ott van a háttérben mondjuk ugy, mivel mondhatjuk azt bátran, hogy Észak Korea egy kiserleti országa. Maszat amit az amerikaiakrol mondd teljesen igaz, arrogáns egy nép. Észak Koreában olyan szinten el van vakitva a nép, hogy szerintem ezt annó a Szovjetunioban sem csinaltak jobban. Amilyen lelketlenek meg bolondok ezek a ferdeszeműek simán kinézem belőlük egy atomháború kirobbantását..

2013. Április 06. - 13:57:44
Válasz #40974
Nem elérhető

Maszat


Lefogadom,h Kína és Oroszország miatt katonai parádézhatnak még a ferde szeműek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 17:41:36
Válasz #40975
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem észak korea újabb szállítmányokat akar csak kizsarolni amerikából, esze ágában sincs háborút kirobbantani. Ha esetleg történne valami, kína és az oroszok azonnal elhatárolódnának tőle, ez tuti! Ha nem így tennék, kb kirobbanna a 3. világháború. Kína túlságosan összefonódott már amerikával, nem kockáztatna. Szerintem.

2013. Április 06. - 17:43:40
Válasz #40976
Nem elérhető

Maszat


Szerintem nem fonódtak össze. Állandó vita van közöttük az árú kereskedelemmel, és a valuta árfolyammal. Persze,h nem robbantanának ki háborút  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 17:48:08
Válasz #40977
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem nem fonódtak össze. Állandó vita van közöttük az árú kereskedelemmel, és a valuta árfolyammal. Persze,h nem robbantanának ki háborút  ;D 

Persze hogy vita van, pont ezért vannak az összefonódások. Észak korea meg jobban járna ha nyitna legalább dél korea fele, nem halnának annyian éhen náluk, meg nem lenne olyan elmaradott mint most. 

2013. Április 06. - 17:58:41
Válasz #40978
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 20:26:13
Válasz #40979
Nem elérhető

pmiller06


Az ámérikánók államadósságát ki finanszírozza kurva nagy arányban (kb 2/3)??? Na kiii???  :D Hát a kis pici kínaiak  ;D